UFO, paranormalno, trece oko, zona sumraka

Ja mislim da je brat Stiv video u prostorijama mupa kako Diksi izlazi demon iz pupka kao bratu Laletu i da ga je to prestravilo i da sad ima fobiju od nje. :stuck_out_tongue:

Inace ta Laletova prica me podseti na ovu rstva : D

Misli mene gone sve do vasione

I na tome putu mraka zvezde me se klone

Zato nebeski sjaj kao energija prah

Posipa mi telo mi oduzima dah

1 Like

Inace da ne bude bas da se smejemo ovom liku iz pozicije totalnog skeptika, i ja sam kao klinac imao nekih paranormalnih out of body dozivljaja, ali ih ne pricam bas svakome. Prakticno od malih nogu interesujem se za okultno, tibetanski budizam, imam cak i ā€œsvogā€ tibetanskog lamu, a skoro sam citao i knjigu o ovom Koturovicevom tripu sa Ayahuascom, samanizam me bas dosta privlaci.

Leptenejebo sad kad se outujemo svi redom ovdjeā€¦ :joy:

1 Like

Burek forum je za nas malo dete jebesmisve :joy::joy::joy:

2 Likes

Ajde, pa svi imamo mracnu tajnu, Fabricio je ufolog, ja sam tibetanski budista, Steva je bio (mozda) u Bagdadu.

I onda pricamo o nekim F dijagnozama drugih ljudi. :crazy_face:

Pa sad ima bas dosta ljudi koji tvrde da su imali vantelesna iskustva, pogotovo ljudi koji su imali iskustvo klinicke smrti , inace esencija naseg bica nije telo a nije ni mozak (mozak je samo procesor koji obradjuje informacije i trudi se da drzi telo u balansu) vec upravo dusa, taj nefizicki deo nas koji napusta telo posle fizicke smrti i ide dalje svojim putem.

Inace cuo sam i ja za razne price o toj ajahuaski , da to cak navodno nije samo opijat i halucinacije vec ti zapravo aktivira tu pinealnu zlezdu koja luci taj DMT molekul i ta pinealna zlezda je ustvari kao nase ā€œtrece okoā€ koja je inace neaktivna ali se moze ā€œaktiviratiā€ pomocu te ajahuaske i nekim posebnim spiritualnim ceremonijama.
Recimo mi kompletnu realnost baziramo samo na nasih 5 cula ali nasa cula su dosta limitirana i ogranicena i postoji dosta toga i sta sve ne u nekoj realnosti koja je van domasaja nasih 5 cula, ono oko nas su mozda citavi neki univerzumi koje mi ne mozemo da vidimo ali recimo kada se ta pinealna zlezda aktivira ona nam malo prosiri frenkvencije i omoguci bi nam da malo ā€œzavirimoā€ u tu realnost van domasaja nasih 5 cula.
Tako da kada ljudi na ajahuaski vidjaju neke stvari, neke cudne entitete i slicno vrlo moguce da to nisu samo halucinacije vec nesto sto zaista postoji (samo je van domasaja nasih 5 cula), a recimo desavalo se i da na ceremonijama ljudi zajedno vidjaju iste stvari sto je kod halucinacija nemoguce jer svako ima svoj trip, znaci ako ja i ti vidimo istu stvar znaci da to verovatno nije samo produkt halucinacije vec necega tu stvarno ima.

Inace ima ljudi koje su mucili neki silni problemi, koji su bili ovakvi ili onakvi ali nakon spiritualne ceremonije u dzungli ono potpuno su promenili paradigmu i nacin razmisljanja i doziveli neku vrstu preobrazenja, ono postali su duhovniji, saosecajniji, poceli su vise da se zanimaju za tako neke stvari, za spiritualizam, ono prestale su da im budu previse vazne neke stvari kao karijera, prestiz, koja kola voze, da li nose markiranu odecu, da li zive u kuci od 100 ili 500 kvadrata, da li su zaradili ili potrosili ovoliko ili onoliko para, itd i nakon tako nekog iskustva i preobrazenja i nakon sto su imali tako neko iskustvo uvideli su da su te stvari kojima mnogi pridaju toliki znacaj zapravo potpuno nebitne i bezveze i da u sustini ta neka trka za prestizom, zvanjem, parama, materijalnim stvarima, itd zapravo nema nikakvog smisla i da ne vodi nigde a neka slicna iskustva i price imaju i neki ljudi koji su imali iskustvo klinicke smrti i koji su isto uspeli malo da ā€œzavireā€ i vide sta ima sa te ā€œdruge straneā€.

