UFO, paranormalno, trece oko, zona sumraka

Meni je ponekad moram da priznam zaista fascinantna glupost i ogranicenost nekih tzv. skeptika.

Ovde su ljudi skloni da poveruju u svakakve gluposti i neke sulude price bez ikakvih tvrdnji, dokaza ili bilo cega, pa ne znam tako neki veruju da je Tito sin Rotsilda ili da je sin Cercila (a nekad da stvar bude ludja i jedno i drugo) , da je Vucic zapravo Siptar i da mu je cale zapravo onaj Musliju, da je Arkan ziv i da bleji negde na Kipru ili da je recimo Diksi zapravo trandza , ono svaku glupost upijaju kao sundjer i uzimaju zdravo za gotovo ili recimo ako se desi neka banalna stvar pukne guma na autobusu ili se slucajno pokvare vrata ili se recimo neko kuce iskenja u parku oni ce od toga da naprave citavu teoriju i citavu zaveru u koju su umesani najvisi vrhovi vlasti i sluzbi ali recimo kada im kazes da NLO-i zaista postoje i da iza toga stoje pre svega ozbiljni i ogromni istrazivacki radovi vec decenijama unazad, da za to postoji gomila zvanicnih dokumentovanih slucajeva, hiljade i hiljade svedoka sirom sveta, tone i tone dokumenata , slike, snimci, fizicki dokazi (kao sto su recimo cudni i neobjasnjivi implanti u ljudima , mutilacija stoke, nekakvi cudni predmeti i materijali ili hemijska jedinjenja , itd), svedocenja i raznih svetskih zvanicnika sirom sveta, cak su ih Pentagon i NASA priznali oni ce ti reci da je to “glupost” i da tako nesto “ne postoji” ili recimo ako im kazes da NSA (kao i neke druge sluzbe) koristi Gugl i drustvene mreze za spijunazu ljudi sirom sveta ili da recimo nato zeli da instalira svoje rakete u Ukrajini na ruskoj granici i neke tako prilicno jasne i ocigledne stvari oni ce odbijati da poveruju i tvrdice da je to sve samo “teorija zavere” i “izmisljotina” ali zato te neke sulude i bizarne price koje nemaju nikakvu osnovu u realnosti i koje vredjaju inteligenciju upijaju kao sundjer i uzimaju ih zdravo za gotovo jedan kroz jedan, sto je zapravo i dokaz koliko nista ne misle svojom glavom i koliko je njihov um indoktriniran i programiran.

Ma ajte molim Vas. Postavili ste yt klipove koje je mogao i Nikola da napravi i sad eto kao dokaza o transkriptima.

Molim Vas gospodine Gorane da ne sirite dezinformacije i da ne obmanjujete narod.

S postovanjem.

Ti si vanzemaljac :thinking:
Znam to! Miniras ga.

Pa sad sto je rekao i Kresimir Misak i sa cime se i ja slazem , skeptici u principu i ne postoje, postoji samo nezainteresovani za odredjenu temu i oni neinformisani i oni koji nemaju dovoljno informacija o tome. :wink:

Recimo ljudi su ismejavali Dejvida Ajka , jednom ga je jedan lik ismejavao na ulici dok je on prolazio i on se zaustavio i pitao ga je da li si ikad procitao i jednu moju knjigu ili makar clanak a on naravno nije , jer neke njegove price mozda zvuce malo fantasticno i suludo za nekog “obicnog” prosecnog coveka ali ti kad procitas neku njegovu knjigu tebi je jasno da iza toga stoji jedan iscrpan i ozbiljan istrazivacki rad , da je covek sakupljao informacije na terenu sirom sveta od stotine i stotine razlicitih ljudi, lokaliteta, itd, zvanicnih dokumenata i cesto u nekim svojim stvarima se on samo poziva na zvanicne dokumente ili izjave nekih zvanicnika ili drzavnika i na ono sto pricaju u mejnstrim medijima, recimo svaka njegova knjiga je prepuna informacija i to recimo o tim lozama koje vladaju svetom jos od starog Vavilona ima sve tacno obrazlozeno u sitna crvca, ko, gde, kako, zasto, sa kim, ko je kad gde dosao, zasto je dosao, sta je radio, ono nista on ne lupa niti je to nesto tako nabacano, vec sve obrazlozeno do najsitnijih detalja od starog Vavilona pa na ovamo i sve ima svoju glavu i rep, ali problem je sto njegove knjige su prepune informacija i za jednog prosecnog citaoca to je previse informacija a ljudi nemaju zivaca da citaju a i generalno nista ih ne interesuje , pa onda tako lupetaju posle ili uhvate se za neku stvar tako namerno izvucenu iz konteksta pa kao lupaju ah vidi ga ludak, teoreticar zavere i sta ti ja znam a zapravo pojma nemaju nista o tome niti o cemu govore , isto kao i NLO skeptici.

Inace evo citav brifing i citav razgovor spojen u jedan video , pa sad mozete ga poslusati u komadu , ja svakako mislim da itekako vredi ga poslusati , na momente ostavlja bez daha. :wink:

Evo danas stigao jos jedan vrlo zanimljiv video sa Balkan UFO kanala.:wink:

Dokazi na sve strane

Zašto se ćuti o ovome?

