The Callisto Protocol - State of Play June 2022 Trailer | PS5 & PS4 Games

1 Like

ali TRILER :rofl:

1 Like

Triler bradr. It daznt medr uat it saunds lajk :rofl::rofl:

Zvuci kao da su se na brzinu predomislili zbog negativnog publiciteta.

Kakvi crni fanovi, igra jos nije ni izasla.

Kolko je ovaj covek bio ispred vremena, boze… Originalni triler za Callisto Protocol :grin:

Nije izašla još ali je željno isčekivana i ima već ogroman broj fanova.

Ne bi oni sebi dozvolili takve stvari i takav negativan publicitet pogotovo zbog toga što se direktno takmiče sa Dead Space rimejkom koji isto izlazi brzo. A sigurno gore od želje da prođu bolje od njih zbog svega što im je EA uradio.

Prije će biti da je neki navodni “insajder” nešto lupio pa uzelo maha. Zašto bi radili na season passu a nisu još ni igru izbacili?

Zato sto je season pass uvek deo projekta i planira se unapred koji sadrzaji ce biti zakljucani iz osnovne igre, sta de se prodavati kroz mikrotransakcije, a sta kroz season pass.

Nema studija koji je radio na season passu a da pritom nije ni osnovnu igru izbacio. Ideju neki plan ali nisu počeli raditi ništa.

Guglao sam malo oko ovoga i čini se da je cijela stvar počela zato što su na steam dodati detalji dlc-a gdje se vidi da će dlc imati nove animacije smrti. Znači, nije bilo ni nikakvog insajdera nego su ljudi izgleda pretpostavili da ovi neće sada izbaciti sav kontent nego će čuvati to za dlc. U prevodu, internet lupetanja koja su onda neki portali prenijeli.

Čovjek samo pojasnio da taj kontent što je na steam-u listiran nisu još počeli da rade. Sve što je do sad urađeno biće u igri.

1 Like

Hm, i internet i korporativni PR predstavnici mnogo lazu. Sto kaze pfiberoptik to nije bas toliko neuobicajena praksa… nebitno. Vidim da bas ozbiljno shvatas vesti oko ove igre tako da nek ostane zvanicna verzija :smiley:

Samo sam se nebrojeno puta uvjerio kako funkcioniše internet i mediji u gejming prostoru. Za ovako ozbiljnije optužbe gdje rušiš ugled studija koji nije ni počeo onda trebaju čvrsti dokazi a ne pretpostavke.

A inače nije mi stalo nešto do igre. Ono igraću možda nekad sli sigurno neću day 1.

@iNikola @MladenVR kakav sam ja meni kralj :grinning:

Imate leakovani gameplay nekih pola sata. Koga zanima kako izgleda, a ne izgleda u opste lose.

2 Likes