Televizori

Ma da, naravno, nisam ni očekivao ko na monitoru input lag ali mi samo deluje ko mali red flag ovo poređenje sa prethodnikom i komentari.
Ja ipak sebi moram to da uzmem u jednačinu. Nažalost i dalje igram izmet od online nba2k, gde su serveri godinama teško govno, igra je bazirana na tome koju ćeš animaciju dobiti i onda stvarno ms budu bitne. Na mom x90j bukvalno dobijem svaku 10 online utakmicu, na monitoru 9/10

Nisam bio u toku da su i u daljincima klasicnim baterijama rekli zbogom.

2 Likes

Nisam hteo tako da se izrazim da ne otvorim pandorinu kutiju :joy:

1 Like

Nemamo AAA igre, ali zato imamo AA baterije :rofl:

3 Likes

Meni bi i taj daljinski bio non stop na kablu kao Series S kontroler :joy:

Inace uzeli moji QE65Q70B i bas cekao da im stigne da vidim da li ce imati xbox app za game pass posto je tv 2022god, ali nema. Bice da je to samo za dosta skuplje serije televizora.

Auu taj podatak nisam znao. Mogli bi onda oni da ostanu bez njega :thinking::joy: Dosta im je moj QE65Q70R iz 2019god. :sweat_smile::joy:

Kad smo kod kutija imam i ja moj stari tv u kutiji. Premestam ga po sobama s vremena na vreme dok ne odlucim sta da mu radim :grin:

Koliko realno poboljsanje cu da vidim ako zamenim?

Verovatno ga nema out of box preinstaliranog. Probaj update TV-a i onda da ga potrazis u storu ili game hub-u.

Da mi je neko rekao da se ovo desava na tvu ne bi mu verovao. Gledam film i cujem nesto susti dok radi, utisam zvuk, isto. Stopiram klip, nista se ne desava znaci samo dok se na ekranu ide film, sta god.
Pa jel moguce da tv ima mrtvi COIL WHINE?
Sve radi normalno, ali iritira kad radi , nemoguce je da se ne obrati paznja.

Pokusao sam da snimim, cuje se u par navrata

Sta raditi , osim reklamacije?

Da, ima toga na reditu kolko oces… reklamiraj…

Ali samo da ti kazem - coil whine je najmanji problem koji moze da te zadesi sa oledom.

Ne bih da te plasim… i da mracim nesto… ali videces i sam.

Kod mene nema nista. Reklamacija.

Ovde se jasnije i intenzivnije cuje. Uzivo je druga prica, kao hard disk recimo kod kompa kad krci, takav zvuk.

Oko problema za oled, nemam ga ni dve nedelje i ovo je horor. Kad gledas film ili sta god iritantno je i stvarno nemoguce se fokusirati bez da te ometa.
Citao sam po redditu i youtube da se to desava, ali ne toliko cesto i ljudi su dobili zamene.

Pa njima menjaju sta god da se desi… tebi nek je bog u pomoc u srbistanu.

Lako je tebi da mirno spavas i zezas se iz Spanije (tacnije lako ti je da ne spavas nego radis nocnu :D), znas da ce da ti menjaju sta god bilo, video bih da si ovde i da radis i dalje kao profa, morao bi da pijes bromazepame uz oled tv :smiley:

2 Likes

Sve sto sam reklamirao u Srbiji bilo je uspešno i bili su to skupi uredjaji. To sto neko ne zna gde se kupuje tehnika je druga stvar… ponavljate stalno kako je narod nepismen a onda kao nema niko prava u Srbiji. Narod jeste nepismen tako da recimo pola naroda u Srbiji ne zna zašta im služi polisa osiguranja kada registruju auto. Tako ne znaju i gde i sta da kupe. Menjao brdo telefona, delova racunara, kompletnih kucnih uredjaja i delova za iste u garanciji. Bez ikakvih problema. A ako zadjes iza ćoška u nekoj radnjici kod Miće mutljavog , pritom ne znajući odakle mu roba a dobijes fiskalni racun, sta ocekivati? Da ispostuje garanciju?

@padawan nisam tebi nista prigovorio. Kazem uopšteno.

Burn in je dobar dan za oled i svesno smo svi kupili znajuci sta se moze desiti.

4 Likes

Ma lazu, ne popravlja se nista… menjaju i nove kao blesavi.

Nema veze, jednom se zivi… a i ako dobije burn in nije smak sveta. Meni ne smeta nesto strasno, inace bih ga vec zamenio…

2 Likes

Sto bi nesto menjali kad i ovako pije vodu :smile: kao aca prevara esenes :joy: