Tutorijal: Napravite svoj 250GB HDD za Xbox360 - NE VAZI ZA RGH jer na RGH moze bilo koji 2.5 inca HDD!

Pa logika je sto ako ga banuju ce da mu zakljucaju hard i sta ce onda. Sve ce morati igre da tera bez instalacije

pa jel ides ti na live ???
ako ides dali ides modovanom ili sa LT fw-om

ne mogu da te banuju zato sto si menjao hard, ti flashujesh HDD sa firmware-om od originalnog xbox-a 250GB hdd. tebi n a live-u vide normalan MS-ov hdd

nego ajde malo da odem off sa teme… jel neko radi u novom sadu otkljucavanje harda od posledica ban wawe, pa nije da me nervira igranje preko roma ali ako mogu igru da instaliram na hard i da manje haba rom onda sto da neiskoristim sansu! i naravno da je to neka pristupacna cena jer onaj lik sto je ovde objavio da to radi je valda iz subotice i radi za 2500 dinara sto je ipak malo puno para.

Za sada jedino on (Prenex) radi to otkljucavanje. A kad jedini znas da uradis nesto sto drugi ne znaju, nece, ne smeju da rizikuju, onda ima pravo da formira cenu koliko god hoce visoku. Tako da ja mislim da 2500din za taj posao nije mnogo.

Srecno ako nadjes nekog jeftinijeg :wink:

Imam jedan problem sto se tice hard-a,kad iskopiram igru i idem ono play from hard drive opet mi trazi disk…jel to normalno (pretpostavljam da nije xD) ?

da normalno je moras imati disk da bi igrao :(:frowning:

ja sam sebi otkljucao i onda sam napisao tutorijal na ovom forumu.

po tutorijalu uspesno napravljen 120Gb disk (stojao WD160 BEVS skupljao prasinu)
jedino sto nisam uspeo da prebacim stvari sa 20-ce na njega

i ne znam da li je do “backup” igara ili njega ali nece da mi instalira nista od rezanih igara na hard…

ako si banovan nista od instalacije. kad te banuju ne zakljucavaju ti HDD nego konzolu tj. konzola ne dozvoljava instaliranje na HDD. a sto se tice vracanja profila, sejvova, i svega sa jednog na drugi HDD, evo konacno zavrsavam tutorijal kako to da se odradi. Samo cuvaj stari HDD, i sacekaj dan dva i ako si odradio ovo, odradices i ovo drugo bez problema, samo je fora sto se za ovo drugo ceka barem sat vremena, zavisno od toga sta sve imas na starom HDD-u.

Akiris aj kad vec pises te tutoriale, napisi ako mozes za flesovanje tutorial? :slight_smile:

sad nešto čitam…pa se pitam, što vi ljudi ne kucate i naša slova (š, đ, č, ć, ž )?

pa meni lakse jer ako stavim serbian u windowsu mislim za jezik skroz mi se pomesa i nista nije kako treba i umesto y slova kad pritisnem na tastaturi ja dobijem z i obrnuto tako da je ovako lakse bar meni

Ma ajde to, nego sto imas i uputstva i sve to i plus programe na engleskom, pa da nista ne razumes.

kao sto sam napisao pre, ja pisem tutorijal na srpskom iz glave, tj tutorijale koje sam ja imao prilike da uradim. a posto nisam flesovao drajv nikada, ne mogu da ti opisem koliko me mrzi da prevodim :smiley:

Admin pa puni forum offtopic-ovima, ccc :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

sigurno da nije jedini koji to radi nego ih ima jos ali ljudi nerade ili nezele da nekome drugome naprave jos veci problem a to dali moze ili nemoze da odredjuje cenu je njegova stvar ali da je 2500 dinara puno je puno, a to dali cu naci jeftinije ili ne videcemo? ali da njemu dajem 2500 mi nepada napamet i jos da je saljem za suboticu.

Ajde kornjaco ako pronades javi pa i meni da se to uradi :)))

Nisam banovan, normalno sasvim idem na live i sve ostalo,

on krene da instalira i u nekom trenutku krene da kuka kako je disk prljav i slicno… ne znam jel to zeza hdd ili zeza optika na DVD-u…

sto se mene i kucanja nasih slova tice, ne znam davno je bila '82 kada sam poceo sa racunarima, navikao sam se da nema nasih slova, yuscii nikad voleo nisam, a sto neko rece, kad prebacim na nasa slova sve ostalo mi se remapira, a mrzi me da trazim sw da napravim mapiranje nasih slova i rasporeda koji meni odgovara :slight_smile:

E je l’ 100% sigurno da se sa ovim ide na Live?
Mislim, je l’ su iste šanse za ban sa ovim HDD-om.

Evo odgovora.