The Callisto Protocol - State of Play June 2022 Trailer | PS5 & PS4 Games

Pa brujacu o prva 3 chaptera koja ću da predjem i obrišem igru :joy:

I ja cu ovo da igram

1 Like

Misliš da brujiš? :grin:

naravno. ako treba i usi da zavrcem :smile:

2 Likes

Calisto se ceka sa kao ozebao sunce. Dead Space 1 i 2 igram svaka dva mjeseca na Xboxu, pogledao oba animirana filma desetak puta.

3 Likes

Ne moram nista da komentarisem. :grin: Vidis po Komentarima da je vise od troje. :wink: Cetvoro.

Vranjanac i katalonac se samo javljaju jer sam spomenuo gow.

Edit: evo i gospodin lesa. Petorica!!! Ima da bruuujiiii

3 Likes

Nisam neki fan ded spejsa ali ovo svakako igram, najverovatnije odmah po izlasku.

1 Like

Što tako Merkelovac :joy: Ja samo kažem kako igram 90% igara, 2-3h i zaboravim na istu. Daj Bože da igra izgrmi i bude u ovih 10%.

Eo ga Lesa, polu covek, polu gost nalog sa razmene :rofl:

1 Like

Nego šta :grin:
Nisam ja fin ko vi pa moram samo nosilac naloge, daj šta daš samo da se igra.
Širok mi je dijapazon :rofl:

1 Like

Uzimam i ja verovatno Callisto, još pritom nisam ni igrao Dead Space, čekam remake :grin:

Tako da nemam pojma šta me očekuje, osim onog trejlera sa Xbox konferencije, koji me je poprilično zainteresovao, nisam pogledao ništa više.

Ima vec sigurno mesec dana da sam je kupio.
Vise ovo cekam nego sto sam GOW

3 Likes

6! Raste komjuniti! :grin:

3 Likes

Prešli smo cenzus :innocent:

1 Like

Dead Space i dan danas izgleda odlicno i ima odlican gameplay, tako da bih ti preporucio da igras prva dva djela na PC/Xbox, taman da znas sta te ceka.

1 Like

Op, op… :smile: Znači ima nas :smile:

1 Like

Izbjegavao sam da gledam bilo šta u vezi Calisto Protocola nakon što sam vidio prvi gameplay, i sada sam pogledao Launch trailer.

Reakcija je OMG! Još kad sam vidio Kimiko… OMG OMG OMG OMG OMG

1 Like

Sta je sledece? Reload u cod-u moguc samo ako platis season pass? :joy:

2 Likes

Taj ko kupi dlc radi ovoga, onda mu treba naplatiti i reload i metke u cod-u :blush::smile:

Treba i aim down sights da bude DLC, a u standardnoj samo hip i blind fire :rofl: