World of Warcraft

hvala :D.to dok ja ne kupim cata-u :stuck_out_tongue: :wink:

ne radi mi edit,mislio sam za manje lvl daleko sam ja od toga+ nema cata-u,ali svejedno hvala.:slight_smile:

Znaci ako se odlucim da igram na offi,platim taj cd od 3600 i mogu da cepam,i onda svakog meseca placam 1500din ili koliko je predplata ?

13 eura, pa ti izracunaj, toliko je mesecna pretplata.

ovako izgleda prvi boss iz Blackwing Descent-a

a mozete da pogledate koliko HP-a ima boss i da pogledate ko je baja na DMG meteru a bogami i da vidite u koliko sati pravi igraci raiduju :smiley:

Osecam da je to 10 man normal :slight_smile:

Znas kako ti je najlakse?
Skines WoW Installer, skines WoW Wrath of the Lich King, i onda pustis da ti Blizzard Updater updatuje na najnoviji patch (Cataclysm), i onda nadjes negde jeftini WoW CD key, jer je potreban prilikom pravljena acc-a. To je nekako najjeftinija varijanta. A kada bi ovako kupio WoW ispadne sigurno jedno 5000 din sa pretplatom sto se ne isplati.

jeftini WoW CD keykako to nabaviti,ne vjerujem da ce i jedanbiti jeftiniji od kupovine cataclysm-e??

pa ja mislim da je najbezbednije kupiti kljuc od samog blizza. mislim evo ovako. kod nas je ekspanzija nekih 4000 dinara, ali ajde da zaokruzimo da je 40 eura. ako bi kupovao samo kluc preko sajta, njegova cena je 35 eura. tako da je to vec jeftinije nego kod nas ali ipak dobices samo kluc a ovako za nekih 500 dinara vise dobices lepu kutiju, disk, knjizicu

on rece da ne bi izaslo skupo 5000 a to je skoro isto.ali mislim da bi me zezala zbog neta u tim glavnim gradovima bs mi je los
ov je prosjek a ima i svojih boljih trenutaka,jem li dovoljno za cata?

imas dosta veliki lag, 369 MS, nije strasno ali ne bih uzeo nekog castera sa tim lagom pogotovo ne nekog healera

e uspio mislim nesto izglobujem i sada da izglobujem i da mi bude Ping oko 160 i download zna da prelazi 100 kb/s zna tu i tamo je li to dovlnjo da mogu da uzme cata-u bez razmisljanja da sam bacio pare jer ce mi ponovo trebai da opalim frost bolt nekih 10 s?

nece 160ms je mama za wow. samo przi

HVALA :emoticon-0100-smile

ja nemam ama bas nikakav lag sa ovim

Ni sa mojim uopste nema nikakvog laga:

Doduse uvek moras racunati na mogucnost ako igras na privatnom da je do servera a ne do tebe.

da ako nude radilo i na 160 ping i 0.84 dl:)

Zync napreduje

pogledajte kako imba izgledam :smiley:

Zync @ Emeriss - Game - World of Warcraft

Get a life :slight_smile:

eh steta sto si horda :stuck_out_tongue:
ja imam human palu na Sylvanas realmu,85 lvl(od proslog meseca).Trenutno pvp orijentisan :smiley:

(Za sve buduce WoW-ere)
Inace najbolji nacin da se igra bez problema wow je da sve kompletno kupis,od bassica do Cate.
Mada realno ako nisi siguran da li ti se svidja uzmi bassic napravi account,on ce ti skinuti do poslednjeg patcha (poslednji je velik 5gb,pa je najbolje da pozajmis expanzije od nekog da instaliras radi lakseg patchovanja) i samo se ulogujes.Imaces samo osnovnih 8 rasa,lvlovanje do 60 og i neces moci da ides u zone od expanzija ali je sve ostalo manje vise isto.

bassic(vanila) kosta 1500 +dobijes mesec dana besplatno
TBC-1500
WOTLK-2500
Cataclysm-3900
Game card-3000 svakih 60 dana(2 meseca)
Takodje da napomenem da uz svaki blizzov box dobijes 10 day trial koji ti daje da igras do 20og lvla bilo koja rasa +ti ostaje account kad istekne sve.

necu valjda da budem ally pff :middlefinger: :smiley: