Televizori

Samo je problem sto su sve te liste i televizori za americko tržište, u Evropi je druga prica.

1 Like

Baš tako.

1 Like

Dokoni hipsteri…

2 Likes

Iskreno realno je igrati stare igre na starijem tipu televizora jer su i pravljene za to.Apsurd bi bio odreći se HDR VRR i ostalih unapređenja zarad 0ms Ping u obrnutom pravcu

4 Likes

Kod mene još uvijek u 1080… :joy:

4 Likes

Ovo je TV na kom trenutno igram Apex. Ping mi je oko 30, FPS izmedju 50 i 60, kako kad, ali ja ne mogu coveka da pogodim. Cesto mi slika zastane, pa se protivnik samo pojavi na drugom mestu.

Ne igram na LAN kablu, ali nikada nije bilo ovako uzasno, pa cak i na LCD TVu starom 15 godina.

U postavkama sam nesto cackao, ali dzabe.

Valja li ovo čemu

Lepe specifikacije…

1 Like

Koliko je Slobo? Deluje mi kao fin tv.

500e se kreće po oglasima

odlicna cena!

Samo da je odziv ispod 13ms bio bi perfektan.

To da. Ja sam gledao to kad sam uzimao moj LG 4K UHD i njegov je bio 10.2ms sto je odlicno. E sad ne zname game mode koliko pegla to.

OLEDi imaju 1-2ms. Jesu skupi, ali ako vam je to bitno onda nema mnogo opcija. Mislim da je i microled isto dobar po tom pitanju.

1 Like

Ja apsolutno ne primecujem tu razliku u odzivu. Imao sam obican tv sada imam oled i isto :man_shrugging: al sto kazes ako je to bitno najvise, onda ici na oled. Sada im i pada cena.

1 Like

Ne primećujes ako ne igraš često PVP. Kod novih konzola 60/120hz refresh i nizak response baš znače. Sudbina druga igra.

1 Like

Kakvi su televizori samsung series 6 iz 2016?

Ja ga kupio 55’’ a ne znam kakav je :smile:
videh samo da je 4K i da je lepa slika na youtube