1 Like

Bez ulazenja u previse detalja, nedostaje mi neki delic slagalice, koji samo regresivna hipnoza ili evociranje slicnih iskustvava moze da resi - ali to sve zahteva rad i pripreme u mundanom svetu. Zaviriti sa druge strane je jedna stvar, ovladavanje tim mocima i silama je sasvim druga, i nije bez rizika po mentalno zdravlje i centriranje u realnom svetu. Zato se bilo kakav okultni rad generalno ne preporucuje za labilne, povodljive, u nekom periodu ā€œcoming of ageā€ odrastanja, bez solidne baze u Malkutu, a centriranje pre bilo kakvog rada je obicno neizostavni deo ritula svih praksi. I u tibetanskom budizmu, pre bilo kakvih ozbiljnih tantrickih praksi, prolazi se veoma ekstenzivan ngondro set preliminarnih praksi.

Kao sto nas od drugih svetova dele milioni svetlosnih godina negostoljubivog i praznog vakuma, isto se treba probiti kroz gomilu bajki, starih spisa i zaboravljenih praksi, koje su, otrgnuti izvan konteksta, panteona, referentnog sistema u kojima su nastali, uglavnom lako dostupni ali beskorisni za modernog coveka koji bi samo da nadje neku precicu i svrlja tamo-vamo. Veca je sansa da ces zavrsiti kao taj klipan koji je tripovao da mu djavo izlazi iz pupka dok je baba hranila svinje, nego Dzon Konstantin, ili Foks Molder u tvom slucaju.

Drugim recima, od te fasciniranosti sa rekla-kazala i pricicama iz raznih knjiga moze da se napravi dobar ugodjaj ispred logorske vatre, ali nas ne vodi nikuda. Sto bi rekao popularni astronom Nil Degras Tajson, u svakoj ozbiljnoj naucnoj diskusiji nakon prepricavanja sopstvenog dozivljaja samo bi ti rekli: decko, napusti ovu sobu.

A to je mozda i ono sto drugi clanovi, manje ili vise suptilno, zele i nama dvojici da poruce na ovom forumu. :smile:

Pa pazi ti te sile ne mozes da kontrolises i ni NE TREBA da ih kontrolises jer to je vec djavolja rabota, mislim zasto bi uopste i imao potrebu da to kontrolises i da se bavis time, inace pogotovo to kada se ljude bave tim nekim ritualima, magijama i slicno i pokusavaju da ovladaju tim silama zarad nekih sebicnih materijalistickih interesa kao da bi se obogatili, postali popularni, manipulisali drugim ljudima, itd, klasicna zloupotreba i djavolja rabota.

Inace te stvari kao sto su ajahuaska, spiritualne ceremonije i to to uopste nije za zezanje, niti se to ovako radi iz neke zabave , inace to kada se rdi obavezno mora da se radi u prisustvu iskusnog samana , takodje kako bi imalo punog efekta pozeljno je da se radi u dzungli, gde to bilje i raste i u prirodnom okruzenju i isto pre nego sto se ode na ceremoniju obavezno mora da se odradi strogi post od bar jedno 10-ak dana kako bi se telo ocistilo pa i duh , sto znaci nema nikakvih toksina, alkohola, cigareta, masne hrane, cak ni seksa ili drkanja jer znam da ljudi kad odu na ceremoniju i kad popiju taj caj od ajahuaske i pre nego sto pocne da deluje oni onda neko vreme uzasno povracaju, imaju proliv, nije im dobro, itd jer ajahuaska nece da udje u ā€œprljavoā€ telo i organizam mora da ti je skroz ociscen iznutra kako bi ta biljka mogla da pocne da deluje , zato ljudi praktikuju strog post neko vreme pre nego sto odu na tu ceremoniju bas kako bi te propratne, neprijatne pojave izbegli ili ih sveli na neki minimum.

Inace to definitivno nije za svakog, niti je to nesto sto moze ovako iz zabave da se konzumira jer bilo je slucajeva kada su se ljudi glupirali sa tim, ono mesali to sa alkoholom ili nekim drogama, uzimali to tako na svoju ruku bez vodica, itd i ono neki su nacisto poludeli, oboleli od sizofrenije, imali dugotrajne posledice, neki su cak izvrsili i samoubistvo, itd.
To mogu da budu vrlo zajebane i opasne stvari.

Inace sto se tice Nila Degrasa Tajsona , mislim on je jedan klasicni placenik i portparol te nauke koja je u sluzbi krupnog kapitala i korporacija, mislim cim on kaze da svakom ko osporava Darvinovu teoriju evolucije treba zabraniti rad na univerzitetu i da se bavi naukom ono jasno je koliko je sati i o kakvom se liku radi , mislim on ti je ono karijerista (kao i mnogi ti naucnici sa Zapada danas) i u sustini nesto kao inkvizitor modernog doba.

Na to jedno zasto ima hiljadu zato, a ni jedno nema veze sa djavolom, sta god to bilo a podseca na neku prilicno zastarelu hriscansku predstavu zlog cike sa trozupcem koji kusa ljude i vrti ih posle na raznju. Mislim, kome treba takav shit u zivotu, a pogotovu to sto sledi posle.

Odgovor je prilicno ocigledan - iz nemoci primitivnog coveka da razume i kontrolise sile prirode. Pa onda da ti uspe psenica, da komsiji crkne krava, da izlecis razne bolesti, da pomogne plemenu, da zavedes neku seosku lepojku, ili da dodjes do nekih materijalnog bogatstva u ekonomiji koja se zasniva na prostoj otimacini. Iz nemoci robova da se oslobode svojih utamnjivaca, iz cega je nastao Vudu, iz cega su nastali mitovi o Anansiju koji svojim lukavstvom postize ciljeve.

Mozda i iz nekog otpora prema crkvenoj vlasteli, kao sto je i Isus to bio u doba fariseja, isto su i okultne ā€œnaukeā€ bile punk u doba crkvene dogme. Pa se onda crkva dosetila da od toga napravi zgodan narativ za obracun sa neistomisljenicima, pocev od seoske lepojke koja ne da uglednom gospodinu, sve do obracuna sa mocnim redom Templara. U slovenskoj tradiciji postoji, na primer, samanski obicaj da se ā€œzmajovitiā€ izlazeci iz svog tela, bore protiv ala koje izazivaju grad i nevreme, imajuci vaznu ulogu u zastiti useva. I ti samanski obicaji sa ajahuaskom, pre svega, imaju za cilj lecenje i pomoc saplemenicima. Iz ugla modernog coveka, koji se sluzi naucnim dostignucima da poboljsa sebi zivot, te dve suprotstavljene metode - takozvana magija i molitva, podjednako su udaljene od racionalnog stanovistva, podjednako beskorisne i praznoverne. A imao bi donekle i pravo - ni magija i religija nas nisu odveli bas daleko, nisu pomogli ljudima bolje da zive, da se izlece od bolesti i strasnih zaraza koje su pokosile pola covecanstva, a cesto su se koristili i za pokretanje raznih sukoba (krstaski ratovi odnosno petljanje nacista sa sigilima i okultnim).

Zanimljiv lik sa zaista fantasticnom i jos zanimljivijom pricom.

Da li sumnjam u njegovu pricu, svakako da sumnjam ali sa druge strane ako je ovaj covek sve ovo samo izmislio (do najsitnijih detalja) e onda mu treba dodeliti neku nagradu i priznanje kao najboljem SF piscu ikad.

