Vera u ljude

Jako dugo vremena mi se nije desilo nešto lepo… Od ljudi sam uglavnom doživljavao razočaranja, vremenom sam počeo da se sklanjam od ljudi, držeći se jednog prijatelja, za koga bi u vatru, kao i on za mene.
Upadao sam u životu u užasne situacije, uglavnom sam doživljavao lagani push kada sam bio na ivici ponora…
To je na moju psihu ostavilo posledice koje sam ispoljavao u određenim situacijama svuda, pa i ovde na forumu.
Ljudi su zveri, preko mrtvih gaze krčeći sebi put do uspeha. Najrođeniji rod će te ostaviti na cedilu kada ti je najteže, ako od tebe ne može da ima neku korist.

Ovu sam zajednicu oduvek voleo, i smatrao sam ljude koji ovde dolaze najkvalitetnijim ljudima koje “znam”. Sve što sam sretao po drugim forumima (kao i u životu) je bilo loše. Ovde sam uvek nalazio utehu, dobar savet, smejao se duhovitim postovima,divio se pismenim i obrazovanim ljudima, i sam osećao bes kada se nekom sa ovog foruma desava nesto lose, kao da sam licno pogođen.

Neki dan me iKaran pita “Hej, hoćeš da ti pošaljem pstv, to ti je neka mala konzolica koja emulira Vitu, nije Bogzna šta, al nije ni loše. Ne treba ništa da platiš”. Ja kažem “Ok matori, hvala ti puno, baš bi odigrao neke vita naslove”.
Zove kurir danas, ja na poslu… “Ostavite u posti, preuzeću sutra”. “Ne mogu u posti, ja nisam postexpress”. “Jel možete onda kod komšije?” “Može. Znam tebe a znam i njega”.
Dolazim s’posla malo pre 20h, uzimam od komšije kutiju… veliko nešto… Ne znam ni kako izgleda taj pstv, nisam gledao po netu, al pomislim “Mislio sam da je to manje”.
Ulazim u kuću, otvaram kutiju… Zavijeno u celofan. “Au jbt kolika konzola, mislio sam da je to nešto manje…”

Skidam celofan… “Čekaj bre, pa ovo mi je poznato… pa ovo je…PS4!”

Nova konzola iz virtual shop-a, sa garancijom!
Zamalo da mi ispadne iz ruke od šoka!
Iz uz nju flaša extra rakije… Nisam mogao da verujem.


Nisam odma’ video tu knjižicu, posle čitam…

(malo je lošiji kvalitet slike, al ko želi-pročitaće).
Au jbt… suze mi krenule, ruke mi zadrhtale… Ja ovakav gest nisam nikad doživeo ni od roda najrođenijeg, a ne od ljudi koji me i ne poznaju!
Mnogi od ovih što su učestvovali i sami nemaju ps4, a doprineli su da se kupi za mene!

Ja ne mogu da verujem šta mi se desilo, ovo nisam mogao ni da sanjam! Najbolji ljudi na svetu na ovom forumu! To sam mislio i ranije, al posle ovog gesta… Treba cela Srbija to da shvati.

Ljudi, neverovatno sam vam zahvalan , nadam se da ću pronaći način da vam se odužim!
Šta god da bude sa mnom pre ili kasnije, ova tema neka ostane kao dokaz da i u Srbiji ima izuzetnih ljudi, i kada god neko izgubi veru u ljude, neka ovo pročita!

Svaka vam čast, živi bili 100 god, a ja ću se truditi maximalno da vas ne bombardujem svojim glupostima kad sam high level…

Hvala vam svima, još jednom!

38 Likes

@MikiMan još fali na spisku na tom tvom pismu.
Veruj nam da smo kao na iglama ceo dan čekajući da ti preuzmeš paket.
Poklon je od srca, a ti je koristi u zdravlju još puno godina!

7 Likes

Nek te sluzi i odmah neke hitove da igras :slight_smile:.
Imam par accounta pa ako si zainteresovan cimaj.

6 Likes

@pleja

Jel mi verujes da su mi zasuzile oci. Nek te sluzi prijatelju, i uzivaj. Ceka te lepa zima :blush:

Pravi psn id i javljaj koji je da te dodajemo

12 Likes

Hvala vam do neba, sutra da uplatim net i da napravim acc, pa ćemo lako. Zadužili ste me za ceo život, kako vrednošću poklona tako i gestom!

Nadam se da će doći dan kada ću svakom od vas ja moći da pomognem, oko nečega.
Najbolja zajednica na svetu! Imaš Srbijo kvalitetnih ljudi . . .
I meni su zasuzile, kao i mojoj ženi, kad sam joj poslao na viber. Idite bre u k, prebiću vas …

11 Likes

Druze da si nam ziv i zdrav i da te dugo služi.

Ceo dan te čekamo a ti bas danas zaglavio na poslu.

Čekasmo te ko mlada prvu bračnu noc!!!

U tvoje zdravlje i u zdravlje ove zajednice koja me čini ponosnim sto sam deo nje.

