Wave 4

Nevalja patchovati… abgx je lepo napisao da je ptachovanje igre ko da igrate nuke-ovanu verizju. Drzte se activation.iso-a… :slight_smile:

Nosim sad xbox u Virtual da ga flashuju sa 1.61.Flashovace ga za dzabe zato sto sam kupio kod njih i imam garanciju.
Vise necu morati da se bakcem sa activate diskom.
Jeeeeeeeee!!:smiley:

OO! pametno,pametno…
A,jel moze neko da postavi link za activation.iso treba mi za ortaka…

@Archer Mac
Ma ko ga sisa…:D:D:D ili bolje shisha…:smiley:

Ja cekam uvek da neko isporba tu verziju koju skidam i uvek citam komentare drugih koji koriste ovo ili ono…Tako da,mozda da,ima sanse za neki eventualni losi rip,ali za sada nisam naleteo na tako nesto…

Imam jedno n00b pitanje… Abgx josh nije izdao verziju 1.2, tako da ne moze da stealthuje wave 4 igre jelte? :F Pa kako onda vecina vec igra MW2, mislim jeste to retail rip ali zar ne treba sve i jedna igra da prodje kroz abgx da bi bili sto posto sigurni.

Pa,gle,ABGX proveri sve osim wave-a jer su sve igre isto stealth-ovane i patch-ovane i sta sve ne…On ti kaze da li je dobra igra(u smislu da li radi:D),ali wave ne moze da prepozna sto je jedina stvar koju i ne pokazuje…

Ne tacno… iako sam program abgx-a ne podrzava te igre, ti lepo odes na njihov sajt i pogledas info i igri koja te zanima u DB-u :wink: Ima sve od info a regionu pa do da li je nukeovana i sta je nukeovano …

Ai mw 2 od cfghjkl i rrod su retail tako da ni nema potrebe za nkim proveravanjem…

Treba mi jedna hitna informacija, Imam dva pitanja…xD Skinuo sam activate.iso file i narezao ga u img burn-u, selektovao brzinu 2.4x, i oba puta pritisnuo YES !! I sada kada ubacim activate.iso pise mi ono kao put it in an xbox360 console, i kada posle ubacim GTA EFLC pojavi se onaj veliki xbox logo, sta da radim !!! Ocajan sam !! I jos nesto, imam jos jedan DVD GTA EFLC koji sam patchovao da bude wave 3, i sada hocu da igram na live-u, a cuo sam da nije bezbedno, ewo pokazacu vam sta sam dobio u agbx-u, koji je skenirao PATCHOVAN gta EFLC, a vi mi molim vas kazite da li je to bezbeno igrati na live-u (poput drugih wawe 3 igara) … HvALa

To sto nece da ti radi activate.iso je zato sto imas firmware 1.51, a da imas 1.6 normalno bi ti radio(znam iz licnog iskustva:D).Nemoj da igras patchovane igre na live-u zato sto one gube stealth kad se patchuju i zato nije sigurno.
Pitaj jos nesto ako ti treba.

Ti kazes da gube stealth a u abgx-u pise stealth check passed … Sad ako mozes objasni mi malo te pojmove … :stuck_out_tongue:

Kad wave 4 igru patchujes na wave 2/3 gubis stealth. Wave podatke koje ubacis takvim patchovanjem prolaze check i firmware ti dopusta da igras ali si ocigledno izmenio disk i to se odma primeti.
Primer: Svako zna da je Modern Warfare 2 wave 4 igra i ako se ti pojavis sa patchovanom igrom na wave 3/2 popices ban jer si modifikovao…

Abgx360 nije matematika koja kad ti kaze da je 1+2=3 mozes biti i siguran da jeste. Njega i svoj modovani firmware mozes prevariti ubacijavanjem informacija starijeg wave-a na igru kako bi zeznuo svoj modovani firmware da pusti igru, ali kad se konektujes na LIVE ima da zasvetlis ko bozicna jelka da si mutio sa diskom…
Activate disk koji se moze koristiti na fw v1.6+ je zato dobar jer on ugasi proveru wavea koju radi vas modovani firmware pa ne morate namerno pokvariti igru kako bi je mogli igrati vec mozete koristiti dobru i cistu kopiju igre bez problema.

Kakvo je resenje za wawe 4 onda ? Ako ga ima uopste…

Igranje uz pomoc activate.iso diska je prva pomoc :D:D:D
Jedino resenje je flashovanje na iExtreme 1.61

Biće i wave 5, pa 6… biće maltretiranja :frowning:

Ma nece…bar za nas banovane jer me bas briga da se proverava igra,uvek ce biti neki patch da se baci na wawe 3 i onda lagano :smiley:

Mi o vuku…
Evo, Left for Dead 2 je wave 5.
Da li je postupak pechovanja isti kao sa wave 4 na wave 3 ili chekamo neko novo reshenje?

A odakle ti to???

Potrazi malo pre postovanja laznih vesti…

Nije lazna vest namerno, nego je na pola postova na wbb pisalo da je ova igra wave 5. Ako se ispostavilo da ipak nije, ja se izvinjavam, samo sam rekao ono sto su napisali uploaderi.

Upravo skidam AC 2 a on je Wave 4
kako da proverim koji FW imam?probao sam da narezem Activate.iso al nece mi ucita u Xbox,mozda jer sam rezao u IMGburnu direktno ISo a nisam pravio DVD fajl(nije ga bilo) ,a mozda jer imam FW 1.5 pa moram da ga flashujem na 1.6

sad cu videti jel radi AC 2
ako ne radi sta da radim da bi proradio?

Samo se prebaci na prvu stranu ove teme i samo ce ti se kasti.

a zanima me jel ja treba da pravim .dvd fajl jer njega nema a znam kad rezem igre da moram dvd a ne img. da stavim u IMgburn

i kad sam rezao Active ja sam tamo u opcijama stavio CAlculte Optimal jer tako pise u tutorialu … mada sam imao one brojeve 1913760… da mozda tu nisam pogresio

ae neko kome je ovo uspelo,da mi kaze jel treba da pravim dvd.i da li da stavljam calculate optimal