Bilo bi zaista kul kada bi se utvrdila i potvrdila autenticnost njegove price, sad nebitno da li ste skepticni ili mu verujete , u svakom slucaju zanimljivo za poslusati (pa makar samo kao SF pricu) :wink:

Evo jedan jako dobar ruski dokumentarac ā€œLjudi u crnomā€ koji svakako preporucujem da se pogleda, zaista je odlican i informativan. :wink:

A evo isto i jedna emisija o temi o Ljudima u crnom (MiB) , jedna stara emisija ufologa Teda Lomana (Solid Snake :D).

Inace Ljudi u crnom (MiB) su nekako oduvek bili neizostavni deo ufologije i prica o NLO-ima ivanzemaljcima.
Recimo ja sam zaista dosta vremena i truda ulozio u proucavanje fenomena Ljudi u crnom (MiB) i oduvek sam se trudio da pronadjem sve moguce dostupne informacije vezane za MiB i zakljucio sam da su mnogi ljudi zaista imali iskustva i susrete sa njima i da je zajednicko za sve te susrete da niko jos nije prijavio ili rekao da je imao neki prijatan susret ili iskustvo sa njima, vec uglavnom su to bile ucene, pretnje ili zastrasivanja u blazoj ili tezoj meri.
Ono sto je i dalje misterija je sto ne znamo zapravo ko su oni , da li su uopste ljudi (samo vladini agenti), neka vrsta androida ili vanzemaljci preruseni u ljude (koji i nisu bas previse ubedljivi) , iskustva su razlicita po tom pitanju, neki ocevici tvrde da su bili ljudi (cak ne nuzno ni obuceni tipicno za njih) dok dosta njih tvrdi da su se predstavljali kao agenti vlade, vojske ili mornarice ali da su izgledali i zvucali jako cudno, nekako robotski , da recimo koza im je izgledala ā€œplasticnoā€ i nerealno bela i bleda , da nisu imali kosu, obrve ni bradu , pa ni trepavice, da su imali usne jarke boje kao da su ih karminom nacrtali i da su izgledali nekako bezdusno, robotski i zvucali dosta cudno (kao google translator) i ti neki ocevici su gotovo sigurni kako to nisu bili ljudi vec nesto drugo, dal nekakvi androidi ili neki vanzemaljci preruseni u ljude (ali ne bas previse ubedljivi), sad najverovatnije ima i ovih i onih.

Evo ovde cu bas preneti pricu doktora Herberta Hopkinsa (mislim iz americke savezne drzave Mejn) koga je jedan od njih posetio i kod njega kuci i bilo je zaista jako cudno i bizarno iskustvo, inace ovo je jedna od najupecatljivijih prica o susretima sa Ljudima u crnom.

Jedan ugledni fizičar iz Mejna dr Herbert Hopkins ispričao mu je da je Septembra 1976. zazvonio mu je telefon i muŔki glas predstavio se kao predstavnik Organizacije NLO iz Nju Džersija, Ŕto se kasnije ispostavilo lažnim.

ā€žÅ½eleo je da zna da li može da dođe kod mene i ispriča mi o jednom slučaju. Pitao je i da li sam samā€œ, rekao je Hopkins novinaru NBC radija 1978. Kada se Hopkins odmakao od telefona do vrata i upalio svetlo, muÅ”karac se već peo uz stepenice.

ā€žÄŒak i da je telefonirao iz kuće preko puta moje, nije mogao stići toliko brzo do mojih vrataā€œ, seća se Hopkins (a inace u to vreme nije bilo mobilnih telefona jos ni u najavi)

Domaćin je bio Å”okiran izgledom svog gosta.

