Vera u ljude

@pleja i od mene nek te lepo sluzi, da se izigras fino, i prvo witcher 3 obavezno :smiley:

2 Likes

Razlog zasto se ovoliko volimo je verovatno zato sto se licno ne poznajemo, haha.

Ljudi nisu ni dobri ni losi, vecina mislim. Samo pokusavaju da se na najbolji moguci nacin sklone od oluje i ne razmisljaju mnogo o sudnjem danu.

Ali verujem u grupu ljudi koji su okupljeni oko nekog zajednickog interesa. Mozda interes nije bas pravi izraz ali ljudska bica koja osecaju strast prema nekom hobiju osecaju evangelisticku i potpuno altruisticku potrebu da ukljuce druga ljudska bica.

2 Likes

Da se ja pitam dobio bi Xbox One :wink: a ne to njesra. ipak je ovo xbox forum.
Salim se naravno. Vise je i boljih igara za PS
Uzivaj neka te lepo sluzi. Sve je to nomalno i treba da nam bude normalno.
Ne zelim da verujem da je ovo neki izuzetak. Zelim da ovo bude pravilo. Da se osetimo normalno.
Ne dam da me razjebe lose okruzenje, sistem i sve sto nas ubija kao ljude.
A ti nemoj da se zahvaljujes niti treba da razmisljas kako si ti nesto dobio pa je tebe sada neko “zaduzio”! To racunaj kao turu pica i nista vise. Nemoj da imas neku “hipoteku” nad glavom zbog ovoga.
Sve se to vrti u krug. Meni su mnogi ljudi pomogli u zivotu da nema cenu. Ja im nikada necu vratiti. Ja cu da pomognem nekom drugom. Kao talas… Samo se siri dalje. Nema potrebe da se vraca nazad.

6 Likes

Cestitke @pleja za novi ps4, i cestitke aktivnim clanovima xbr foruma sto su izveli ovo.

3 Likes

Svaka čast ljudi ! Dan odmah bolje započne kada vidiš i znaš da se ima na koga računati pa makar se dobro i nepoznavali:+1:

1 Like

Eee odlična organizacija ljudi, svaka vam čast na predivnom gestu. Navukli ste mi osmeh na lice od jutros…na forumu sam bas aktivan od marta i svakodnevno citam vase postove i na neki nacin sam skapirao ko je kakav. Bas mi je drago Pleje ali jbg u suprotnom je taboru dao bih mu moj nalog bez razmisljanja i bojazni da ce me zajebati.
Lepo se naigraj bro!

2 Likes

Izvini Mare, izvinite i ostali clanovi koji su aktivni ali niste bili ukljuceni… Ali osecajte se kao da ste i vi deo ovoga…
Izgleda da vas nije izbacilo na opciji User medju prve likove, pa vas se nisam ni setio :confused:
Listao sam i dosao do clanova za koje nikada ni cuo nisam, nemaju ni sliku ni postove, pa sam smatrao da je ovaj broj sasvim dovoljan i da su ukljuceni svi aktivniji clanovima…

1 Like

Nisam imao pojma za ovo,@pleja imas od mene igre samo se javi u pm(uglavnom guest nalozi ako nisi gadljiv :grin:)U4, The Order,Until Dawn,Horizon ZD,Killzone…

3 Likes

Svaka cast na gestu, narode, ovo je za ‘faith in humanity restored’ meme. Respect.

6 Likes

Jos me zatrpavate nalozima i igrama. Ovo nije viđeno u istoriji Srednje Zemlje.
Nadam se da cu veceras malo ranije gajbi,da povezem konzolu i kreiram nalog,ili sta vec treba… I Nesina rakija ostade da se 'ladi,ono je piće za Kratosa :slight_smile:

6 Likes

Svaka cast ljudi, postavanje do neba.

@pleja Nek ti je sa srecom sa novom konzolom, i da pozoves nekad komsiju (skapirao sam da smo komsije xD) da vidim te famozne sony eksluzive, ja castim pivo :smiley:.

