Watch Dogs Legion

Moj štuca, objašnjeno da kod sunjanja mogu lakše da ga čuju. Dok nisam provalio da prilikom regrutacije stoji i kod drugih npc mislio sam da je bug

1 Like

Jel dobija upgrade odmah po izlasku next gen konzola ili mora da se čeka?

Da, bice dostupno odmah na releasu konzola.

2 Likes

WD 1 nisam igrao mnogo ali 2ku jesam i meni je ona bila skroz korektna. Po meni nije WD igra koja ce mnoge oduseviti ali je zaista jedinstvena. San Francisko je zaista bio lep, a gleda i London je odradjen fantasticno. Sigurno cu i Legion igrati, kada bude bio na nekoj “normalnoj” ceni :sweat_smile:

1 Like

Ja sam probao dvojku , pre toga sam odgledao dosta trejlera i recenzija za igru i zaista je delovalo kao nesto sto bi trebalo da mi se svidi , medjutim igra me je dosta neprijatno iznenadila , ono samo kretanje lika mi je bas nesto bilo cudno i nespretno , maltene na nivou PS1 , vozni model jos gori , prica nekako konfuzna i nepovezana , protagonista onaj hipster u helankama i sa debelim nerdy cvikerima isto bezveze , likovi mi definitivno nisu bili nesto harizmaticni i neko cija me sudbina zainteresovala, takodje dizajn misija me je isto razocarao, trude se da prikazu kako je gejmplej kao raznovrstan zabavan a zapravo je u realnosti obrnuto, iako na prvi pogled gejmplej nudi neku kao slobodu izbora, gedzete i to ali posle par misija skapiras da se sve misije svode na jedno te isto , odi tu i tu , usunjaj se ili pusti drona unutra kroz ventalaciju, hakuj to i to i brisi odatle, jednostavno dosadi brzo.

Tako da igrao sam ovu igru nekih par sati i batalio i stavio na oglase (prodao sam je ili razmenio za nesto drugo, vise se ni ne secam) , jednostavno iako sam verovao da ce mi se igra svideti jednostavno nema nista u toj igri sto mi se posebno svidelo , ni jedan aspekt igre, poprilicno mi je bila zamorna i neinteresantna, tako da i prema nastavku sam nesto poprilicno ravnodusan i definitivno nije mi u planu za nabavku u neko skorije vreme.

5 Likes

1 Like

Lepo izgleda za jednu cross-gen igru. Odigraće se ovo na XSX, pogotovo što je i ovako suša novih igri.

RTX ON

Igra je fantazija. Definitivno moj lični GOTY za sada.

7 Likes

Na slikama izgleda brutalno, a gameplay i ne baš. Prosek Ubisofta po meni. Ne znam da li bih ijednu njihovu igru u zadnjih 5 godina mogao da nazovem igrom godine. Far Cry je jedina stvar koja iole drži ime franšize, a i to je pitanje još koliko dugo. Inače 'ladno ih hakovali, koja ironija. :grinning_face_with_smiling_eyes:


Watch Dogs: Legion, a game centered around hacking, has seen its source code hacked by a ransomware gang by the name of Egregor who claim to have obtained access to the internal networks of both Ubisoft and Crytek and in the process have stolen data.

2 Likes

Ugh… steta. Nedostaje mi vreme pre silnih cenzura. Cak se i ne radi o necemu sto je receno u igri,nego nesto sto je gospodja pre par godina rekla. A njen Podcast, pod znacima navoda, sto je cuje u igri bas dosta prinosi atmosferi, jer je onako dark i ima neki realan vajb.

Pitam se kako ce GTA6 izgledati, kada sve zivo cenzurisu (ako ikada vidimo gta 6).

1 Like

Stize novi deo. :sweat_smile:

6 Likes
1 Like

Isto, slicno mi je i kad vidim senke na nadrkanom pcu onako savrseno iscrtane, senke tako ne izgledaju u pravom zivotu.

1 Like

Kao da kliza po keramickim plocicama :joy:

1 Like

Veća je poenta šta ova mašinica može da uradi. Drugo RT doprinosi atmosferi i opštem osvetljenju. U realnosti refleksije i odsjaji su obično dosadni i predvidivi, zato su igrama napanjeni da bi dobili na izražaju. Meni izgleda cool. Dan i noć između verzija na PS4/XB1 i next gen upgrade, a u pitanju je cross-gen igra.

Uporedio sam Load Times za Watch Dogs na One X I Series S.

1 minut od starta do ingame na Series S. Prvo sam pomislio, pa to i nije toliko brzo.

Onda pokrenuo na One X. 2 min 13 sekundi.

Naaajveca razlika je u Fast Travel, manje vise instant ili par sekundi to me izuzetno raduje.

1 Like

Džaba ti kad izgubiš 10 minuta na forumu izmedju fast travel-a :smiley: salu na stranu, i vise nego odlicno :ok_hand:

1 Like
1 Like