ā€žNosio je besprekorno skrojeno crno odelo, crne cipele, crne čarape i belu koÅ”ulju sa crnom kravatom. Imao je i crni Å”eÅ”ir, kakav se ne nosi svaki dan, pa sam pomislio da je možda pogrebnik. Å eÅ”ir je skinuo čim je seo. Nije imao obrve ni trepavice, a njegova koža izgledala je kao plastična i bila je smrtno bela. Usne su bile jarko crvene i govorio je bezizražajnim, monotonim glasom. Nije koristio fraze i rečenice ā€“ samo po neki deo reči.

Govorio je onako kako bi govorila maÅ”ina da ima tu moćā€œ, kaže Hopkins. Tokom njihovog kratkog susreta, razgovarali su o NLO slučaju koji je doktor istraživao. Hopkins je tada primetio joÅ” jednu neobičnu stvar.

ā€žSedeo je tako mirno, bez i jednog pokreta i nosio sive rukavice. Povremeno bi nadlanicom obrisao usne, a kada bi spustio ruku, na rukavici bi se naÅ”la jarko crvena boja, a Å”minka na njegovim usnama bila bi razmazana. Tada sam primetio da su njegove usne savrÅ”eno ravne. Izgleda da nije ni imao ono Å”to mi zovemo usnama, pa je morao da stavi karminā€œ.

Ova klasična priča o ljudima u crnom postaje joÅ” čudnija. Neobični gost rekao je Hopkinsu da izvadi novčić iz džepa i drži ga na dlanu.

ā€žRekao je: ā€˜Pogledaj novčićā€™ i on je počeo da dobija srebrnu, umesto boje bakra, a zatim se zagrejao i potpuno nestao ā€“ zapravo sporo dematerijalizovaoā€œ. Odmah posle ā€žtrika sa novčićemā€œ stranac je naredio doktoru da uniÅ”ti sve dokaze koje je prikupio o slučaju NLO.

ā€žKako je izgovarao poslednje reči, primetio sam da mu se glas usporava. Polako je ustao i rekao veoma sporo: ā€˜Energija ā€“ mi ā€“ opada ā€“ moram ā€“ da ā€“ idem ā€“ zbogomā€™ā€œ. Hopkins je rekao da se čovek u crnom, ko god on bio, čvrsto pridržavao za ogradu dok je silazio niz stepenice, a zatim nestao iza ugla u odsjaju snažne svetlosti.

Kada se ovaj jezivi susret okončao, zaplaŔeni Hopkins uniŔtio je sve dokaze o NLO.

Nakon ovoga profesor Hopkins nije imao kome da se obrati, plasio se ili likvidacije ili da ce ga proglasiti ludim i strpati u ludnicu , pa nastavio je da zivi svoj zivot trudeci se da zaboravi ovo iskustvo i praveci se da se nista nije desilo nadajuci se da se nezvani gost vise nece vracati i srecom nije se vise vracao niti ga je vise ikad video.

Gledao sam i jedan dokumentarac o njima na H2 kanalu , jedan covek koji je vidjao NLO-e u blizini jedne vojne baze u Juti je bio presretnut kolima od strane njih dvojice koji su se predstavili kao vladini agenti ali nakon sto su ga zaustavili zapisao je njihove tablice a posto je policijac, proverio je njihove tablice kasnije u policijskoj stanici i ispostavilo se bile su lazne.
Takodje kada se ekipa UFO Hunter-a priblizila toj bazi prvo su pocela bazu da nadletaju 2 crna neobelezena helikoptera bez ikakvih oznaka a zatim su cak iza ograde u bazi videli jednog coveka koji se savrseno uklapa u izgled Ljudi u crnom u crnom odelu sa sesirom i krenuo je kao da preparkira neki dzip i da uklanja dokaze bilo kakvih aktivnosti tamo.

Bese mislim i da je glumac Den Akrojd dok je snimao neki NLO dokumentarac takodje imao jedan kratci susret sa njima kada su pokusali da ga zaplas.

Inace evo i jedna autenticna fotografija dvojice Ljudi u crnom.

Ovo treba svako da pročita.

2 Likes

Slazem se.
Takodje smatram da su bili veoma lijepo obuceni, po opisu se vidi da je to veoma bitna stavka u toj organizaciji, posebno te sive rukavice.

