Watch Dogs Legion

Dajte neke utiske o igri vi koji igrate

Ja sam bio izneo utiske ukratko ali mi niko ne veruje. :grinning:

1 Like

Za tebe smo znali da ce ti ovo biti igra generacije prije nego sto su i igra i nova generacija izasle :smiley:

1 Like

Moj review stize uskoro kada predjem igru, jos malo mi ostalo za Main Story. :smiley:

1 Like

Završio je. Prilično repetitivna ali opet zanimljiva. Meni je legla, zahteva koncetraciju i vreme taman toliko koliko i imam.

1 Like

Za koliko sati si je završio?

Meni je to zapravo jedan od bitnijih uslova danas kada biram šta ću da igram: da ne traje predugo i da ne zahtijeva koncentraciju, jer zbog posla i svega nemam niti vremena niti energije za neke zahtjevne igre.

Iskreno nisam siguran koliko mi je trebalo. Pretpostavljam oko 30ak sati, stim da sam odradio dosta sporednih misija kao i da sam skupljao sve i svašta po mapi.

1 Like

Pošto je Valhalla pri kraju, reših da spremim novi Ubisoft naslov. Uzeo sam na razmeni za 2 soma.

3 Likes

Dobro je da nije skuplje i dobro je da nije na pcju, masovno se žale ljudi da je nenormalno neoptimizovana. Čak i ljudi sa i9 i 3xxx nvidia karticama. Javi kakvo je stanje na konzoli. Prvi deo (pogotovu pre patcha koji je olakšao drinking mini game) mi je bila jedna od prvih prlatina na ps3, watchdogs 2 sam pokušao bez preterivanja i 10 puta da igram što na ps što na pcju, ali mi nikako nije legla. Ovaj deo deluje igrivo, možeš da nahuškaš rulju na muriju, sign me up :rofl:

Evo ukratko, jer nisam bas duboko zasao u igru. Igra radi odlicno na base modelu PS4. Graficki je skroz korektna za ovaj stari hardware. Svidja mi se raznovranost NPC-eva i mogucnost da ih regrutujes i iskoristis maksimalno njihove skilove. London je lepo uradjen sa cestim promenama vremena. Mada mi je San Francisco i svo ono sunce najvise prijalo :grinning: gejmplej je kao i kod dvojke lak i jednostavan. Opustajuca igra, bas onakva kakva treba da bude :grinning:

3 Likes

Nikada nisam bio fan ove igre ali kako vidim vrlo se dobro kotira. Da li je bolja od prethodnih po vama? 30$ je na snizenju za ps5 (ips4)

Ma dobar je Legion. Meni je dvojka i dalje najlepsa zbog San Francisca. Legion ima neku napetu pricu u Londonu ali je cool. Mislim da nemas potrebe da dajes 30$ za igru. Mozes uzeti nalog na razmeni. Ja sam uzeo po prvi put pa cu ga kasnije prodati. Setio sam se posle 6 godina da bas me vredi sve lepiti za nalog i zarobljivati novac. Tesko da ces igre poput Watch Dogs igrati vise od tog prvog puta.

Trazio sam na razmeni za ps5 ali slabo ima verzija za ps5. Mislim da ima razlike.

Pa kakve razlike brate mili, kad ti skines igru, ako ima upgrade za PS5 dobijes i njega, ako ne imas PS4 verziju. To zavisi od Ubisofta ne od naloga.

1 Like

Jel ima neke prevelike razlike u gameplayu izmedju Watch Dogs 2 i Legion? Da budem iskren nisam ni jedan igrao, ali me zanimaju misljenja

Noup. Sem sto imas izbor da regrutujes NPC-eve sa ulice i koristis njihove skilove, sve ostalo je uglavnom isto. Nista komplikovano. Za 5 minuta pohvatas sve stvari i spreman si :grinning:

1 Like

To mi bar izgleda zanimljivije + je grafika daleko bolja. Razmislicu bas dok je popust dal da uzimam. Hvala

1 Like

Ko je igrao Legion na Series X?

Ja sam presao na SX.

Ja je igram na ps5. Grafika je odlicna i sama igra mi je ok. Kao nekome kome nije legao 1 i 2 ovo mi je fenomenalno.

1 Like