1 Like

Naravno,gospodine. Hvala na cestitkama. Pa ja nisam igrao ni ps3 ekskluzive,a sada mi ova zajednica dade mogućnost da preskočim celu jednu generaciju i igram ps4 ekskluzive. I ps3 ekskluzive,al remasterovane. Pa ja sam sa magarca uzjahao pegaza :grinning: Ti si valjda bas Bg a ja sam periferija. Nadam se naravno da ćemo sesti jedan dan. Pivo,roštilj i konzola. Tu je i daemon, naš zemljoradnik sa Voždovca :grinning:

Heh znaci dosta nas je tu negde. I ja sam na Vozdovcu :slight_smile:

Haha ja sam uvek za gejmerska okupljanja :slight_smile:.
Pa kako se uzme, ja imam stan u centru ali veci deo zivota zivim u kulama(istocna kapija) koliko sam skapirao ti si tu u kraju :smiley:.

Dimon je sa Vracara valjda, stalno prolazim pored njegove zelene zgrade :slight_smile:

Eto Miki Man,Daemon ja i gospodin. Cim se uklopimo. Ja pored kapija prolazim svaki dan,iz Zaklopace sam, do okretnice na Ustanickoj dolazim basem,tuda se i vracam.

2 Likes

Svaka cast ljudi iznenadili ste nas sve :grinning: . A tebe @pleja da lepo sluzi konzolica i da se izigras!

Prvo Stefi pa Pleja…Stvarno smo neverovatan forum! <3

Danas totalno zaginuo na poslu. Dodjoh malo pre kuci i to me gazda dovezao, inace bi stigao oko ponoci. A ustajem opet rano ujutru. Jedva imam snage da se istusiram.
Dakle i danas mi konzola ostade neukljucena, al nema veze… vazno je da je tu. Malo me povrati u život ova Nešina vatrena voda


što svakog početnika pretvara u Kratosa…
(mada posle svake naredne počinješ sve više da ličiš na Sonica)

Padawan uvek mudar, odmeren, racionalan i pametan.
Mnogima promaknu neki njegovi biseri, velike misli…Neki ne shvate a neki ne znaju znacenje mnogih reci koje koristi, a mrzi ih da traze u recniku :grinning:
Neko mozda pomisli “Joj pa onaj pleja s’njim samo neka sprdnja i šega, mora da je uživo izuzetno smešan! Možda i duhovit!”
“padawan i daemon su neki naucnici, noodle radi kao poslovodja firme u Kanadi, Akiris menadzer Srbije, Neša samo secka kulen, peče rakiju i peca! Danijel vozi vazDuplohove, pa on je neviđen lik!” itd…
U stvarnosti cesto ne bude tako, neki ljudi budu i razočarani. Kao kada bi neko pomislio “Joj osvojio sam ručak sa Nolom u Monaku, konačno ću upoznati svog idola!”

Ok, onda sedneš sa njim u kafani i šta…? Ti mu kažeš “Jao legendo, Srbine, Marsovcu, Budo…!” On ti odgovori “Ok, haha…” i to je to. Muk.

Naravno da želim da se upoznam što više vas odavde, jer ima gomila izuzetno kvalitetnih ljudi, samo sam hteo da ukažem na taj detalj, koji je padawan malo pesnički, onako…učenjački… :slight_smile: provukao kroz post.

Živi bili braćo, biće druženja, osećam to.

5 Likes

Dugo nisam nista napisao…Ali ovo moram prokomentarisati.Jednostavno:
Sjajno,sjajno,sjajno. :slightly_smiling_face:
Odlicna organizacija,fantastican gest.
Svaka vam cast. :slight_smile:
Postovi “kipe” od emocija…fantasticno. :slight_smile:
Ovo se pamti.Bravo. :slight_smile:
A novopecenom vlasniku cetvorke zelim sto vise slobodnog vremena i puno,puno sati dobre zabave.

6 Likes

Ok, dosta je bilo, svi natrag na svoja mesta. Mora neko i da se prepire oko sitnica i rezi na novopridoslice dok istovremeno kukamo kako nam je forum genetski plitak. Nema ko drugi.

:video_game: :person_fencing: :man_farmer:

5 Likes