The Callisto Protocol - State of Play June 2022 Trailer | PS5 & PS4 Games

4 Likes

I ovo preorder :joy: To su beơe tvorci originalnog Dead Space-a. Tačno ima taj vibe :heart_eyes:

1 Like

Jos jedan preorder. Ova igra kao da je pravljena za mene :heart_eyes:

Dakle Dead Space samo se tako ne zove. moze

1 Like

E ovo je vec nesto


Decembar The Callisto Protocol, a u januaru Dead Space Remake. Prava poslastica za sve nas survival horor sladokusce.

1 Like

Pa, navali narode :grin:

2 Likes

Nestrpljivo čekam da vidim cenu preko ARG na Xboxu

2 Likes

Neơto je MS čeprkao tamo ovih dana, tako da verovatno ista situacija

Bilo bi lepo da ovo bude Game Pass Day One :exploding_head:.

4 Likes
4 Likes

Izgleda odlično, to bez daljnjeg.

Al moram da priznam da mi je dizajn čudoviĆĄta baĆĄ dosadan. Nekako bez trunke maĆĄtovitosti. Kako se ono kaĆŸe, opĆĄte mesto. Meso, pipci, ćelave glave. Čim krene mutacija, svima prvo kosa ispadne. Nije ni body horor ĆĄta je nekad bio.

Nadam se da kriju neki gimmick, jer je ovo isti Dead Space, samo bez tranĆŸiranja.

4 Likes

Izgleda da je Preorder rezervisan samo za PS:

Ako je igra multi-platform, ne znam zasto bi to vazilo samo za Sony. Ne znam i sto bi uopste neko radio pre-order i unapred placao nesto sto jos uvek nije ni video kako izgleda.

2 Likes

Meni preorder samo znači zbog toga ơto ću saznati cenu na ARG Store-u ranije :joy:

1 Like

5000 preko Argentine.

1 Like
1 Like

Samo da smanje ovaj Wobble effect ili da ima opcija da se ugasi jer ovako ima da proizvede motion sickness mometalno.

Ovo je sledeca igra koju kupujem posle GOW.
Odlicno izgleda,
Citao sam ovaj tekst i nisam bas skapirao poentu teksta :thinking:

Ne vidim niơta loơe kod njegove izjave. Čovjek je CEO, govori onako kako jeste, a mogao je kao neki drugi da “ukraơava izlog” i da priča bajke.

Svako ko ima sopstveni biznis, odnosno firmu je proĆĄao kroz isto ovo. Preduzetnici rade 24h 7 dana u nedelji. Nije to ekskluzivno problem gejming industrije, jednostavno tako je kako je. Ko voli ono ĆĄto radi onda nema radno vrijeme.

Koliko god da zaposleni u firmi rade, mislim da nije ni blizu koliko on kao lider energije, vremena i strasti ostavi na ovakve projekte.