Vera u ljude

Procitah par poruka sada i setih se ovog gesta. I veceras mi osmeh na licu dok citam sve ovo… Valjda Plejan przi ps4 i valjda je sve dobro sa njim :slight_smile:

Dobro je rekao, da se tema ne brise i da ostane kao podsetnik da ima i ljudi spremnih za dobre stvari :slight_smile:

Ne znam kako se drugi osecaju zbog bana i svega, ali sam ja i dalje ponosan na community za taj gest. Iako mi vera u ljude nije bas jaca strana.

Isto se nadam da je Pleja dobro. Ko zna, mozda se ponovo nekada vidimo na forumu. Taman ima malo vremena da obrne Witchera 3.

Ziv je čiča i kaze da ne igra RPG :smiley:

2 Likes

Fali malo cica :smiley:

Zbog cega je uopste i banovan on ?

A brate preterivao je mnogo u nekim stvarima, spamovao, isao u off, u svadje… Preterao je nazalost cica, bas fali bar meni… Obozavao sam da citam njegove postove :wink::joy:

Postavio je sliku/gif hitlera

Ooh ok, nesto nisam pratio, a nestao je odjednom pa zato pitam.

Sto je licemeran ban. Staljin, Kim Sung Il, Kim Dzong Un,Tito koji je pobio desetine hiljade Srba i jace mogu slobodno…
100 posto mogu sada i Tudjmanovu sliku da postavim, ali hitler no no.

Ili svi diktatori ili ni jedan.

Jao brate, ovde sada ljudi zbog Pleje stavljaju Tita u isti koš sa Hitlerom… Ne znam što se tolika polemika vodi oko čoveka koji je banovan… 1000 puta je opominjan i mislim da je imao veću protekciju nego bilo koji drugi član, i opet je to sve prokockao… Prema tome ne znam zašto je to licemeran ban

Licemerno je reci da je zbog hitlera.
Kazi radio to to to to i to. A ne ovo proseravanje.

Pisali smo milijardu puta o ovome i opet se pada na istim glupostima. Ako ne kapirate zbog čega se neke istorijske ličnosti ne postavljaju u određenom kontekstu, onda nemojte ni lupetati niti ih porediti. Kao što rekoh pisali smo o razlogu bana, koga zanima neka pretraži o tome.

5 Likes