Vera u ljude

Padavane, nije velika kinta, al poenta je da su se ljudi pokrenuli i zbog mene se cimali. Da je trebao neko od moje familije da priloži za mene 500 din, rekao bi’ “Za onog alkosa ja da dajem? Ma važi”.
Sećam se u firmi “Kolegi umro otac, treba da damo po 300 din…” “Au jbt, svako malo neko umire!”… itd…

I ja nisam mogao mnogo toga da imam kao klinac… “Znam šta znaci NEMA, navik’o sam tako…” zato i razumem potpunio kako je kada neko nesto jako zeli, a ne moze da ima… A ovaj zivot je toliko kratak… Ako ne priustimo sebi bar ta mala zadovoljstva, pa čemu onda sve…
Sakupio bi ja vremenom, al ne bi to bilo skoro… (Neću više da se zahvaljujem, objasnio sam. I objasnili ste).

Ko onda posla sa Ustanicke? Nije ni bitno. Malo sam se nasmejao kada sam procitao “Posiljka: Staklo”. hahahahaha! Ko god da je to stavio - car.

Vuk još nije video jer je u Čanju, pa će još malo kod babe i dede… Pošto je Olivera plakala a on insistirao da mu objasni zbog čega, ona mu objasnila…
Odma’ me nazvao na viber “Tata, čuo sam da si dobio poklon, baš sam srećan zbog tebe…”
Sada moram da ogletujem i okrečim tu sobu, promenim laminat… Da napravim okruženje kakvo “kralj” zaslužuje… Prašinu ću da briskam svaki čas
Ponavljam: Daemone, Marko… i ko god je jos na spisku ili ne… Ako vam zatreba ps4 donosim vam na kuću. Evo poslednji put da se zahvaljujem u ovoj temi… Mali Vukane… znao sam da će mali miš nekada pomoći starom lavu! hahahahaha Šalim se, hvala batice do neba, ako dođeš u Bg na fax, imaš od mene svaku podršku i pomoć!

6 Likes

Svaka vam cast ljudi na predivnom gestu!

3 Likes

Ja sam organizovao slanje iz Ustaničke, a paralelno sa tim sam slao i rakiju iz Turije, pa napisao da je staklo (ko što i jeste), a cilj je bio da ti oba paketa stignu u isto vreme.

4 Likes

Kralju. Mogli ste i od tebe neki polovan , jbg…
Nema veze. Kad se vidimo skačem na tebe, sipam ti pivo na glavu, ljubim te i vodim na drugo pivo. Koje ti neću sipati na glavu nego da popijemo!
Ako bude i Danijel, cepamo bavariu. Akiris će tada verovatno menjati pelene, al možda i uspe da se isčupa na par sati. Ako angažuje gospođu taštu da pomogne oko bebca :grin:

2 Likes

Svaka cast momci ali I tebi @pleja jer ovako nesto treba I zasluziti!!

6 Likes

Rasplakali ste me :smiley: mislim da je ovo jedini forum na kom se nesto ovako pokrece kao sto gore rekose ovaj forum treba cuvati. Svaka vam cast stvarno.

@pleja nek je sa srecom konzola i nek te dugo sluzi

2 Likes

Hvala matori, živ bio, i osećaj se ponosnim što si član ove zajednice, jer ovako nešto nećeš doživeti nigde… (naročito u “stvarnosti”)
Ja sam sada spreman da “poginem” za svakog člana ove zajednice (bio sam spreman na to i ranije), i svako, ko ima bilo kakav problem neka ga iznese u ovoj (ili nekoj drugoj) temi, ja ću se potruditi max da pomognem. Zanatski radovi, curenje krova, gletovanje, krečenje, fasada… Ne dozvolite da vas neko pljačka, javite se meni… Što ne mogu ja, imam armiju ljudi koji mogu… Da rešimo problem. Svaka čast, legende…

1 Like

Negp, da idemo na ozbiljne stvari? Koju ces prvu igru igrati?

1 Like

Što se nekih online okršaja tiče, na mene ne računajte. (mada nikad ne reci “nikad”).
Prva želja mi je Uncharted 4, Druga Last of Us remaster, treća Last Guardian…
Ali ne bih se bunio da odigram bilo šta… Order, never mind…
Već razmišljam da li da ga nakačim na stari full hd lg, ili na mali led full hd… Ma biće bolja slika na ovom malom…

E jbg Uncharted 4 mi je na nalogu koji je banovan zbog ps3 sa cfw. Ali TLoU mozes naci za 500 dinara sigurno.

Pojuriću , torima. Sad kad je konzola tu, lako je

1 Like

Imam nalog sa tlou i uncharted 1-3. Taman da predjes ;-).
I account sa gow3 i orderom.

Ok Miki legendo, dok mi se slegnu utisci, uplatim net, otvorim nalog… (radim i sutra u p.m…) onda ću da vas cimam za naloge. Ja još uvek nisam prostudirao gestove, fantome itd… (Jer nije bilo potrebe , na ps2).

