The Callisto Protocol - State of Play June 2022 Trailer | PS5 & PS4 Games

Samo da ne ocekuje i od zaposlenih isto. Crunch je strasna stvar – par puta sam ostajao po 2-3 sata duze na poslu, vec posle 2 nedelje ti je dosta zivota. Ne mogu da zamislim kako tek izgleda ozbiljan crunch.

Takodje, nije isto provesti 12 sati na sastancima i pisuci mejlove, i provesti istih tih 12 sati radeci ‘kreativni’ rad (ko moj).

Sve zajedno, zelim im sav uspeh, i lepo je imati strast za ono sto pravis, al uvek osecam blagu nelagodu kad neki glavonja krene te price o razbijanju od posla, i kao ‘svi smo porodica i svi to volimo’. Work hard party hard i tako dalje. Mani me te price, nema svako iste prioritete, a zivot je samo jedan.

2 Likes

Ma procitao sam i izjavu i sve u clanku. Pa nisam ukapirao sto je bitno itd…
Jos ne kapiram koga bole uvo sta oni radi, koliko ili zasto.
Ono zabole me. Ne secam se da smo uz najavu novog iPhone14 ulazili u polemiku kako su ga pravili mali kinezi u robovskim uslovima.

1 Like

Sta to znaci? Glup sam jbg. Sta je to kao zlatno?

1 Like

Znaci da su diskovi u izradi. :rofl:

Igra je zavrsena i poslata izdavacu da izda maloprodajne kopije za objavljivanje.

1 Like

Jbt postali su gori od SNS. Te svecana najava igrice, te svecano smo na pola, te svecano otvaranje najave zatvaranja radova…
Svecano zavrseno, svecano smo poslali da se rezu diskovi…
Te svecano izlazi za 5 dana, na kraju svecano izadje… :hot_face:
Zajebali su i velikog vodju.
Mnogo kenjaju. Neka jave kada izadje i cao…

Sto se mene tice zavrsena prica.
Ja cekam da izadje igrica, kupio… :grin:

1 Like
2 Likes

O ovoj igri ocekujem da se mnogo vise bruji na forumu od God of War-a.

Kad je glupi EA games batalio Dead Space i ugasio studio koji stoji iza njega onda i treba da dobiju rip off. Pa da ih to protrese malo da naprave novu igru ako nista barem 4tim delom da zavrse trenutnu pricu.

Brujaće od cela tri čoveka koja će da je igraju na ovom forumu :joy:

1 Like

Mene je @iKaran nahajpovao i eto već smo dvojica koji će brujati. :grin:

1 Like

Jaoooo, pa ti je ne odigraš ni gola iz kutije da ti se svuče na krevet i sama sklizne u konzolu :joy::joy:

Edit: I ja ću da brujim, videćemo valja li. :smile:

Fajber ce biti jedan od njih jer samo on kupuje ovakve igre day 1 i onda ga posle blam da trazi refund :laughing:

1 Like

I ja cu ovo da igram

1 Like

Misliš da brujiš? :grin:

naravno. ako treba i usi da zavrcem :smile:

2 Likes

Calisto se ceka sa kao ozebao sunce. Dead Space 1 i 2 igram svaka dva mjeseca na Xboxu, pogledao oba animirana filma desetak puta.

3 Likes

Ne moram nista da komentarisem. :grin: Vidis po Komentarima da je vise od troje. :wink: Cetvoro.

Vranjanac i katalonac se samo javljaju jer sam spomenuo gow.

Edit: evo i gospodin lesa. Petorica!!! Ima da bruuujiiii

3 Likes

Nisam neki fan ded spejsa ali ovo svakako igram, najverovatnije odmah po izlasku.

1 Like