World of Warcraft

Pa o tome ti i pricam :stuck_out_tongue: To ce biti super stvar,koliko sam ja procitao kosta ce 40$ ! to je manje od 4000 dinara,sto i nije tako puno.
Dosadilo mi je da igram na PS,daj boze ako bude tako odma idem da kupim :slight_smile:

Evo ovako. Ja igram wow od kako je izasao :). Prvo sam igrao na privatnim a posle negde u TBCU presao na retail. Trenutno imam rouga Vulegend (bio je an agamagganu pa sam se prebacio na Stormreaver). On je 6,4k gearscora , imam full t10 (ali nekoristim samo 2 dela :stuck_out_tongue: ) . 11/12 25 heroic progress p;. Onda imam jednog shamana Forcedtorema (pre Suicider ali su me naterali da promenim ime , posle 4 godine). On je 6k gearscore , nema neki HC progress (nikakav na 25. I sad imam jednog Dka 73 lvl koga lvlujem :). Ako neko igra na Agamagganu ili Stormreaveru neka me doda

ja sam sad nedavno poceo da igram nedje oko 20 decembra (naravno na privatnim serverima-bloodcraft dosta nasih pa je interesantno)i onako igra nijelosa nije nista toliko zarazna da bi te vodili na odvikavanje,solidno grafika mastovita ali nista posebno medjutim sa obzirom da nema nekih rpg da bi igrao na xbox ovih dana a i uopste igra u ovo periodu je solidna,i fino je igrati sa drustvom ali NAJBOLJE OD NAJBOLJEG u igre je sto RADI NA MOM NETU (brzina download ide od velicanstvenih 2.5 kb/S pa nekad i vrhunskih 22 ili mrvicu vise ali to je bas rijetko ali bas bas uglavno je oko 10 i ispod 10) e a mene zanima da li bi ja mogao da pozajmim originale od druga/ugova i da sebi instaliram napravim account a da ne moram posebno kupovat svaki dio sebi.naravno placam preplatu jer bih volio da vidim toliku kolicinu igraca :slight_smile:

imas 30 dana trial na sajtu, imas za 7.5 evra na shopto prvi WOW, na dialup radi WOW igrao sam nekada, skinut sam :slight_smile:
Igra je zarazna kada igras na oficijalnim serverima gde ima ljudi i sve radi kako treba.
Ja imam lika mage LV 70 PAPAZOVAC :slight_smile: i nisam par godina igrao, jedna od najboljih igara koja je ikada izasla.

a mogu li da uzmem od nekoga originale i inastaliram na moj a samo da placam account i igram original.?ili moram kupit sebi sve dijelove nove novcate da bi mogao?

Ljudi ko hoce da igra na nasem serveru neka mi se javi u pmā€¦ima za sada po 100 h i a .icc full 3x exp i drop ā€¦skoro je sredjen i otvoren opet pa tek dolaze ljudiā€¦

Emeriss Server, Zync Blood Elf Frost Mage, trenutno raidujem Blackwing descent i Bastion Of Twilight (novi raidovi u Cataclysm-i)

FOR THE HORDE
ko oce da pogleda baju slobodno :slight_smile:

Zync @ Emeriss - Game - World of Warcraft

mozes, ali da bi napravio account moras da platis koriscenje licence sto ti je 35e, tako da lepo idi do prodavnice uzmi Cataclysm za 4000 dinsa, dobices DVD key za aktivaciju accounta i mesec dana free zato sto si tek sad napravio account. a to sto ti mislis da je srednje zarazno, to je zato sto jos nisi veliki level pa ono, ne zuris. Videces ako krenes na oficijalu dodjes do 85-og lvl-a i upadnes u neki dobar guild. Najebo si :smiley:

Primetio sam da ima vise Horde na serverima, terate me da krenem da igram i ja :D.
Samo da zavrsim sa diplomskim i eto mene da grindam :smiley:

Akiris gotivan ti je Mage, samo na pogresnoj strani :stuck_out_tongue:

HVALA i planirao sam da kupim cataclysm zato pitam zbogovih djelova prije,znaci od classic do wotlk pozajmim od nekoga a samo kupim cataclysm novu i picim?nema razlike u zahtjevnosti za net kod originala i private servera?

Odlican je mage i na dobroj je strani :))
Samo glupo mi je vise samo izmisljaju neke nove gluposti sa expanzijomā€¦pogledaj iteme po 50000 statusa,kada krenem da gledam item citam ga 2 dana :S

Alijansa = klinci od 12 godina
Horda = pravi igraci

prvo sam napravio Human Alliance mage-a. kad som dobio lvl2, dodje gnome mage do mene koji se lvluje na istom mestu gde i ja i kaze mi: ā€œhi there :slight_smile: whats ur age? im 12, want to lvl up together?ā€

u tom trenutku sam obrisao lika i napravio blood elfa, sad sam u gildu sa ljudima cije godine se krecu od 25 do 33.

