Televizori

tc7210?

1 Like

Taj :joy::joy::joy: ili slican njemu, ali zuji samo tako :joy:

1 Like

Loši su jbg, ali baš toliko da zuji ne znam to i nije baš dobro.
tc7200 ima u ponudi, cbn, thomson,
i imaju oni prastari cisco tipa epc3295 3208.
Kod kablovskih modema nema neke filozofije da bi modem promenio ponašanje nakon dodavanja tva, samo se dovodno kablo pre ulaza u modem razdelnikom podeli i dobije zaseban drugi output.

Druga varijanta
Moguće da je optički modem, zte ili huawei, ima modela koji u sebi imaju rf port a oni koji nemaju nego dodaje se mini nod koji pretvara optički signal u rf, optički patch kablić je input a output je koaksijalac.
Pošto je utvrdio da je zvuk iz modema tipujem da je optički sa rf portom koji se do sad nije koristio pa nije zujao

1 Like

Zuji i moj identični technicolor, ali jedva primetno, bukvalno moraš da staviš uvo na njega, da bi čuo zujanje. Doduše, za razliku od raspalog CBN modema, ovaj Technicolor je spaceshuttle.

Da taj je modem, sad sam proverio. Ja ne znam , oni meni mogu samo isti da donesu. Ako bi ja kupio neki kvalitetniji za sebe kontam da bi promenulo stvari malo. Ne znam sta drugo

Taj je najzastupljeniji i najnoviji, ali bez obzira prijavi ti tehničku reklamaciju, da je modem neispravan, reci da je prisutan problem od uvođenja tva. Navedi da ispušta zvuke, greje se i gasi, i da nije do on/off tastera.
Ima i drugih modela isto technicolor tc7200, cbn i neki cisco modeli ali cisco su baš stariji i deficitarni na stanju

Probaj u podesavanjima da ga nastelujes da ne ispusta zvuk, mozda na nekoj manjoj frekvenciji haha. Koje ludilo.

Da ti donesu drugi model trazi, ovaj ocigledno ima coil whine. Supernova je bas raspad od provajdera.

Bili su ovi da zamene ruter, stavili novi al jok, isto se cuje pucketanje kad upalim na smart bilo sta. Tj onaj zvuk. Bice skupljanja kablova i crta cini mi se

Edit : kaze mi taj drugar sto radi kod njih da mogu ako hocu da kupim svoj ruter i nakacim ga , jel imate neku preporuku da je bolji od ovog? Stvarno se uopste ne razumem u to.

Hvala

Izbaci modem iz sobe

1 Like

Ma brate turi to u neku vitrinu i ne razmisljaj vise o tome.

1 Like

Misija nemoguca, bukvalno mi je raspored katastrofalab, jedino na tavan da ga stavim :joy: Kupicu novi ruter da je po svemu bolji, nije mi problem samo da resi stvar :grinning:

Zadnje sto bih uradio je da kupim ruter. Nisam bas siguran da ce resiti problem.

1 Like

Kupi dobre slušalice :sweat_smile:

1 Like

ŠTA JE SADA QD-OLED PRESTANITE DA IZMIŠLJATE I ZBUNJUJETE IONAKO VEĆ SLUĐEN NAROD!!1

4 Likes

Xaxax da sad dobijaš onu kako je zovu zaboravio sam moram izguglati, najcrnju crnu boju na svetu :sweat_smile:

Edit:

Vantablack crna :rofl:

1 Like

Ne htedoh da pričam, ali radim i ja. Dobra je ideja.

Fazon je što možeš ti tvoj ruter da uzmeš, ali modem mora da ide od provajdera, ne možeš da ga eliminišeš, nego se ruter kači “iza” modema, pa se onda modem prebacuje u bridge mode.

E sad fazon pošto je tc7210 on tehnički ne može da ide u bridge mode, pa bi morao opet da cimaš SN i da tražiš zamenu modema za model koji može u bridge mode. Najčešće je to cisco epc3925 ili slično.

Sad nemam first hand iskustva da bi mogao da ti tvrdim pouzdano sa ciscom neće biti tog zvuka.
Mada zadnje 3 god imam technicolor CGA2121, a pre toga mi je bio baš taj cisco epc3925, nisam imao nikad sličnih problema

2 Likes

Ne znam koliko svetlije treba da bude. Ponekad mi se cini da je i ovaj c1 previse svetao.

Moze dosta, ali nije problem u tome, ako odvrnes na max background light pocava se sansa za burn in.

Resite burn in vise prokletnici jedni.

2 Likes

Ja odvrnuo i cekam :grin:

2 Likes

Sledeći nivo je Wakanda crna

3 Likes