Popis trenutno. Nema se vremena za sve.

1 Like

Mom’s spaghetti dobija potpuno nov meaning

Haha to ona gospodja sto je postala hit izjavom da je ILon Mask bese iz Re-Publike Srpske.:smiley:
Inace ta gospodja je prava riznica bisera : D, deluje mi kao neko ko veruje u svaku glupost koju cuje ili procita negde na netu.

Inace ja mislim da ako u nekoj bransi nema reptilijanaca i shape-shiftera nema ih medju reperima jer to su uglavnom likovi koji dolaze iz nekog siromasnog i problematicnog okruzenja, koji su jedva prezivljavali i krpilikraj sa krajem, na neki nacin sa margine drustva ili u najbljem slucaju iz nekog srednjeg sloja, mislim ima sad repera i koji su rasli u normalnom okruzenju, skladnoj porodici, koji su zavrsili koledze, imaju diplome, itd (ima doduse i onih koji malo foliraju i laziraju da da su rasli u getu i da imaju kriminlnu proslost iako nikad nit su se bavili kriminalom, nit dolaze iz rasturenih porodica, nit su bili nesto materijalno ugrozeni ili izlozeni nekoj direktnoj opasnosti ali eto to je to prica koja se prodaje) ali ne znam sad ni za jednog repera da dolazi iz porodice koja je nesto sad posebno imucna ili pripada sad nekakvom establismentu.

Dduse znam da recimo onaj beli reper i producent The Alchemist (koji je bio vrlo blizak Mobb Deep-om i cesto saradjivao sa njima) je rodjen i odrastao na Beverli Hilsu i da je isao u srednju skolu sa Andjelinom Dzoli i da je ovako iz dobrostojece porodice, recimo i Puff Daddy je isto iz relativno dobrostojece porodice, majka mu je bila valjda poznati model a mislim njegov cale je imao vojnu karijeru u US Air Force ali se kako se prica u jednom momentu upustio u neke mutne radnje i tokom rata u Vijetnamu se upleo u sverc droge i bio jedan od vojnika koji su vojnim transporterima dopremali drogu iz Vijetnama za racun onog pozntog dilera Frenka Lukasa (koga Denzel Vosington igra u onom filmu “Americki gangster” ) zbog cega je i ubijen kada je Puff bio vrlo mali.
Bese i onaj Jermaine Dupri dolazi iz relativno bogate porodice jer mu je cale bio predsednik poznate izdavacke kuce Columbia records i poznati muzicki producent , ono sad ima primera ali niko sad od njih ne dolazi iz porodice koja sad pripada nekom politickom, finansijskom ili vojnom establismentu.

Recimo cak medju rokerima ima njih koji dolaze iz porodica koje pripadaju vojnom establismentu, recimo cale od Dzima Morisona je bio admiral americke flote (a ne postoji cin u vojsci ili zvanje iznad toga), pa recimo cale od Krisa Kristofersona iz Ramones-a je bio general u US Air Force, pa recimo i Dee Dee Ramone basista Ramones-a njegov cale je isto bio neki visoko pozicionirani oficir u americkoj vojsci, pa recimo i kod nas nekada solidan broj rokera su deca vojnih lica pa su neki postavljali pitanje koliko je taj bunt bio pravi a koliko kontrolisan, pogotovo sto se za neke muzicare vec maltene zna da su bili saradnici sluzbi , kao sto recimo i u hippie pokretu je bilo nekih saradnika sluzbe , i u taj hippie pokretu cia i jos neke sluzbe itekako umesale prste, recimo odatle cak i koreni zabrane i satanizacije marihuane, recimo pre toga konoplju isto maltene niko nije smatrao za drogu ali su provalili da se osobe pod dejstvom marihuane osecaju opustenije, veselije, razdraganije, smirenije i provalili su da marihuana (koja je bila jedna od obelezja hipi pokreta) zapravo pacifikuje ljude (jer niko ko je navaren nije agresivan nit zeli da ide u rat) i da zapravo marihuana je odgovorna za sirenje anti-ratnog raspolozenja i protesta protiv rata u Vijetnamu pa su je stoga brze-bolje satanizovali i zabranili.

Tako da ono medju nekim muzicarima iz nekih drugih bransi jos mozda i ima toga alimedju reperima nema “reptilijanaca” ili reptilijanaca sigurno, jer to su uglavnom ljudi potekli sa margine drustva ili eventualno nekog srednjeg sloja, mislim iz kakvog okruzenja dolazi i Eminem, ono ziveo sa majkom alkoholicarkom sa kojom se bas nije slagao, ziveo u kamp prikolici, spavao na ulici, ono maltene bio cesce gladan nego sit, itd , ono bas hard-core , bas ono teska socijala, znaci nije postojala manje uticajna osoba od njega i da slucajno nije otkriven kao talentovani reper verovatno bi danas bio beskucnik ili radio ko zna sta za neku crkavicu da prezivi, znaci nema govora da je on sad iz nekog uticajnog okruzenja ili da je bio projektovan da bude neko znacajan , tako da nije reptilijanac ili shape-shifter sigurno. :wink:

Novi zanimljivi video sa Balkan UFO kanala i deo intervjua sa cuvenim juznoafrickim samanom Kredo Mutvom koga je svojevremeno i Dejvid Ajk intervjuisao (preporuka da se pogleda taj stari intervju, mislim da ima na youtube verzija sa prevodom).
Inace jos jednom sve pohvale za Balkan UFO kanal i autora tog kanala. :wink:

Jedan vrlo zanimljiv video , svakako preporuka onima koje zanimaju ovakve teme. :wink:

Da se ponovim, iz rubrike “Nije se dogodilo” :man_shrugging:

Dokazi :partying_face::face_with_monocle:

Ja nemam kome sta da dokazujem niti da ubedjujem nekog u nesto, uostalom to nije moja prica vec prica tog čoveka iz video klipa a ja sam samo podelio video za one koje zanimaju ovakve teme, pa koga zanima nek pogleda video i nek sam proceni da li je istina ili ne a ja zaista nemam sta bilo kome da dokazujem.

Jedva cekam tvoju pricu brate. “Novobeogradjanin oci u oci sa zelenim covekom”. Ispovest koja nikoga ne ostavlja ravnodusnim🤣

1 Like

“To je bila neka plavičasta magma koja se kretala i nestala u pravcu Grocke” :grin:

Ja sam rekao nasem Mladji da dokaze da se nije dogodilo :wink:
Ne tebi.
Uvek moze u dva pravca. Realno niko jos nije dokazao ni da bog postoji niti da postoji raj.

Kada smo kod teme povratka iz mrtvih.
Mene samo zanima jedna informacija.
Da li ima neko od muslimana koji su postradali za veru da se vratio i potvrdio onu pricu oko 1000 devica :thinking:
Ako je to tacno… :thinking::wink:
Moja sledeca pretraga na google je : “kako napraviti prsluk za samoubice”
Device dolazim :partying_face::smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::kissing_heart:

Pa na njega se moj odgovor uglavnom i odnosio iako je to bila više neka opšta konstatacija. :wink:

Inače sto se tiče Boga i raja to je jedna jako kompleksna tema , sad definitivno postoji nešto izvan domašaja naših 5 čula i frekvencija koja ta čula mogu da registruju , ali te neke stvari su nama prosto nezamislive i nedokučive kao recimo i beskonačnost univerzuma.

Čovek kad umre ne verujem da ima nekakvih devica i tome slično jer kada telo umre gase se tih 5 čula i duša prelazi na neki drugi i drugačiji nivo postojanja i te telesna i čulne potrebe i zadovoljstva postaju nebitna ( osim ako se možda duša ne reinkarnira u drugo telo sto isto postoji kao mogućnost) , inače neki ljudi koji su imali bliske susrete sa smrću su to opisali kao neopisiv doživljaj, maltene su se pretvorili u čistu energiju i osećali su se divno, bili su lišeni svih briga, strahova, bola bilo fizičkog ili emotivnog kao i svih fizioloških potreba, kao neka vrsta blaženstva ili nirvane i nisu želeli da se vrate nazad ali kao da su se naterali i smogli snage da se vrate nazad jer su znali da imaju neke stvari na zemlji još da obave ili da im još nije vreme da predju na “drugu stranu” i ono teška srca su se naterali da napuste taj eterični nivo postojanja i vrate se u svoje fizičko telo i 3D realnost, mozda donekle sličan osećaj kao kada ujutro leziš ušuškan u toplom i udobnom krevetu, uživaš, ne ustaje ti se nikako ali nekako teska srca smogneš volje da ipak ustaneš iz kreveta i odeš i obaviš šta treba ili kao kada dete trčkara napolju srećna, igra se sa drugom decom pa se seti da mora kući sad iako mu je najsladje u tom trenutku jer će roditelji da se brinu ili da se ljute na njega, iako su to samo neki vrlo uprošteni primeri doživljaja koje bi možda neki slikovito poredili sa tim i vraćanjem nakon bliske smrti opet u fizičko telo i 3D realnost.

Uz duzno postovanje prema svims.ja bih ipak onih 1000 devica. Ne zelim telo bezfizioloskih porebe :wink:
Bez sale, to blazenstvo bih ostavio nekom drugom. Ja bih odabrao ovu moju opciju :wink:

da li si siguran da zelis 1000 devica brate, nisu one bez razloga ostale device, meni to vize zvuci kao neki od krugova pakla.

a gluposti sve i bajke, znamo 1000 verzija posthumnog zivota… koja prica te vise vozi, da preguras egzistencijalni uzas.

jedino sto ima smisla je da vise batalimo ta religiozno okultisticka sranja, da se okrenemo nauci, produzimo zivot koliko mozemo i ucinimo da bude kvalitetniji. sve vise novca se pumpa u longevity research, nasa generacija je mozda poslednja koja ce imati ogranicen rok trajanja.