Uncharted 4: A Thief's End

ajde ljudi gde su utisci? :smiley:

2 Likes

Garant svi balave nad igrom, ne mogu da dođu do daha i tastature.

1 Like

Ili skidaju 50+gb brzinom od 250k/s i cupaju kosu :smiley:

1 Like

I ja cekam necije utiske. Spoiler-free, naravno.

Moja specificna situacija me nazalost tera da sacekam sa skidanjem igre do iza polovine meseca, jer u ovom stanu koji izdajemo imaju data cap pa se ne usudjujem da im odvalim 50gb u jednom cugu.

Eto ako niste znali, jos jedan faktoid o Kanadi – ovde se unlimited internet papreno placa, uglavnom se podrazumeva da imas nekakav data cap. Bell i Rogers drze monopol, prvi dsl ovi drugi kablovsku. Cene su im strasne. Takodje, ima neka fora da im se odmah javi kad se neko useljava u neki stan – ni dva dana od potpisivanja ugovora nije proslo, i jedni i drugi zovu da vide jel oces neki njihov paket (tv, tel, net).

Na svu srecu, ima manjih provajdera koji za razumne pare nude samo net. Planiram da uzmem dsl 15/10 sa 400gb ogranicenja za oko 50 dolara mesecno, iako nemam blage veze koliko smo u srbiji mesecno trosili gigabajta.

Ovim se zavrsava mali detur u moja kanadska iskustva. Jedva cekam da balavim nad ovom krasnom igrom. Carry on.

3 Likes

Dok drugi downgrade-uju grafiku ND je poboljsava :wink:





3 Likes

Iz nekog razloga hype mi je skroz nestao, vjerovatno zbog silnog odlaganja. Skroz sam nekako ravnodusan, uopste mi se ne igra uncharted trenutno. Mozda i tripujem, who knows. Trebalo bi da krajem mjeseca pocnem da igram pa cemo da vidimo.

sve je na najvecem mogucem nivou,nema sta tu puno da se prica mora da se igra i gotovo…

1 Like

Bas tako druze potpisujem, reci iz usta si mi uzeo :slight_smile: . Taj uzitak treba da se proba i gotovo. Ja sam jucer odigrao 2 chaptera, krenuo treci, inace danas 2 sata igrao MP, navecer nastavljam SP. Jednom recju polagano i sigurno uzivam u igri.

2 Likes

Eh, utisci. Nisam stigao ni izbliza da se izigram koliko sam zeleo. Do 5. poglavlja prakticno traje uvertira u pricu i tutorial misije, sa dugim, predivnim dijalozima koji su organski uklopljeni. Nivo produkcije se od Uncharteda 4 opasno priblizava Disney/Dreamworks-u, a granice izmedju CG i gameplay-a skoro da nestaju. Ovo je najlepsa next gen igra and its not even close. Znali smo doduse to iz trejlera, a i nismo nista manje ocekivali. Ako mozete da zamislite gaming nirvanu sa ogranicenjima sadasnje tehnologije to je Uncharted 4. Ima za sada malo vise platformisanja a malo manje pucanja, sto verovatno objasnjava onih 6 poena manje od 100 na metacriticu, ali potpuno vas okupira svojim pacingom o kome ce se uciti u akademskim ustanovama i u 22. veku. Sve sto ova igra radi je magija i ako neko pokusa da ospori igre kao umetnost slobodno mu zalepite Uncharted 4 na lice. Ovo je next gen next gena.

6 Likes

Meni je skrnavljenje da to sada igram na tv-u 720p rezolucije, sacekacu da nabavim nov full hd monitor i onda da kupim igru.

Da da, obavezno sacekaj, igra je super-ostra na 1080p.

1 Like

i radi savrseno,nema ucitavanja,fps stabilan…

Pucanje iz oruzja treba takodjer naglasiti da je daleko najbolje u serijalu, tako stvarno zvuci da znam hodati okolo i pucati iz oruzja u prazno. Takodjer ima tako prelepih lokacija da znam stojati na mestu po 10 min i gledam - uzivam u okolino oko sebe, koliko lepo sve to izgleda. Igra je stvarno za level vise od bilo koje igre koju sam igrao na ovoj generaciji konzola.

Bilo bi cool da nam ĹĄerujete svoje screenshots iz igre :slight_smile:

Ja ako postavim slike koje sam uslikao tokom igranja ima da skrolujete stranicu 5 min,a i videcete pola igre…malo malo pa eto mene u foto modu…

2 Likes

Pa okaci i stavi u spoiler pa ko hoce nek gleda a ko nece ne mora

Bas tako ko nece da gleda ne mora, meni je lepo da pogledam iako nisam igrao igru ne mislim da ce se nesto otkriti, moze covek samo da se divi dizajnu nivoa :slight_smile:

src="/uploads/default/original/3X/1/9/199045160f5a18b69e2ee491c8283affadf5e04b.jpg" width=“690” height=“388”>















evo malo uzivajte,bice jos…ne znam da stavim spoiler pa ako neko hoce neka stavi…

4 Likes

Treca slika je “is this real life” fazon. Slatka bebo Isuse kakvi su majstori

1 Like