Jao kad sam pocepao onaj celofan, kad mi čuka ne stade…
Biće valjda nekih para i kod mene, ja ću vrlo rado da kupim neki nalog i delim ga sa vama…

2 Likes

Haha ja evo tek sad stigao da čitam thread. Hodam kući i sve vreme mi kez na licu. Dobro me nije neki auto pregazio. :smiley:

8 Likes

Sad sam negde sto bi pleja rek’o lvl 5.
Moji spavaju ja pijem pivo i gledam/slušam neki trace urban kanal sa top French hitovima. I poprilično sam sjeban sa mislima. Ovako mali gest prema našem pleji kod nas svih je izazvao nevidjen hajp i haos sa osećanjima neki i suzu pustise. Meni drago ko detetu kad vidi majku. Toplo mi u nekom delu duše za koji sam bio i zaboravio. A izgleda da smo svi zapostavili taj deo duše koji voli da pomogne drugom i kako je dobar osecaj kad smo duhovno ispunjeni.

Politika, vest, krize , i sva ostala sranja napravise od nas kamene goleme a ne ljude kakvi smo u prirodi.
Hvala tebi pleja za sve tvoje poruke i komentare ali ti si uradio najteži deo posla.
Probudio si ljude u nama.

Živeo matori i izvini za ovu duboku filozofiju. Leveli leveli …

Ps hvala i spell check - u za prepoznavanje mojih misli

7 Likes

Kakav dan… za sve nas! Svi smo iscekivali tvoju reakciju, citav dan. Ugasio mi se telefon a nisam kuci do skoro dosao… Na putu do kuce mi je ispao telefon i izgledalo mi je da je displej otisao skroz. S obzirom da u kuci nemam laptop ili komp, prva pomisao mi je bila kako necu uspeti da procitam tvoju reakciju, ali ipak ostade telefon ziv i sa osmehom procitah sve ovo! :slight_smile:
Pleja, hvala tebi sto si svima nama ulepsao ovaj dan i sto smo se svi osecali kao da nama stize ps4. :relaxed: I da, stigao je nama, stigao je tebi, a ti si deo ove familije!
Ovo su izvanredni ljudi, koji su bili tako odlucni i brzi u ovome, uz veliku dozu odusevljenja da ne verujem da se mogu jos negde naci. Licno upoznah i @iKaran, a nadam se uskoro i ostale.
Čale Pleja, to je tvoja konzola sada i cuvaj je, nemoj da je dajes svakakvim barabama :joy:
Ja imam nalog sa Souls igrama koji ti mogu prebaciti dok ne nalete ove glavne igre sto te zanimaju. Iscimacu druga da mi prebaci The Last of Us, pa ti mozda to vec bude prva igra :slight_smile:

Na kraju, moram priznati da su i meni zasuzile oci, ali od srece, jer se nadam da ce tetka i strina manje da fasuju sada kada ces umesto ovog foruma, drndati po ps4 :slight_smile:

Drago mi je zbog tebe, a jos vise zbog Vuka 🙋

8 Likes

Svaka cast ljudi🙌
Relativno sam nov na forumu ali bez obzira, sledeci put ukljucite i nas koji malo redje posecujemo stranicu,ja cu se sigurno odazvati kada je u pitanju ovakav gest.

5 Likes

Why am i not involved in this? @von_Brcoos

Najezio sam se kad sam procitao post. Svaka cast svima, @pleja uzivaj!. Zao mi je sto nisam obavesten o ovoj “akciji” da i ja dam svoj doprinos…

1 Like

Svaka cast ljudi, stvarno je zajednica predivna.

Mali Vukane… sada ce strina,tetka i ovaj forum moći da odahnu,jer ću manje “silovati” njih a više ps4 :grinning:
(Ne radujte se previše. Rekoh “manje”, što je opet prilično… :wink: )
Hvala puno,lampard. Ne,ne, necu sada da ubijam malog zeca,to cu kasnije.
Sad na Ustanickoj baka,lice joj iskrivljeno i šepa,bas dosta stara. Vuklja 5 kanturina punih kajsija,krenula na pijacu. Ljudi kao u kosnici,guzva,trce svi,jure,proleću pored nje,samo što je ne sruše…
“Ajde bre baba sa tim kanturinama u p.m!”
Nije sigurno krenula na pijacu jer joj je dosadno kod kuće,nego verovatno i ona tako stara i nemoćna ima nekog na grbači. Da prehrani,da plati struju… Ja uzmem one kante,iznesem joj uz stepenice gore do tramvaja. Nisam mogao do pijace da joj pomognem jer idem na drugu stranu.
“Hvala ti sine,Bog ti dao sreću i zdravlje” ,a oci joj pune suza. A i meni krenu suza jer me jos drzi emocija od sinoc. Idite bre ljudi u k…

9 Likes