The Game Awards 2022

• A Plague Take: Requiem
  • Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Stray
  • Xenoblade Chronicles 3

0 voters

2 Likes

I posle se neko šali Sony has no games :joy:. Mislim, pobediće Elden, ali opet Sony dominira kvalitetom.

1 Like

Moram spomenuti i ovu kategoriju:

Ogroman uspeh za naše ljude iz EBB-a. Naći se u ovakvom krugu odabranih. Svaka čast.

4 Likes

Na kraju pobedi Stray :joy:

6 Likes

Glasao zam za Stray zato što ga nisam igrao. :grin:

3 Likes

Ja nisam igrao ništa sa liste pa sam glasao za Elden :rofl:

3 Likes

Ko je to ovde toliko igrao Xenoblade videlo bih da znam :joy:. Nego to ovi zeleni pošto nemaju svoju igru guraju jedinu Nintendo sa liste, a kontam niko na forumu probao igru nije :joy:

1 Like

Da je moglo scorn ja bi glasao za njih

Zelene tugice :joy:

1 Like

Hahahaha,ionako igram samo multi tu Sony nema šta da traži

1 Like

Na zalost Sony trenutno dominira u MPu jer mogu kao ljudi da igraju sami na svojoj platformi Xbox mora u CP da bi nasao ljude za jednu BF2042 partiju :crazy_face:

2 Likes

Reci mu Djole :joy:

3 Likes

Samo sam realan platforma ima igraca lagano pice COD,Warzone,BF sve im radi bez CPa

1 Like

Igre koje ja igram i na xbox rade bez cp :wink:

Slobe moras pratiti trending :crazy_face: mani se tih starih igara

1 Like

coldwar,apex,rocket,pubg,halo

2020,2019,2015,2017,2021 :stuck_out_tongue::yum::stuck_out_tongue::yum:

1 Like

Slobi realno ne treba nova konzola, mogao da ostane na One X i sačuva kintu :joy:

3 Likes

Sačuvao sam i one x :wink:

1 Like

Besmisao nagrada na stranu, Stray je fenomenalan, morao bi da pobedi makar u nekoj kategoriji. Mozda za umjetnicki dojam.

Elden Ring je ipak GOTY, prati ga tesno Ragnarok kao sto sam i predvideo. :smirk:

Plague Tale malko zalutao. Xenoblade nisam uspeo da preguram uvodni nivo, zbog 25 fps-a. GTFO sa ispod 60fps u 2022.

Sifu je isto mozda mogao da upadne negde. :thinking:

1 Like