UFO, paranormalno, trece oko, zona sumraka

Svaka geleracija misli da ce bas kada su oni tu nesto da se desi, vanzemalj, apokalipsa, povratak Isusa, napredak u medicini bla bla bla…
Nece se desiti nista. Crknuces kao i svi pre tebe i svi posle tebe, pojesce te crvi i cao.
Sto se medicine tice. Ulaze se samo i samo u komercijalnu medicinu. Bole ih djoka za produzenje zivota.

Odlican govor je odrzao neki doktor koji radi na alchajmeru.
Kaze da se 10% para koje idu na gluposti ulozi u ovo istrazivanje resili bi problem.
“Imacemo dede sa tvrdim kur…m i babe sa tvrdim sisama ali nece se secati sta da rade sa tim”
to je lik izjavio na dodeli nagrade koju je dobio.

Gresis al sta ces, nisi u materiji. Ja ti kazem za max par decenija, imacemo resenje. Pa vidi onda sta ces sa 1000 devica u ovom zivotu, jer ce jos toliko da ti prodje kroz ruke, najmanje. I sve ce se komercijalizuje to lepo nista se ti ne sekiraj. Ne postoji bolja stvar od klijenta koji zivi vecno i potpisuje ugovornu obavezu na 100 godina. Zavisicemo svi od bioinzenjeringa, od genske terapije, od sajbernetike.

Prosle generacije su zavisile od uglja, covece boziji… mi smo na pragu komercijalizacije fuzije, AI i metaverse revolucije. Tehnologija uzasno brzo napreduje, samo ce da te strefi vest jednog sasvim obicnog jutra. Vremenska prognoza za danas - ziveces vecno, prijavi se za svoju dozu u najblizi dom zdravlja.

Prosle generacije su cekale isusa, a ja ti kazem - mi cemo pobediti smrt, isus je mala beba za ono sto nam sprema nauka. Slepi ce progledati, citaj malo o Yamanaka faktorima koji su ucinili slepe laboratorijske miseve da ponovo progledaju. Dobio je za to nobelovu nagradu. Nema vise raka, alchajmera o kome pricas. Jos malo. Igraj se ti samo i uzivaj.

Btw kad kazem produzenje zivota, jako je vazno, nije cilj produzenje u nekom fragilnom stanju na aparatima vec kompletna rejuvenacija uz pomoc genske terapije. Vratices se bukvalno u svoje 20-te godine. Totalno ludilo, nemas pojma sta nas ceka. Samo je pitanje vremena, da li cemo do tada biti zivi, ali nije to daleko…

Samo se ti nadaj :rofl:
Nece se desiti bas nista.

1 Like

Pa ja se ne nadam, nego pratim, a mozda se i aktivno ukljucim na nekom nivou. Od nadanja nema nista, mora da se radi, ceka nas puno posla.

Ti mozes ili ne moras da se nadas, potpuno je nebitno, drugi ce odraditi posao za tebe. Tvoj stav i misljenje su nebitni za nauku.

:grin: sem ako nisi neki zeznuti dr mr prr koji se igra ovde sa nama u pauzama otkrica leka za rak i sve ostalo neee. Samo si jos jedan u nizu govnoskretnicara kao i svi mi :grin:
Samo ti niko nije rekao. Nece se desiti nista…
riknuces kao i svi mi ostali i to je to.
I to je to… game over…

1 Like

Nemam problem sa umiranjem, samo me nervira, cisto inzenjerski gledano, totalno je resivo. DNK je kod, sve moze da se customizuje, sve je programabilno. Metabolicka slozenost procesa starenja je zastrasujuca, ali nije nemoguce.

Ima dr mr-ova puno, ali spor je napredak. Fale vizionari, preduzetnici kao sto je npr Sergej Jang (fake name) da se akcelerira malo. Gledam onog jadnog Obrija De Greja, propade covek, bukvalno je genije u naucnom svetu, namestili su mu prosle godine neku retardiranu sex aferu, a taman je dobro krenulo sa prikupljanjem sredstava.

A, polako. Ideja je da krenem malo sa bioinformatikom, naucim osnove molekularne biologije i udjem malo u data science za pocetak sa Pythonom.

1 Like

Sve se slazem. Ali ti i jato necemo videti. To je sve sto mislim.

4 Likes

Svi lol?

Samo cu reci, I’m not impressed.

1 Like

Kako se sve odvija u celom svetu, pre će biti da nas neće biti :grin:

@Fabrizio_Tagliano

image

Ovo je staro. Nije nikakva teorija zavere umas na teritoriji Pakistan/Indija nadjen zakopan kompletan grad gde je sve otopljeno na temperatilurama kao na suncu.
Od kostiju, kamena… sve. Jedino sto na zemlji pravi tu temperaturu je nuklearna eksplozija.
Jedino sto se ne uklapa u zvanican narativ je sto je grad unisten pre skoro 4000god.
Isto po sahari i u Egiptu ima stakla koje se formiralo paljenjem peska opet na temp koja ne postoji ma zemlji u prirodnim uslovima.
Jbg.

Siguran sam da cemo ovde ubrzo dobiti plausible objasnjenje

1 Like

Mislim da mi svakako za naseg zivota necemo saznati nista…

Stigli svemirci, pitaju šta treba da se uradi, da vam sredimo te bolesti, izvore hrane i vode, možemo da vas odvedemo na druge kontinente, ovo ono, samo recite. Kažu egipćani, hvala brt ništa od toga, samo ako može da nam istopite ove stepenice, ne da nam se paliti pećku, ok? Ok.

2 Likes

Hold my beer :joy:

Ma koji crni svemirci… niko njih nije ni pominjao.
Nego prosto niko ne zna neke stvari da objasni.

Pa da jos u drevnim vedskim spisima Mahabharati i Ramajani se pominju ratovi dve frakcije “bogova” na nebu, vimane (leteći objekti) i upotreba oružja toliko ubojitog da moze da unisti citav svet, cija je eksplozija sjajnija od sunca, koje sve pretvara u pepeo i prah i u jalovu pustoš, od kojeg ljudima otpada kosa sa glave, tesko se razboljevaju ( i ostali simptomi radijacijske bolesti) sto gotovo do najsitnijih detalja asocira na nuklearno oružje, a ti događaji su se navodno desili tamo pre 10,12 hiljada godina.
Uostalom i u nekim drugim kulturama i mitovima imamo opisane ratove izmedju različitih frakcija “bogova” pa tako recimo u Grčkoj mitologiji imamo rat izmedju “bogova” i titana pa u nordijskoj mitologiji imamo rat izmedju dve rase “bogova” Asa i Vana odnosno Asira i Vinira, pa i sumerskoj mitologiji koju vezuju za Anunakije imamo rat izmedju dva “boga” brata Enlila i Enkija,pa i u hrišćanskim predanjima imamo rat izmedju andjela i demona, to su zapravo verovatno sve isti akteri i dogadjaji koji opisuju taj jedan globalni sukob (vrlo verovatno različitih vanzemaljskih frakcija) samo su u različitim kulturama ti dogadjaji malo drugačije interpretirani, vremenom malo prilagodjeni tom podneblju i akteri nazivani različitim imenima ali zapravo najvjerojatnije radi se o istim dogadjajima i akterima.

Inače prema nekim ezoterijskim izvorima govori se o ratu izmedju dve tada velike civilizacije prisutne na Zemlji, Atlantide i Lemurije, vrlo razvijene civilizacije koje su putovale i svemirom (verovatno vanzemaljskog porekla) koje su nakon tog rata nestale, preživeli neki su se povukli u unutrašnjost Zemlje gde su uz pomoć svoje razvijene tehnologije izgradili sebi optimalne uslove za život i civilizaciju (koju mnogi znaju kao Agartu, recimo zanimljiva je priča admirala Birda sa Antarktika iz 1948. čini mi se) dok su neki napustili Zemlju i otišli koje kude.

Ima jedna jako dobra konstatacija nekih zvanicno priznatih naucnika.
Kazu ovako: da se sutra dogodi neko sraanje, nuklearna katastrofa ili prirodna. Koliko nas bi znalo da napravi npr telefon? Ili bilo sta?
Koliko vas ovde zna kako da izdvoji najobicnije gvozdje ili bronzu iz rude???
Niko!!!
Za 2 generacije bi se sve zaboravilo i vratili bi se u kameno doba! Prosle bi hiljade i hiljade godina da se primaknemo danasnjem stanju.

Evo neka mi neko kaze zna li neko ovde kako se rudari? Ili bilo sta korisno??
Naravno nula bodova.

1 Like