Tutorijal: Napravite svoj 250GB HDD za Xbox360 - NE VAZI ZA RGH jer na RGH moze bilo koji 2.5 inca HDD!

vidi, ako si banovan i onemogucena ti je instalacija igara na HDD, cim stavis opciju install to hard drive izbacice ti “Installation of this game is not supported”. ako ti krene instalacija a rikne na pola ili koliko vec, to znaci da ti install radi a da je nesto drugo problem (rezac, Disk, Drive na konzoli)

I meni se isto desilo sa RE5, disk mi je bio izgreban, morao sam da narezem novi. Ako ti disk nije skup, mozes da pokusas isto :wink:

Ma nije do medije, probao sa svim “kopijama” nece, doduse nisam probao nijedan original ali sad cu i to da probam :slight_smile:

Izgleda da je drive los, nece ni originale da instalira znaci nije do medija,
e sad dal pokusavati da ga cistim ili …

Ako znas sta radis, ne steti ti da ga otvoris i ocistis malo laser i mehanizam, cisto da ne leti prasina dok okrece disk.

Bilo mi je dosadno pa sam otvorio box i drive, i odradio re-kalibraciju lasera i sad cita sve :slight_smile:
i krenuo polako u instalaciju svega na hdd :slight_smile:

a posto mi je mnoooogo dosadno sad cu da probam i da ga flashujem na 1.61 posto sam kupio par igara novijih koje nece da procita i dalje odnosno tvrdi da su AV DVD :slight_smile:

Modovi izgleda da sam ili kliknuo 2x ili slicno posto se post duplirao… obrisite molim vas…

Bolje flesuj na LT ako imas Lite-On.
Inace za delete poruke:
Edit post -> Delete -> kliknes na kruzic ispod reason for editing -> delete.

Hvala za pomoc,

imam Toshiba-Samsung drive
i trenutno nece da pusti Assasin2, COD: MW2, GTA:LC

pa reko kada mi je vec dosadno… :slight_smile: doduse mozda cu morati da odlozim akciju posto driveri ne rade sa Win7 X64

Mozes narezati activation.iso dok ne budes flesovao, cisto da prodje vreme :slight_smile:

Imas kako se reze Activate.iso u Guides + Tutorials sekciji… Na vrhu strane na bar-u je link…

Hvala za pomoc svu resen activate.iso prvom kupovinom diskova,

neko je obecao instrukcije kako prebaciti sve sa originalnog diska 20Gb na veci
iskreno se nadam da nece reci uz pomoc originalnog transfer kabla :wink:

Danas sam uzeo HDD isti kao u tutorialu, od 320gb, nisam uspeo ni da pokrenem hddhackr na 2 laptopa, na trecem je proslo sve savrsheno glatko, dobio sam lepi novi hardic od 250gb koji radi kao bombonica, i Live ne pravi problem, i shto je NAJLEPSHE od svega - u memory settings pored hard diska pise MICROSOFT, shta cesh lepshe od zavaljivanja onim mamiparama na ovakav nachin :slight_smile: Hvala za tutorial, ulepshao si mi dan!

i koliko si platio hdd?

4200 din. Mislim da sam video negde na kupindu da chovek prodaje originalni za 8k i neshto, i to je dosta ispod cene u prodzhi

80 sam ja platio ovako od lika gde sam i kupio xbox, dobro si ti prosao, a ne racunas kuciste za hdd ili si to vec imao?

Jel zaista posle ovoga može da se JTAG-uje? Mislim da Jasper-i ne mogu…

pa, iako bi trebalo da imam kucishte za hard na slim konzoli, ja sam nagurao bez kucista jer ne treba nikakav specijalni mikrosoftov konektor kao na debelom, i prichvrstio nekakvim samolepivim podmetachima za nogare od stolova i stolica :confused: uglavnom radi :slight_smile:

ja kupujem sutra xbox 360 arcade pa cu da isprobam taj nacin.:dada:

dali je istina xbox 360 arcade nemoze da se flashuje?

ajd SEARCH ali stvarno…

pa koristio sam search i negde kaze a moze a negde da nemoze arcade.