Uncharted 4: A Thief's End

zamislite jos dok se igra pa se sve pomera,pa zvucni efekti,ma savrsenstvo…

Ova treca(odozdo) :slight_smile: sa camcem me podseca na Tomb Raider tj sve slike sa pecinama i ostalim situacijama :slight_smile:





















trazili ste gledajte…

2 Likes

Crash i sony phone pobedili :grin:
Sala mala naravno, jer je grafiku nepotrebno komentarisati stvarno.Ovo tezi savrsenstvu

Ali kada se pokrene U4 PS4 samo sto ne poleti, PS4 se cuje kao da avion polece, kao da mu se turbine pale :slight_smile: .Najbolje mi je bilo igram U4, prebacim na COD, PS4 se utisao kao da se ugasio, bez preterivanja za 90% se utisao .

Da nije ovih ebenih konzola i sugavih portova ko zna gde bi sad bila grafika na pc-u.Kad ps4 te trenutne snage koju poseduje uspeva da izgura ovako lepo igru onda mogu da zamislim sta bi moglo s trenutnim high end hardware-om da se uradi.Treba ukinuti i zabraniti sve konzole i mars u pm.

Grafika bi bila možda duplo bolja nego trenutno, ali zato 95% ljudi odavde ne bi moglo da priušti hardware na kom će pokrenuti nove igre, tako da je možda ipak bolje što konzole malo koče progres grafike iz igre u igru.

“Koce progres grafike” a iznad ovakvi screenshotovi. Vrhunac. :smiley:

Nije sve ni u broju poligona, za mene je U4 artistic achievement pre svega.

1 Like

Iako super sto postavljate screenove, da vidimo kako izgleda ovo remek delo, zamolio bih vas ako mozete malo da obratite paznju da nekako ti screenovi budu spoiler free. hvala :slight_smile:

Mislimd a je to skoro nemoguce, osim ako se ne ogranicimo na solo screenshotove Drejka u prirodi :smiley:

Pa stavite ih vi modovi u spoiler i resili ste problem

Slazem se, prvi bi bio za da se izbace konzole od 1000 evra sa naprednijom grafikom, tacnije da je 4K rezolucija pa i da je 1000 + evra , ali bas kao sto kazes nasla bi se vecina i kukali kako im je to preskupo, nekima je i sadasnja cena od 300 - 400 evra preskupa.

a mi kako da ne vidim spoilere? :smiley:

Zrtvuj se za dobrobit ostalih :smile:

1 Like

Reseno SS su u spoileru, u buduce gledajte da ih sami stavite :beer: .

Za one koji ne znaju evo link kako se spoiler stavlja: Kako postaviti spoiler tag u postu?

1 Like

Uh, stvarno mnogo lepo izgleda. Ne mogu da procenim jel nesretni Order jos malo filmicniji ili nije, ali naravno jedva da mogu da se porede, ipak je Order imao one crne strafte i mahom skuchene lokacije.

Lica mi se mnogo svidjaju, jedva cekam da ih vidim u pokretu. Da mi je znati kako su uradili onako dobro krzno na kragni jakne Drejkovog brata.

Al to za poletanje konzole dok igras igru mi se uopste ne svidja. Slicnu situaciju sam imao i sa Witcherom, moram da priznam da sam se preznojavao i ja zajedno s konzolom – rrod mi je uterao strah za sva vremena.

Nemoguce je sacuvati se od spoilera. Ja se bas trudim da izbjegavam sve sto ima veze sa igrom, ne zelim da unaprijed znam pricu, lokacije, zelim da u toku igranja osjetim onaj wow trenutak kada vidim nesto novo, ali uzalud. Ne mislim na forum nego internet generalno, gdje god da pogledas vidjeces neku scenu iz igre.

Vec sada znam 4 lokacije a maksimalno sam opezan bio.

Kad nema koji sajt ili forum ne bruji o U4, na koji god forum, sajt otisao ili se okrenuo samo o U4 se prica.

Nema ti nego da kupujes igru pre planiranja :smile: .

Bez preterivanja ali U4 i RoTR ne mozes nikako uporedjivati, razlika je nebo i zemlja po svemu, RoTR je igra naprema U4 koji je igretina, po meni prva igra koja se moze nazvati next gen igra.

Well, siguran sam da će duuuugo vremena proći pre nego što se pojavi još nešto za šta bi smo mogli reći da je next-gen. Jednostavno, previše novaca i talenta zahteva da se ovsko nešto napravi pa će zbog toga biti sve teže proizvesti takve igre.

3 Likes