VR {MT}

Gde? :slightly_smiling_face: Izvor molim :grin:
Šuška se mesecima, ali nikakvi konkretni dokazi.

2 Likes

Pravila tog Discord kanala nalažu da se ne prave screenshots :woman_shrugging:t2:

Kažem ‘šuška’ jer je to lik spomenuo ovlaš, a obično on kada ima info, bude mnogo precizniji.

1 Like

Hm, Sony-ju ocajnicki treba nesto da boostuje prodaju, ne bi me cudilo da su se sastali Dzaba the Gabe i Jim Penguin Rayan u mracnoj ulici da ispregovaraju ovaj deal.

Joj ubicu teeee :grin: ovom igrom si me bas naterao da kupim i ja VR uredjaj.
Planirao sam Pico 4 ali Meta Quest zbog svoje popularnosti mi izgleda kao bolja kupovina plus ima ovaj cool dodatak sa eksternom baterijom.

4 Likes

Samo ti je trebao izgovor :joy:

2 Likes

Breachers kida!!! :grin:

Jao i ja sam danas zamalo uzeo Pico, ali u suštini je isto kao Q2, samo drugo sočivo, preovladao zdrav razum.

Poveži ga na PC obavezno, ako još imaš 4090, i javljaj utiske. :grin:

1 Like

U sustini me zanima samo koriscenje bez kablova.
Moje pitanje sada je da li kupiti igru nativno za Quest ili za PC jer nemam pojma kakvo ce biti iskustvo kada budem bezicno povezao kacigu na komp.

Aha u tom slučaju uzmi Quest verziju Breachersa. Isto je kao na PC-u, iz kompetitivnih razloga, ili bar skoro isto i lepo radi.

Za bežično povezivanje sa PC em preporučujem Virtual Desktop aplikaciju.

Ako uzmeš preko mog referal koda, imas 25% popusta. :joy:

Reseno :muscle:

1 Like

Uhhhhh evo posle sat vremena mogu reci da se bas brzo navikavam na ovo okruzenje.

Breachersa jbt nemam pojma sta da kazem za igru,prosto neverovatno koliko je jeben dozivljaj skinuti pusku sa sebe i uzeti u ruke.
Grafika je takva kakva jeste ali se naviknes bas brzo,fluidnost igre buraz kao da igram na kompu a ne na malom android uredjaju.
Kontrole u igri su instant bukvalno ne primecujem da postoji neki lag,nisanjenje je perverzno tj nisam ocekivao ovoliko realno drzanje oruzija i samo koriscenje.
Voleo bi ovo probati napolju na nekoj livadi gde mogu da se bacam na sve strane bez da polupam sve oko sebe.

Virtual Desktop
Ovo je next level ludila,mogu lagano sve igre da igram sa kompa kao na velikom platnu pritom to platno mogu razvuci oko sebe da dobijem osecaj ludila koliko je dobro (sve bezicno u pm xaxaxax)
Preko app sam pokrenu Dirt Rally 2.0 koji poseduje VR mod tebra ovo nisu istine do duse grafika ponovo pati jer igru sam nasvirao na max ali sam prenos slike ako hoces da sve leti gubi na kvalitetu.

Kako stvari stoje mislim da sam se zajebao sto sam ovo uzeo jer vec sada vidim da me nece biti toliko cesto u realnom zivotu.

3 Likes

O boze hvala ti na jos jednom sledbeniku.

Idemo dalje u pokrstavanje :laughing:

2 Likes

Amin :pray:t4:

image

1 Like

Evo me jbg puce baterija nema vise ali za kraj sam opleo ples sa nekim robotom kao lignjoslav buraz kako je gotivan lik :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:

Da li mogu samo da ustekam punjac u eksternu bateriju i da tako punim i Quest ili mora on posebno da se usteka?

I da bilo bi bolesno da nema tih crnih ivica nego da si bas utopljen u VR…Ove igre gde se mlati rukama i skace su bas gotivne,moram kupiti onu neku sa sabljama sto razbijas u ritmu,cini mi se kao dobra zabava.

1 Like

Heh drago mi je da su ti prvi utisci ovako pozitivni.

Za baterije ne znam, ja ih stvarno nisam nikada imao, nikada nisam imao ništa protiv jednog kabla da je nakačen, pa bio makar samo za punjenje.

Ako ikada odlučiš eventualno dalje da investiraš u Quest, BOBO VR pravi najbolje dodatke. Imaju ovaj Elite Strap sa HotSwap baterijama. Samo menjaš baterije, i nikada ne izlaziš is virtualnog sveta jer je baterija prazna. :grinning:

https://amzn.eu/d/9pdfLvz

1 Like

A na STIMU buraz likovi ladno imaju custom lobije u VRu tipa sada sam bio kod nekih likova bukvalno kontam da bacaju na Anime likuse u donjem vesu ;DDDDDD

I mene odusevljava iz dana u dan… Prilicno je neverovatno sta radi android soc, PSVR2 ne izgleda bas toliko bolje.

I meni je drago da ti se svidja, mislim da ljudi ne kapiraju koliko je kul stvarcica za 400e, bukvalno ceo novi svet ti otvara, paralelni univerzum, primitivna 0.1 verzija Matrixa…

Obavezno Beat Sabre, probaj mozda neki deo Boks (Creed) ili Les Mills Body Combat. Tetris Effect je isto neverovatan, nadrealno iskustvo. Moss-ovi su fantazija… itd.

Ako prikopcas na PC, kapiram da ces uzivati u Alyx-u, a ja bih uzeo i Kayak Mirage - nevidjeno relaksirajuce i kul.

Mislim, sta reci, sada si kao Alisa u zemlji cuda sledecih mesec-dva. Jedva cekam postove a mogao bi i neki stream da bacis kad te vec drzi hajp brate

2 Likes

Vidim da si u VRChat. :grinning:

Najpopularnija VR igra na svetu, preko svih platformi. Leglo waifu, anime, itd komjunitia. Cuvaj se. :sweat_smile:

Inace, posto si shooter fan. Ghosts of Tabor je Tarkov u VR, i trenutno je jedna od najpopularnijih igara. Ali ne mogu je preporuciti jer je nisam jos probao. :grinning:

2 Likes

Ma ja sam ubeđen da bi više od pola foruma isto ovako reagovalo kad bi pošteno probali VR.

Jednostavno ne možeš tu magiju dočarati rečima ili na običnom ekranu. Dodaš preko toga sve ostalo što su (dizvinete) zasrali i zato nas ima na prste jedne ruke da nabrojiš.

2 Likes

Nije nama problem zavoleti vr nego smo švorc bre, nema zec za koja jaja da nas olupa :joy:

2 Likes

Odusevljenje je uvek na prvu loptu, ali da bi zaista igrao dosta toga u VR-u, potrebno je da predjes preko gomile tehnickih nesavrsenosti (mutna slika, cudne kontrole, losa rezolucija, neudoban setup, nedostatsk tripl A igara…), mucnina je i dalje ogroman problem, tako da se vecina ipak vrati na standardni gaming i VR headset je luksuz koji se povremeno koristi.

1 Like