9 Likes

Dobio si konzolu, ali nemoj sada da popustis u skoli! :smiley:
Uzivaj, zasluzio si.

8 Likes

Multikontinentalna akcija :blush:

Uplacivalo se na racun, na paypal, trcali ljudi na postu po vrucincini, a skupilo se bukvalno zampar sati

8 Likes

Izolacija neka kod Đeram pijace, zaglavio jbg…
Da sam znao šta me čeka kod kuće bacio bi onaj bitulit sa krova i zapalio…
Ovo nisam doživeo u životu…

8 Likes

@pleja Nek te dugo služi. :slight_smile: Taman ćeš moći ponovo da igraš Shadow Of The Colossus kad ponovo izađe a da ne brineš o memorijskoj kartici :smiley:

3 Likes

Nego, sve nas zanima kakva je Nesina rakija?

4 Likes

A bio si se uskukao da te bije maler, nismo više mogli da te slušamo. :stuck_out_tongue:

Nek te u zdravlju služi, a ti sutra vrati dobrom nekom drugom kome mogneš i kome bude trebalo.

I nemoj da popiješ sve odjednom Bog te ne ubio ma’niti… :smile:

8 Likes

Živ bio i naigrao se. Uživaj :smile:.

2 Likes

Pa da. Sve ti zapamtiš… daemone… :slight_smile:
Nešo, ako dođem za NS da šljakam, moraću da otkupim jedno 3 kile, ne pitam za cenu! Neverovatan gest ljudi, ne popušta me šok! (ček da sevnem još jednu!)
Despacito kažu neka pesma, nabila 3 milijarde…

Jao ljudi, ne verujem… PS2 ću automatski pokloniti nekome, da prosledim ovu dobru karmu koja me zapljusnula. Ako treba nekom sa foruma, starom ili novom članu, nebitno, šaljem. Ja plaćam poštarinu. Ps2, modovana kartica, 2 joy-a…poslaću i fleš ako treba.

5 Likes

Evo zamenio sam ti. Dont get so emotional :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 Likes

Nije on više profesor, sada je matador. :smile:
Daemone… Ustanicka… ti si poslao?
Ovo je stvar koja će mnogo ulepšati moju stvarnost, a i odlican nacin da Vuka prebacim u tabor konzola… Do sad je kod kuće gledao ps2 grafiku i minecraft koji secka na kompu. Sad će videti šta je zver…
Daemone, ako tebi zatreba, ili Marku GTS, bilo kome ko je iz Bg… Lično ću mu doneti na vrata, na mesec dana, 2, 3… Neka ovo bude konzola svih nas! (mislim na one koji nemaju ps4)
I još jedna ispravka…
“Da u srbiji ima kvalitetnih ljudi…” Ne samo u Srbiji… Bosna je još ovde u priči.

1 Like

Sto si menjao nazad pa to je ekstra stvar. Moderni romeo i julija . Čovek peva kako bi vodio devojku na plažu na malo BamBam gde bi ona vristala od sreće?!! E jbg titula profesor… :(. Okaci mu zvanje iz radne knjižice :wink:

1 Like

Svaka čast za akciju, veoma mi je drago za pleju i kao sto on kaze ovaj forum je dokaz da ljudskost jos uvek postoji…
Bravo za sve :slight_smile:

2 Likes

Ma i nije to neka kinta kad se podeli na ovoliko ljudi. Community je stvarno najbolji na svetu, ovo je druga akcija ovog tipa, posle Stefija. U pocetku rada ovog foruma back in the days Pedja i Nesa su se nadavali konzola i svacega. Karma je definitivno na nasoj strani.

Sta kaze klinac? Mislim da je vrlo bitno da i on dozivi ove nove igre, u tom uzrastu to je strasno bitno, ako ga uopste igre zanimaju. Moji meni nisu mogli da priuste Amigu, mogao sam samo da citam Svet Kompjutera i da zamisljam. Nije bilo ni interneta, youtubeta… Pa posle kao mator konj skupljas konzole i cudno te gledaju.

Anyway stvarno sjajna akcija. Ne sumnjam da bi pre ili kasnije skupio za PS4, ali smo te preduhitrili. :slight_smile:

Nove igre su super stvar, same po sebi, ali kada mozes da podelis iskustvo sve je nekako 10x bolje. Taj socijalni momenat je vazan cak i za nas koji vise volimo single player igre. Zato je i ovaj forum, bez obzira na sva sranja i svadje, blago koje treba cuvati.

5 Likes

Ma jok, ja sam trenutno kod kuće u Gradištu, ne znam gde ću pre od obaveza. :smiley: Sutra dolazim za BG na par dana na turnir iz MTG pa ajd nazad na posao u ponedeljak :smiley: Ne radiš samo ti sad :slight_smile:

Kao što rekoh, beru se maline, krči šuma, rešavaju pravno-imovinski odnosi i sprema za sledeću godinu :smiley: Taman sam malo pocrneo. Sutra naručujem novi motor za motokultivator, taman će stići dok se vratim. A gaming, van Vite, čeka do posle 20-og avgusta :smiley:

1 Like