Jedino ne shvacam muskarce koji se sminkaju, nekako mi to nije kul.

Moze li se ovaj post sacuvati kao NFT? @robotnjik

Pa da li si uopste procitao moj post.

Naravno da nije uobicajno i kul za muskarce da se sminkaju ali po svoj prilici oni nisu muskarci, odnosno nisu ljudi uopste , oni to ne rade ni iz kakvih estetskih ili modnih razloga , vec verovatno zato sto ni nemaju usne pa ih crtaju sminkom kako bi izgledali da ih imaju i kako bi izgledali sto prirodnije (ali po svoj prilici nisu bas toliko uverljivi).

Takodje sto se tice oblacenja, oni se isto oblace jos od 50-ih godina proslog veka i verovatno biraju takvu odecu jer smatraju da je najmanje upadljiva, tamno odelo, mantil, sesir i naocare za sunce (cime sakrivaju veci deo njihovog cudnog lica) , takodje ljudima se cinilo nekad da su izgledali kao da im odeca nije oz ovog vremena, recimo od nekih materijala koji u to vreme nisu bilo uobicajni za sivenje odela ili recimo izgledalo im je kao da nose odelo koje mozda izgleda slicno danasnjim odelima ali odelo kakvo se nosilo pre mozds 40, 50 godina (kao recimo farmerke i danas su jako slicne onim farmerkama od pre 40 godina ali sad da neko obuce farmerke iz 70-ih ili 80-ih ono prepoznao bi da nisu nove i da su iz tog nekog perioda)., a sto se tice rukavica moguce da im sake ili prsti bas ne izgledaju ljudski pa se trude da ih sakriju.

Inace moguce je da su MiB zapravo grejsi preruseni u ljude (koji se predstavljaju kao vladini agenti, mada po raznim svedocanstvima americka vlada zaista saradjuje sa njima tamo od 50-ih godina proslog veka) jer recimo za grejse postoje mnogi podaci i svedocenja da su oni zapravo neka vrsta bio-sondi i neka vrsta androida programirana za odredjene zadatke i da zapravo oni su samo radna snaga neke druge vrste vanzemaljaca , recimo autopsija koju su izveli na jednom od njih nakon pada u Rozvelu pokazala je da imaju vrlo prostu fizionomiju, recimo nemaju reproduktivne organe, kao ni digestivni trakt, imaju jedan organ koji obavlja funkciju i srca i pluca, takodje umesto krvi bazirane na gvozdju imaju nekakvu cudnu tecnost, tako da ti sto su radili na autopsiji jednog od njih pretpostavljaju na osnovu onoga sto su videli da se radi o nekakvim bio-sondama i nekim vrstama androida, pa se eto mozda mogu povezati neke stvari i mozda to objasnjava zasto izgledaju i zvuce bezdusno, bez emocija i zvuce robotski i pricaju nekakvim bezizrazajnim, monotonim glasom slabo koristeci fraze , naravno pod uslovom da MiB zaista jesu grejsi preruseni u ljude, ja sad nemogu da tvrdim da jesu ali vrlo je moguce da su ili grejsi ili mozda neka malcice drugacija i modifikovana vrsta androida.

Copy paste u notepad pa snimiŔ i zakačiŔ na blockchain :joy:

2 Likes

Mozda su mislili da je MiB a on jadan bio blues brother

A ne ne, nisu za njega mislili da je MiB vec on je imao susret sa MiB.

