Televizori

:triumph::triumph::triumph:

Kao neko šuštanje kad nema tv signala. Tako mi deluje

Sto je najgore od svega istripovao sam se da tv pusta takav zvuk, kad ono modem. Od juce su mi prikljucili tv ( imao sam samo net) i ovo se pocelo desavati. Videcemo sutra cu ispratiti opet kad ih izolujem :grinning:

1 Like

Ma idi… :smile: uzmi sad jedan viski i opusti se :smile:

Brate sad cu na rukama setati. Neverovatno koje olaksanje ali dok ne utvrdim da je sigurno modem nema opustanja. Sa te strane cujem , reko nisam lud. Neka sva steta bude na tome. Uff

1 Like

Voleo bi da je sala :joy: brate isekao sam se

1 Like

Sam si sebi sve objasnio kada si rekao da je pocelo od tog trenutka kad si dobio televiziju :upside_down_face:. Nema brige. Televizija je stetna po okolinu zato ne gledam :grin:

Ahaha e bas sam hteo da te pitam jel si siguran da je od tv-a.

Nema vezez navikni se na stres sa oledom, tako ti je to, svaki dan nesto novo otkrijes, osetljiva tehnologija a skup tv koji ne mozes da zamenis :grin:

1 Like

Ne diraj ga isčupaće sve iz struje i bice da se frižider otapao :joy:

3 Likes

Meni sutra - danas dolazi drustvo sa par klinaca da slavimo ng. Moje oči ce biti uprte samo u oled, da mu klinje ne odrade burn in :grin:

2 Likes

Nakon pola sata, gasi tv… nema vise crtani deco, mora da se izvrti jedan program za odrzavanje tv-a, jedno sat vremena, nastavak sledece godine. :smiley:

To je to. Nema mi druge. :joy: Igračke sam rasporedio na drugoj strani salona da ih odvučem što dalje od tv-a :grin: osecam se kao da kopam rovove :grin:

A neece, vidi ga kakav je dobrica…

@iNikola Nije to dovoljno, moraces licno i personalno da ih sklanjas kako se koje priblizi… OLED je zanimljiviji od igracaka, ako im das malo prostora - gotovoo…

Nema veze, tebi ce da zamene :grin: I zivis u salonu, boli te… ona i-stvar :smiley:

1 Like

Rock je isto zivotinja. :grin:

Pusti mu neki sport sa loptom ako si u mazohistickom fazonu…

Fora je sto su juce dosli i povezali mi televiziju ( tv u dnevnoj samo) jer po istoj ceni sto imam su mi dali , ali hd kanali. Sad ne znam jos uvek kakve veze to sve ima veze, al nesto nije dobro cim modem ovako reaguje, samo kad upalim oled tv i odem na yt ili netflix da radi.

a koji je modem/provajder za kablovsku?

Supernova, modem moram slikati :slight_smile:

Decko ti si retard :joy: i ovaj moj Techicolor modem se cuje kao dial up :joy: Supernova takodje. Najjace nekad se cuje bukvalno kad skrolujem neku stranicu ili Fabricijev post :joy:

Specijalac, da se culo do sad tako ne bi ni spominjao nego su bas pre dva dana dodali televiziju, a ja nisam imao vremena pre da palim svoj tv.
Bar se vidi kome fali batina :grinning: