The Callisto Protocol - State of Play June 2022 Trailer | PS5 & PS4 Games

Eo ga Lesa, polu covek, polu gost nalog sa razmene :rofl:

1 Like

Nego šta :grin:
Nisam ja fin ko vi pa moram samo nosilac naloge, daj šta daš samo da se igra.
Širok mi je dijapazon :rofl:

1 Like

Uzimam i ja verovatno Callisto, još pritom nisam ni igrao Dead Space, čekam remake :grin:

Tako da nemam pojma šta me očekuje, osim onog trejlera sa Xbox konferencije, koji me je poprilično zainteresovao, nisam pogledao ništa više.

Ima vec sigurno mesec dana da sam je kupio.
Vise ovo cekam nego sto sam GOW

3 Likes

6! Raste komjuniti! :grin:

3 Likes

Prešli smo cenzus :innocent:

1 Like

Dead Space i dan danas izgleda odlicno i ima odlican gameplay, tako da bih ti preporucio da igras prva dva djela na PC/Xbox, taman da znas sta te ceka.

1 Like

Op, op… :smile: Znači ima nas :smile:

1 Like

Izbjegavao sam da gledam bilo šta u vezi Calisto Protocola nakon što sam vidio prvi gameplay, i sada sam pogledao Launch trailer.

Reakcija je OMG! Još kad sam vidio Kimiko… OMG OMG OMG OMG OMG

1 Like

Sta je sledece? Reload u cod-u moguc samo ako platis season pass? :joy:

2 Likes

Taj ko kupi dlc radi ovoga, onda mu treba naplatiti i reload i metke u cod-u :blush::smile:

Treba i aim down sights da bude DLC, a u standardnoj samo hip i blind fire :rofl:

Drugari, pa ovo nije nista novo. Battlefield i CoD i ostali rade to odavno. Imas standardnu meele animaciju, i u season pass dobijas novu neku “ludju” ili otkaceniju.

Samo je ovo prvi put u single player igrama.

Ovo zaista nije nikakva vest. Senzacionalizam zbog nicega.

3 Likes

Meni je stvarno novo.
Ovo definitivno donosi nove “visine”
Definitivno uzimaju titulu MC godine u SP igrama.

1 Like

Kad sam video naslov negde juče, još je tinjala u meni mala nada da je nesporazum u pitanju.

Osim ako te animacije nisu zaista otkačene i praktično neprimerene tonu igre, ovo mi je nekako jadno. Ko ovi što oće da naplaćuju grejanje u sedištima s kojima je auto došao.

U kakvom mi svetu živimo.

4 Likes

U takvom da ili se praviš lud, ili si lud, a treća opcija je da ćutiš i trpiš.

Jeste nesporazum, fake news. Oglasili su se po ovom pitanju i rekli da nije istina. Na season pass nisu ni počeli još da rade uopšte. A biće novih animacija za smrti ne zato što su odlučili da ih prodaju kao paid content nego napraviće još animacija jer su fanovi to tražili.

2 Likes

Ja svakako i nemam neki plan da umirem mnogo u ovoj igri, nek zadrze animacije :joy: I Will Survive :joy:

6 Likes

Ne treba meni silni metacritici i game opisi. Dovoljno mi je 2 minuta triler da bih znao da li je igra za mene ili ne. Ovo je apsolutno moj teren gde dominiram, ali bi bilo previse da uzmem day 1 jer sam previse igara poceo/kupio za black friday a nista zavrsio. Na XSS uzeo sam COD Black Ops Cold War i uzivam u kampanji. Razmilsljam se da kupim Vanguard. Na istoj platformi uzeo sam Klonoa phantasy reverie series i little nightmare 2. Deathloop se nece sam zavrsiti, Treba da ubijem 8 vizionara u istom danu i the end. Na switchu sam za 70 evra kupio dve first party igre- Mario Tennis i Mario Party Superstar. Obe ce biti potpuna zurka online. Na ps5 poceo Forbbiden West i Dying Light 2 koje igram paralelno…Ne znam sta da kazem…

1 Like