Tutorijal: Napravite svoj 250GB HDD za Xbox360 - NE VAZI ZA RGH jer na RGH moze bilo koji 2.5 inca HDD!

Trebaju neki zvezdasti srafcigeri (po srafovima sam video).

Treba ti sestica da bi otvorio kuciste i onda jos osmica da bi skinuo zastitni lim kad skines kuciste

I unutra se nalazi obican HDD sa prikljuckom za struju i SATA?

Da obican hd ,samsungov je bio u mojoj konzoli …

Jel’ moze ovaj: http://itsvet.com/proizvod/western-digital-scorpio-wd3200bevt-320gb-5k-8mb-sata300/comp_comp_hdd/26/912

moze
nego zna li neko gde ima da se kupi taj tx6 i 8 (srafciger) i koliko kosta??

pa imas ih u svakoj bolje opremljenoj radnji alata. Ja sam kupio od kineza neki set za 150 dindzi i mam sve tx tamo sem sestice koji sam kupio u nekoj radnji kad sam bio kod argo kindu-a da mu namestim HDD. i sestica i osmica malo kvalitetniji su ti od 250 -300 din po komadu.

U subotu sam video TX srafcigere od tx 6 do tx27 u Uradi Sam megamarketu alata i materijala po cenama od 250-500 din zavisno od velicine. i cini mi se da su kvalitetni. E sad ako si iz novog sada, trk na novo naselje u Uradi Sam.

Ajde ako moze jos neko da potvrdi, da se ne za…em posle kad kupim.

moze moj je takav na prvom postu

Posto vidim pise Scorpio BEVS i nesto, a ovo je Scorpio BEVT, i tvoj je Blue, ovaj nije, pa sam morao da pitam.

ako je 2,5’’ iliti hard disk za laptopove, onda moze, pogledaj na prvom postu ispod obavezno procitajte. tamo sam napisao koji su sve modeli podrzani.

Ovo je beskorisno iz 2 razloga. Ako neko nije banovan i ovo uradi bice odmah flagovan a ako je vec banovan onda nema svrhe jer je lockovan i nema live da ista skida kako bi popunio toliko mesta.

Odlican je tut, svaka cast za trud mada ne razumem zasto ovo raditi… :slight_smile:

Ja nisam banovan i ne idem na Live, tako da necu biti flagovan.
Logika 101 ponovo udara :smiley:

Fatal kako beskorisno, meni bi npr bilo skroz korisno.
Imam xbox360 pro verziju od 60 gb i kada instaliram nba, fifu, forzu, sf4 (da bi ih igrao kada mi dodje drustvo)ne ostane mi prostora ni za 2-3 igre. Ovako stavim 250 gb hard i mogu staviti dosta igara pored tih koje uvek imam na hardu

Koja je svrha uopste imati 10 igara instaliranih na hardu? Par puta sam instalirao igru na hard samo da probam da li ce ici brze ili ce se brze ucitavati i nisam primetio nikakvu razliku… osim za instaliranje 20 igara na hard ako neces ici na live takav hard nema smisla imati…

pa zasad svakako nema smisla ici na net bilo kakvim hdd-om :D:D

Kad ti dodje drustvo ili tako nesto, da ti ne pravi buku.

Ice-slazem se za buku.

  1. Zbog velike buke.
  2. Evo ja trenutno imam instalirano: Fifa 10,Fifa 09,PES 10,RE 5,Bayonetta, i jos jednu valjda ne secam se… u nemam mesta… Mislio sam da mi je 60 dovoljno, mada sad vidim da nije.

Nisi banovan i ne ides na live.Gde je tu logika?
Ja live ne bih menjao za onaj Nesin traktor sto ga vozi na poslu.