Den Akrojd je inace isto ufolog i bavi se istrazivackim radom i razotkrivanju tajni o NLO-ima vanzemaljcima, vanzemaljskim otmicama, kasapljenju stoke, Ljudima u crnom i svih tih misterijama vezanim za fenomen NLO-a, vanzemaljaca i ufologiju, evo i jedna mala zanimljivost on je clan jedne neprofitne , nevladine organizacije MUFON (mutual ufo network) koja je osnovana 1969. godine u Ilinoisu a cije je sediste danas u Sinsinatiju, Ohaju, organizacija koja broji negde preko 5 hiljada clanova u vise od 50-ak zemalja sirom sveta, inace organizacija ciji sam makar formalno i ja clan. :wink:

Inace Den Akrojd je strastveni ufolog pa mozda su Ljudi u crnom poslozili kao inspiracija za imidz uvene brace Bluz u filmu. :wink:

Inace sto se tice Den Akrojda i njegovog susreta sa MiB , to se dogodilo mislim 2002. u Njujorku.
On je tad snimao jednu dokumentarnu seriju o NLo-ima, vanzemaljcima, vanzemaljskim otmicama, kasapljenju stoke, Ljudima u crnom, umesanosti vlade u zaveru, itd, itd i u toj seriji planirao je da intervjuise i neke istaknute ljude koji su radili u vladi, vojsci, mornarici, na nekim naucnim projektima, imali pristup nekim informacijama, itd kao i nekim svedocima, navodnim ili stvarnim zrtvama otmica, itd i ta dokumentarna serija je trebala da ide sad da li na jednom od onih dokumentarnih kanala ili na SyFy kanalu , ali u svakom slucaju ocekivalo se da ce postati veliki hit (jer u to vreme jos uvek se nije bas toliko pricalo o tome kao danas i jos uvek nije bilo toliko tih dokumentara na tu temu kao sto ih imamo danas, a pritom i internet je bio tek u zacetku i nije bio ovako raspostranjen kao danas) i da ce podstaci neke ljude da malo vise i slobodnije pricaju o tim stvarima.
Medjutim bas dok je bio na snimanju (ili montiranju) polednje epizode te serije izasao je malo iz studija da proseta, telefonira i da zapali cigaretu i bas dokje razgovarao na telefonu u blizinu studija odma preko puta njega je ugledao jedan crni Ford Sedan u kome su sedela dva lika koja se odlicno uklapaju u opis Ljudi u crnom, bilo ih je dvojica, nosili su crna odela (ali bez sesira) izgledali su gotovo identicno (kao jednojajcani blizanci), imali su taj bedusni i bezizrazajni, robotski izraz lica , tu neprirodno i ā€œsmrtnuā€ belu i bledu boju koze (koja je izgledala malo plasticno) i nisu imali ni jednu jedini dlaku na licu (bili su celavi, bez bilo kakve brade ilo brkova, kao i bez obrva i trepavica) i izgledali su tako neprirodno i malo zastrasujuce iliti sto bi rekli oni ā€œspookyā€ i delovalo je kao da tu stoje i posmatraju njega i sta se desava.
Onda je on kao praveci se da ih ne primecuje je otisao par minuta malo da proseta okolo (i mozda kupi nesto u obliznoj prodavnici) i nakon sto se vratio njih vise nije bilo tu i kada se vratio u studio sa pauze (mozda nekih sat vremena nakon sto je izasao) oni su mu unutra samo iznenada javili da se snimanje prekida i da je serija otkazana , onako iz cista mira kada su svi u ekipi bili optimisticni i polagali velike nade u tu seriju i kada je gotovo vec bila snimljena i poslednja epizoda , svakako jako cudno, sad da li su mozda oni posetili studio unutra i zasposlene dok je on izasao na pauzu i bio odsetan mozemo samo da nagadjamo, ali nesto se veoma neobicno desilo , cak ne da jeotkazano prikazivanje serije na televiziji vec suneki ljudi zabranili i stopirali da serija bude objavljena i na DVD-ju a on sam nije mogao nista jer nije imao autorska prava na seriju, cak se prica da je cela serija odnosno sav materijal koji su snimili zapravo unisten kako ne bi ugledao svetlost dana i bio pusten u etar.

U svakom slucaju bilo kako bilo jos jedna vrlo cudna i misteriozna prica za koju ja iskreno ne sumnjam da je istinita.

Jako zanimljiv video i izlaganje ovog gospodina bivseg kontraobavestajca , obavezno pogledati za one koje zanimaju ovakve teme. :wink: