Wave 4

Kako da znam koji iXtreme posedujem, da li imam 1.6 ili 1.51, ili koji vec … Kupio sam xbox 360 krajem avgusta, flesovan, i sada je izasao GTA stories from liberty city i ja ne znam koji iXtreme imam … Pomoc molim vas … :slight_smile: Hvala … :stuck_out_tongue:

Ne mozes da znas bez otvaranja… mada je prilicno ocigledno da ako imas 1.6 nece ti raditi a ako imas 1.51 hitachi onda hoce :smiley:

pogledajte ovo:
http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=3692818

Cek samo da razjasnimo jedno.

Da li mi koji imamo 1.6 fw mozemo na bilo koji nacin da igramo wawe 4 igre a da nam igre budu stealth?

Moj odgovor ti nije dovoljan.Ja koliko sam inforimisan tako nesto nije moguce:D
Ali mene bas zanima da li cu ja moci,posto ja imam najcudniji moguci fw.:smiley: Flesovao sam konzolu kad jos nije bilo 1.51 i rade mi wave 2 i wave 3 igre:cool:

RADI I WAVE 4!!!
IDEMO!!!:smiley:
koji li mi je firmware bas se pitam,ali opet, jedan deo mene ne zeli da sazna…:D:rolleyes::cool::smiley:

Koja je fora da mi za GTA IV: Episodes from Liberty City pise da je wave 3:

Pa kaze da nije prepoznao wave,a ovaj drugi crveni kvadrat znaci:
upravo su te video praticije ono sto cini wave-ove razlicitim.M$ je menjao ove particije iz raznih razloga.Svaki wave je imao na odredjenom mestu video particiju odredjene velicine,sto su oni menjali sa svakim izdanjem wave-a.Undestand?:smiley:
nadam se da sam bio od koristi

edit:neka me neko ispravi ako gresim…

Nema veze koji ti frimware imas u boxu i dali igras sa activation isom ili sa 1.51 jer abgx ne moze da proveri da li je igra verifikovana i stealtovana trenutno… Kada bude mogao bice svejedno…

Ima li sanse da me banuju ako igram epsodes from liberty city sa activate.iso na live-u ??

Naravno da ima sanse

Pa,imas iste sanse kao da igras samo sa piratom.Mislim da ovo uopste ne menja stvar.Ja sam igrao i nista…opsuteno…

Pa ima sanse da umres ako izadje na ulicu i zgazi te pijani vozac tako da… ban manje vise… :rolleyes:

v1.61 za benq i Samsung se pojavio i ima striktnu wave 4 proveru, znaci cita sve ukljucujuci i wave4 bez problema. Ne treba activate disk (dok se ne pojavi wave 5 naravno)

Za lite-on ima neke vesti sa irc-a
<[X]nWo[X]> liteon fw isnt even in testing yet
<[X]nWo[X]> so doubt u will see it this wknd
<[X]nWo[X]> THE END

<GasHuffer> im sure i am not the first and wont be the last to ask this, but will the liteon 1.61 include the new revision of the 838
<Oggy> There will (when ready) be 2 revisions <Oggy> ix74 and iX83
<Oggy> just like there is now <Oggy> there are LiteOn v1. v2, v2.1 and v3
<Oggy> 74850c / 83850c / 83850c v2 / 93450c <Oggy> first 2 are dumpable, therefore have iXtreme

Dakle prva dva Lite-ona ce dobiti 1.61 fw.
Pre nego neko bude pametan i pita kako da zna koji ima, otvorite xbawks i pogledajte koju varijantu imate (pise na dvd drajvu)…

I** jos jednom activate disk NE narusava “stealth” od igre i ukoliko imate dobar rip (scene / verifikovan abgx360) jednako ste sigurni kao i da ne igrate pomocu activate diska.
Potencijalni rizik je u tome sto vas firmware nece spreciti da pokrenete i los/modifikovan/hibridni rip koji bi inace blokirao sam jer sa activate diskom vi svesno kazete firmwareu da za taj jedanput ne radi proveru jer vi znate bolje od njega da li je rip dobar…ili nemate pojma no ipak mu kazete da je pusti i popijete ban ako je los.**

1.61 je vec izasao, sad je samo pitanje vremena kad ce izaci za sve verzije drive-a…

Hehe.Vi morate da se bakcete ovime.Ja sam sad zaborvio i koji mi je drive:D Ja da nemam ovaj ludi FW morao bih da cepam glavu oko toga-da otvaram box da proverim,pa da cekam da izbace novi fw…ovako, opusteno.:smiley: kad budem saznao koji mi je FW-to ce biti kad budem otvarao box da ga ocistim- za koji mesec,javicu koji je fw u pitanju da i vi stavite…

Prvi post teme je zeznut :smiley:

8: Next another message will pop saying, “even though the image is small enough to fit into one layer its best to write in both layers, do wou wanna go away from the norm and write in only one layer?” (Now I wanna stress…READ THIS MESSAGE CAREFULLY!!!)

Choosing “Yes” will cause all data to be wrttin into the first layer.

Choosing “No” will cause data to be writing into both layers.

CHOOSE NO!!

Treba YES odabrati jer se treba rezati samo na prvi sloj, a ne na oba.

@Prle
Posto ti cita svaki wave to znaci da ti fw ne radi uopste proveru video particije i ne proverava PFI. Dalje vec mozes i sam zakljuciti da ti to daje mogucnost da bilo kada pokrenes los rip koji se ne slaze sa poznatim waveovima…

Ne shvatam zasto jos uvek nece da mi radi ovaj tekken.Activate.iso sam narezo na prvi layer i pise ovo kad udjem u discovery:
Layer 0 Sectors: 129.824 (100%)
Layer 1 Sectors: 0 (0%)
I imam firmware 1.6:(:mad:

Šta velite za ovo:

WAVE 4 TO WAVE 3

  1. Install abgx360_v1.0.1_setup.exe and add video.iso and pfi.bin to the Install Folder
  2. Place Marks exactly how in picture 1.jpg, 2.jpg and 3.jpg
  3. As you see you have to give abgx360 gui the location of Video Patch File and PFI Patch File.
    Add them manually.
  4. Take a look at Pictures 4.jpg and 5.jpg and place marks exactly like in the Pictures!
  5. Add in abgx360 gui under misc your consoles region code. later you can see whether the game has the correct region to run on your xbox 360!

:::Then you can save the settings by clicking on the bar file and then save settings!:::

Last but not least give abgx360 gui the path of the Iso file and click on Launch!

This will patch your games from Wave 4 to Wave 3 !

A evo i link: Bitsoup.org The Best site for your Torrent appetite :: Login