The Game Awards 2022

  • A Plague Take: Requiem
  • Elden Ring
  • God of War Ragnarok
  • Horizon Forbidden West
  • Stray
  • Xenoblade Chronicles 3

0 voters

2 Likes

Moram spomenuti i ovu kategoriju:

Ogroman uspeh za naơe ljude iz EBB-a. Naći se u ovakvom krugu odabranih. Svaka čast.

4 Likes

Na kraju pobedi Stray :joy:

6 Likes

Glasao zam za Stray zato ĆĄto ga nisam igrao. :grin:

3 Likes

Ja nisam igrao niĆĄta sa liste pa sam glasao za Elden :rofl:

3 Likes

Da je moglo scorn ja bi glasao za njih

Hahahaha,ionako igram samo multi tu Sony nema ĆĄta da traĆŸi

1 Like

Na zalost Sony trenutno dominira u MPu jer mogu kao ljudi da igraju sami na svojoj platformi Xbox mora u CP da bi nasao ljude za jednu BF2042 partiju :crazy_face:

2 Likes

Samo sam realan platforma ima igraca lagano pice COD,Warzone,BF sve im radi bez CPa

2 Likes

Igre koje ja igram i na xbox rade bez cp :wink:

Slobe moras pratiti trending :crazy_face: mani se tih starih igara

1 Like

coldwar,apex,rocket,pubg,halo

2020,2019,2015,2017,2021 :stuck_out_tongue::yum::stuck_out_tongue::yum:

1 Like

Sačuvao sam i one x :wink:

1 Like

Besmisao nagrada na stranu, Stray je fenomenalan, morao bi da pobedi makar u nekoj kategoriji. Mozda za umjetnicki dojam.

Elden Ring je ipak GOTY, prati ga tesno Ragnarok kao sto sam i predvideo. :smirk:

Plague Tale malko zalutao. Xenoblade nisam uspeo da preguram uvodni nivo, zbog 25 fps-a. GTFO sa ispod 60fps u 2022.

Sifu je isto mozda mogao da upadne negde. :thinking:

1 Like

Koliko god kul bio GoW, Elden Ring ima moj glas. 2018. GoW definitivno GoTY ali nema previĆĄe inovacija u ovom delu da bi iĆĄao protiv Elden Ringa. Kontam da je i to bio plan da igra izađe baĆĄ pred glasanje jer je sveĆŸa u sećanju. Da su izaĆĄle u isto vreme ili pribliĆŸno mislim da bi se GoW preĆĄao za dva-tri dana i ljudi bi posle danima igrali Elden.

4 Likes

Uvatio si se za elden ka’ sloba za alfu :grin::grin: salu na stranu, ja necu glasati jer nisam sve odigrao. Elden mi stoji na disku za crne dane jer ste ga toliko nahvalili da to igram tek kada sve drugo odigram :grin: xenoblade ne planiram. Jedino mi elden ostaje. Okle requiem ovde nije mi jasno.

2 Likes

U globalu se ne razlikuje previse. Ima tu dosta novih stvari i poboljsanja ali to je to. Generalno i prethodni deo je savrsen i nema mnogo toga ni za menjati.

Mozda su eto mogli da ga urade u novom engine-u ali bi cekali do 2028 :joy:

1 Like

Cela Elden Ring YouTube walktrough ekipa se skupila da glasa za ER za GOTY. Fenomenalno :joy:

1 Like

Ko to tačno
?

1 Like