The Game Awards 2022

I Ori je nepravedno zapostavljen u nominacijama.

2 Likes

A da i Ori. :rofl:
Pa ima MS sjajnih igara daleko od toga da nema.

Ma sve sami GOTY kandidati :joy: trebamo biti realni, igre su viĆĄe nego dobro ali su daleko od toga da budu GOTY materijal. MoĆŸda za nominaciju u nekoj kategoriju ali generalno, jok.

1 Like

Ma MS-u treba zabraniti da učestvuje ionako su jad jedino ih cod vadi

O nominaciji i pričam, nisam rekao da su goty


Ne, nego treba da daju gas. Da nas zasipaju kvalitetnim i viskobudĆŸetnim igrama. Nadam se da je 23-24 period drastične promene. Ja jedva čekam da vidim i Starfield, Fable i sve ostalo ĆĄto MS planira. Za CoD me zabole.

2 Likes

Pa bio je Psychonauts 2 nominovan proĆĄle godine. Ne moĆŸe opet. :grin:

Sasvim je jasno da su podbacili ove godine skroz sa first party igrama. Toliko podbacili da Spenser to javno prizna i ne smiju im se ponavljati ovakve godine.

4 Likes

Blokbaster igre mnogo koĆĄtaju i ako ih imaĆĄ samo u gamepass nema tu zarade zato forsiraju multiplatform da se vade na Sony i Nintendo sa 70$ cijenom

Aha znači ipak jeste. A na listi iznad ga nema jer je pala kupovina pa se ne vodi kao MS ekskluziva. Ima smisla.

Ne mora Slobo da budu u Game Pass svi blokbasteri. Samo neka ih ima brate kao ĆĄto ih ima na PS. Lako ćemo se mi snaći da dodjemo do njih ĆĄto povoljnije ili na početku ili kasnije kad budu na nekom sniĆŸenju.

1 Like

Pa sad sam ti objasnio Fil dobri je rekao da sve igre iz ms studija idu u gamepass a tamo nema zarade kao kad prodajeĆĄ za 70$ zato imaĆĄ kompromis sa multiplatform a onda nema nominacija za Gremi nagrade

Stvarno loĆĄe, nisam ni razmiĆĄljao ali sada kad sam video sliku, probudio sam se :joy: Ali zar Forza Horizon nije pobedila proĆĄle godine za GoTY? Pa znam da su se bunili ljudi po netu jer je voĆŸnja
 Tako neĆĄto je bilo :thinking: Ali svakako loĆĄe.

Pobedila u klasi najbolja voznja. Bez konkurencije :stuck_out_tongue_closed_eyes::joy:

IGN ju je bio proglasio za GOTY vjerovatno si to vidio.

I dalje tvrdim da ih je dobrim delom upropastio gospodin ‘tv tv tv’. Gamepass je bio genijalan potez u stranu, da se skine fokus samo sa mega-skupih AAAA projekata, jer je MS ocigledno tu trku odavno izgubio.

Sony u tom segmentu ima ogromnu prednost, nece se to u skorije vreme promeniti. Ova pomama za studijima je tek jedan korak da se razresi i taj problem, al trebace vremena.

3 Likes

Odgovor se namece sam.
Sto vise para to opada kreativnost i realizacija.
Ima ona super serija na Netflix o zacetcima igrica. Ostavili su veci trag likovi “iz garaze” od ovih iz svemira.

Kao filmovi. Sada ulazu zilione u retardirane nastavke nastavaka

pre 30god covek od kesa za smece napravio kraljicu za Alien i napravi kultni film


Pa dobro, ako cemo realno u klasi za voĆŸnju i nema konkurenciju :joy: Codemasters se joĆĄ drĆŸi sa voĆŸnjama i to je to.

2 Likes
4 Likes

Jedina igra za kojom patim ĆĄto nije na boxu. BjeĆĄe timed ekskluziva?

1 Like