Wave 4

Probao sam AC 2 bez predhodnog ubacicanja Active.iso diska …NECE
Probao sam AC 2 sa ubacivanjem Active.iso diska (za koji sam mislio da ne radi,tj da ga nisam lepo narezo jer mi nije pisalo ono PLAy GAme kao sto vi kazete,nego mi je pisalo Open tray) i …HOCE!

e sad sta je pisac teo da kaze?
ocu da kazem da ne mora da vam pise Play DVD kad ubacite Active.iso,moze da ne pise niusta a ipak radi

Nije tacno, nekad oce, a nekad nece.
Nekad moram akivacioni disk da ubacim po 2-3 puta da bi ga procitalo.

Los disk ili si ga lose narezao… :slight_smile:

Activate disk samo ubacis, sacekas 5 sekundi da se skroz ucita, izvadis njega i ubacis igru…

Nema potreba za pokretanjem activate.iso-a :slight_smile:

sta bi na kraju, ako ne moze sa activation.iso, da li moze svaka igra da se patchuje sa wave4 na wave3 pa da tako proradi? konkretno me zanima za dragon age, a nije mi bitno online povezivanje…

kad ubacim activation disk dobijem onu poruku ‘insert disc in console…’ pa kad onda ubacim disk od igre izadje samo veliki xbox logo :frowning:

ne znam ni koji fw ni koji disk imam… jasper konzola, pa je valjda lite-on?

И мене ово интересује, шта је боље, пачовати на wave 3 ili резати овај активациони диск, и ако има нека неко постави линк за њега.

Da li neko zna kada će konačno da se pojavi novi firmware? Dojadilo mi više da ubacujem activation disc pre igranja novih igara…

Ne vidim problem i muku oko ubacivanja Activation Disc-a, pa to traje svega 30-tak sekundi!

Uskoro jer je rad na LT zavrsen…kaze TJ :slight_smile:
Team Jungle (TeamJungle) on Twitter

edit: a za neobavestene novajlije. Ukratko ako niste vec banovani bolje koristite activation disk jer sa patchovanjem igre na drugi wave kvarite “originalnost diska” sto ce vas kad tad kostati ban-a bez obzira na firmware koji imate/cete imati.

Strucniji izraz za to je da se gubi Stealth patch kad se konvertuje u nizi Wave.

Strucnjace ne postoji nikakav “stealth patch”.
Postoji kopija originala. A “patchovanje” na nizi wave je modifikacija originalnog sadrzaja (PFI i video particija) posle cega ocigledno vise nije kao original i zato je opasno…a ne zato sto se “gubi” nesto cega ni nema.

Stealth verified, izvini.
Pusti bilo koju igru kroz ABGX i videces :slight_smile:

Takashi imas fw 1.51 isto kao i ja pa sam ga odneo u virtual na reflashovanje :rolleyes:
Svima kojima posle ubacivanja igrice pokaze veliki XBOX logo,a predhodno ste ubacili activate.iso disc imate fw 1.51
Naravno ovo podrazumeva da su vam radile wave 3 igre :slight_smile: :slight_smile:

PS: 50 post :smiley: :smiley:

Ja imam 1.51 i dzabe sam rezao glupavi activation iso.Znaci svi koji imate 1.51 ne rezite activation iso jer vam wave cetri igrice nece raditi.Ono sto je potrebno da bi wave 4 radio je da ga pacujete na wave 3 a onda skinete poslednji update za dashboard snimite ga na cd ili flash i updateujete dashboard i sve radi bez problema.Inace ovo vazi za offline igranje ako hocete online popicete ban ali meni je svejedno posto nikada ne igram online

Nesto mi sumnjivo taj offline update dashboarda da me ne banuje a offline sam. Sumnjivo mi da MS da offline update a da prethodno nije stavio neki Auto scan-ban u njega :smiley:

Nema da brines evo ja sam juce skinuo update narezao na cd instalirao i hard i sve ostalo radi super, nema bana, mada se ja nikada ne kacim online

I u cemu je razlika izmedju tog i starog updatea?

razlika je da mogu da igram tekken 6 a pre updejta nisam mogao

hvala za info :slight_smile:

evo patchovao sam igru na wave3, jos samo taj novi dashboard da ubacim…

A odakle ja da skinem taj update, ako moze direktan link?

Sad sam otpakovao Left 4 Dead 2 i ABGX360 mi izbacuje ovu gresku Video partition does not match known data (could be corrupt or a new wave not seen before) Stealth status is uncertain, na sajtu od ABGX360 pise da je igra Wave 5 tako da nema video podrske za Wave 5. Sta da radim sa ovom igrom, smem li da je narezem tako?