generalno nema ali ce biti zajebano kad odes npr u glavni grad. bilo da je orgrimmar ili Stormwind, nova ekspanzija je u punom jeku, gradovi su pretrpani igracima, tako da i meni na 3 Mbita zasecka zbog ogromkne kolicine download informacija u jednom trenutku. Mislim kad imas 100 ljudi na privatnom serveru a 6000 na oficijalu to mnogo znaci. ali ovako zone kao zone i dungeoni, raidovi ti je isti djavo sto se tice neta

i ja sam blood elf frost mage na serverima :).odlicno moram pitat druga za ove dijelove prije i kupit cataclysm.a mogu se i klonit velikih gradova barem dok ne dobijem neki dobar net :smiley:

ja sam do sada bio arcane jer je definitvno najjaci specc. Dok sam raidovao Wotlk pravio sam 36k DPS, za razliku npr od paladina koji je pravio celih 20. ali u Cata-i, trenutno je nemoguce igrati arcane specc posto jos nema dovoljno dobre opreme koja ce podrzati toliko trosenje mane. a kad ubijas Raid bossa koji ima 34 miliona hp-a i posle skinutih 6 miliona ti ostanes bez mane, nisi ni za qracā€¦

bas me zanima kakva je cata,citao sam da je grafika dosta unapredjena da je pocela koristit dx11 ,ima li velike razlike u odnosu na wotlk.bash bih voleo pocet na pravi server na ovim private ili ima malo ljudi ili ne mozes uci koliko ih ceka u q.

cata je pretvorila wow u pravu video igru. questovi su ultra zanimljivi puni sinemtaika (animacija), voice actinga, grafika jeste unapredjena ali dx11 je tu samo da bi poboljsao izgled terena i vode, nista vise. nove zone su prelepe, arheologija kao nova profesija je bolesno zarazna a dunegoni su konacno pravi u kojima mora da se taktizira i ide polako. dungeoni u wotlk su bili cist aoe bez imalo mozga, dok sada ako nemas mage-a, priesta ili shamana da CC-uju (crowd control, polymorph, mind control, hex) mobove, dungeon se pretvara u wipefest. za heroic dunegone u wotlk je trebalo biti lvl 80. u Cata-i kad dodjes do lvl 85 tvoj ilvl (konacno neki gear rating od strane blizz-a, pa su ljudi prestali da koriste gayscore) ce biti negde oko 322, a za heroic dungeone moras da budes ilvl 330. dodata je mogucnost letenja u azerothu, brdo novih achievementa, citavi guild sistem u kojem se guild leveluje ima svoje achievemente, na svakom lvlu guild dobija neki benefit, npr Hearthstone vise ne traje pola sata nego 15 minuta, kad umres tvoji itemi pate 10% manje durabilitija, dok najvisi guild lvli igracima daju mass ressurection, guild caldron u kome su svi buffovi, guild mount i jos svasta ponesto. ma igra je ludilo, nadmasili su sami sebe sa ovom ekspanzijom. i dok su cene epica, materijala i recepata jos uzasno visoke, sve polako dolazi na svoje mesto.

sad bih odma otisao da je kupim ,a bruka to mi se svidja, ovi q nisu losi ali me iznervira ubi 10 macaka 10 svinja i paukova ali prodje se preko toga cim prodam starwars nju uzimam brukaaa :)samo da MOJ NET IZDRZI .izvini sto gnjavim ali jesi siguran da stare dijelovemogu koriscene a samoda cataclysm kupim novi?

zona koja se zove uldum i nalazi se pored tanarisa, nenormalno lici na neku egipatsku zonu punu piramida faraona i hjeroglifa. tu se questuje od lvla 83-84, a najveca fora je sto ces u svih 110 questova saradjivati sa NPC-jem koji se zove Harrison Jones i radices kojekakve sulude questove i naravno najveci neprijatelji ce biti goblini nemci. uraditi celu leveling zonu kao parodiju na filmove Indiane Jones-a moze samo blizz :smiley:

vrh jedva cekam da mi je nabavit .svidja mi se to sto ima cinematica taman da te uvuce u pricu :).nasao ovdje nekoga prodaje 38 e cata i ima colectors edition sta sve u njemu ima jbt.:stuck_out_tongue:

Mozda sam pogresio za Hordu ali sta da se radi .
a sto se tice Azeroth-a kazes moze da se leti po gradu sa grifinom ?
Napalio si me opet da uzmem i igram.

Hvala Bogu pa sam se okanio WoW-a na vrijeme! Sta ljudi znam da su napustili fax zbog WoW-a, rastali se s zenama, otislji u Avganistan u ā€œplacenicku vojskuā€ (tacnije na odvikavanje od Wow-a)ā€¦ Sve je stvar covjekovog karaktera i sposobnosti da shvati da je WoW igrica! Bio sam zakleti Paladin i sad mi samo zao sto nisam isprobao Death Knight-a :frowning: cuo sam da usi zavrce :slight_smile:

Sad kad sam se nasrao o WoW-u da se bacim da poentu mog posta :

FOR THE HORDE (from MS) :slight_smile: Zamislite raid s ovim trolololololo (ovo su napravili momci iz Univerziteta za kreativne tehnologije u Juznoj Kaliforniji)