Uncharted 4: A Thief's End




.



.


.


.

:beer:

15 Likes

bravo majstore :slight_smile:

1 Like

.

Split screen multiplayer ?

http://www.dualshockers.com/2016/05/04/ps4-exclusive-uncharted-4s-control-schemes-customization-taunts-weapon-mods-and-more-revealed/

Veoma visoke ocene na sve strane sto je i ocekivano

IGN jos uvek nema ocenu ali pise da kad bi je sad davali bila bi 8.8. Treci deo igre navodno dugacak i postaje repetitvan i dosadan

Znalo je se da ce igra pokidati sve je to normalno :slight_smile:

Irelevantne su mi ocene kada je u pitanju Uncharted. :slight_smile:

Nadam se da će skorovanje igara u budućnosti izumreti. Sve se svodi na to da se pročita brojka na kraju recenzije. Jednostavan zakjlučak tipa kupite igru / nemojte kupiti igru i ćao. Ako je igra 70 i dalje ne znači da je loša, nego smo nekako došli do toga da je samo 90+ vredno pažnje.

2 Likes

Potpisujem, ma ja se uopce ne obazirem na te ocene, ne secam se a mislim da cak nisam nikada gledao koju je ocenu dobila igra pa na razlog te ocene kupio / ne kupio igru.
Pogledam trailer / trailer-e i ili jos bolje ako je pre probam(beta), to mi presudi.

Dzabe se nadamo - danas se sve zivo ocenjuje, od usluge u restoranu do proizvoda u svim granama zabavne industrije.

Posle svih ovih godina, i dalje je lep je osecaj kad citas o nekoj igri a samo ti raste hajp, ko detetu. Prijatna nestrpljivost.

Jedva cekam.

1 Like

Naughty GOD

Ocekivano odlicne ocene za ovu igru. Ultimate Uncharted. Sto vise gledam/ciram review-ove, sve se vise cudim kako ND tako superioran i kako kreira ovakve igre. Ne u smislu gameplaya, koji je odlican ali ne i poseban, ali u smislu apsolutno SVEGA ostalog. Ostali im nisu ni blizu.

Sam se nadam da u prici Druckmann nije ubacio previse Last of Us-a, ili da je kraj ne daj Boze tragican, jer je sam pomenuo da ce biti devisive. Ne prilici Unchartedu teza tematika i ozbiljnost, ili kakva jaka motivacija ili opravdavanje Eleni za odlazak u sledeci lov na blago. Ja hocu samo sto ludju avanturu bez limitacija, uostalom Nate je za mene superheroj i ne treba da je ogranicen ljudskim manama.

Eh, “srecnicima” sa odgovarajucom konzolom zelim da sto vise uzivaju u igri…a ja cu se strpiti do jednog dana. Zavidim vam!

1 Like

40-44gb u zavisnosti od regiona :slight_smile:

Ocekivano :slight_smile:

EDIT: Jos m a l o-ooo, utorak najkasnije srede igra je kod mene, posto sam je kupio ovde kod nas, bas radi toga da ne cekam :smile_cat:

Ma da i iz UK mi stigne za max 3 plafon 4 dana.

1 Like

Cim predjes igru odmah napisi u spoileru sta je bilo sa Drejkom na kraju :smiley: :smiley:

Ovu temu ima da izbjegavam sve dok licno ne predjem igru. Ne zelim nikakve spoilere, ama bas nikakve :slight_smile:

Heh, ne mnogo iznenadjujuce, Gamespot je dao desetku.

Ok, mislim da konacno uz Bloodborne imamo jos jednu igru koja “opravdava” kupovinu PS4, steta samo sto ide u prevremenu penziju.

Konacno i ign izbacio review

9/10

A remarkable achievement in blockbuster storytelling and graphical beauty, only let down by an overly long third act.