Televizori

Ima da se nauzivas, tv je eye orgazam sta god da pustis! Prati tog vincenta sto su ti okacili, tako sam i ja podesio obe konzole.

Malo sam cackao iz ovog videa , @iNikola mi je takodje pomogao i evo ne znam u koju igru pre da udjem da vidim kako izgleda. Ove boje, nemam reci.

3 Likes

Samo mi to treba, odma mracimo :grinning: Za sad sam zadovoljan, a koristim ga par sati mozda

Kako ti se cini u odnosu na monitor koji si imao,samsung g7?

Ne moze se porediti al stvarno. Koliko su boje jasnije, sve lepse izgleda. Ko zna sta sve moze jos da se podesi. Razmisljao sam o G7 Neo ili kako se vec zove, al zbog dimenzija tva sam presekao jer mi odgovara.

G7 je odziv ja mislim 1ms
C2 - 9 na gaming mode

Znaci vredi svaki evric.Oled je oled…Ja ga jos nisam video uzivo ali ko jeste kaze da je sto bi rekao Cvarkov Djordje fantazija

1 Like

Nije humano kako izgleda, potpisujem da ništa ni približno dobro nisam video, PERVERZIJA.
Drug uzeo 42, a ja merkam za svoj stan 65" već neko vreme.
Malo me koči po redditu i rtings komentari da je input lag veći nego na c1 kad je uključen vrr.
Nije da mi je deal breaker ali čekam svakako da stan bude useljiv pa možda srede kroz zakrpe, ili to ili c3 :rofl:

1 Like

Cx, c1, c2… neces pogresiti ni sa jednim. Naravno mozes da docekas i c5 ali ja nisam mogao da cekam :grin:

1 Like

Input lag je 9ms sto je fantasticno. Misli da je C1 oko 13 gore dole. Ja za sad neku razliku ne osetim , ne igram competitive mada najvise igram Fps online.

Mogu misliti kako izgleda slika na nekom filmu kad se pusti, to kad nabavim HBO da testiram :slight_smile:

Fenomenalno. Mada netflix radi u 4k hdr - dolby. Na hbo max-u skoro nista ne moze da iskoristi puni kapacitet tv-a. Vecina je u hd

1 Like

Ubacicu netflix danas bas pa videti kako izgleda. Jel nemam tu neka podesavanja dodatna kao za igre osim osvetljenja da namestam? :joy:

But the C2 with VRR is still double that of the C1.

The VRR input Lag on the C2 is 13.0 ms whereas both the C1 and CX had 5.8 ms for 4kk VRR input lag!

(Read the rtings comments by Dylan)

ili čitav thread

To me malo brine jbg

Nema. Samo cinema mod je kod mene i to je to.

1 Like

Pa i meni se tako čini.
Samo problem što kod nas vođini šopovi jedin imaju zalihe c1, naravno sa nekim narkomanskim cenama.
Tipa c1 65" 2200€ u šopovima, a c2 65" 1600€ na kp.

1 Like

Osim ako nemas dnevnu-salon 10 x 15 metara ne znam sta ce ti 65” :slightly_smiling_face:

1 Like

Ma jok, ja bih stavio 65 i u 4x4 :grin:

1 Like

Pa jedino da upalim kola i da skoknem do hungarije, od ovih naših nema leba.
A i iz principa više nikad ne bih u šopovima ni mouse pad kupio, gamad gladna.

Predugo sam se tiskao u starom stanu sa prostorom, sad ide prvo tv, pc, konzole i instrumenti pa za ostatak nameštaja koliko ostane mesta :joy: :joy: :joy:

ovaj fazon bukvalno :smiley:

1 Like

Po mojoj nekoj proceni sve preko 55” je za gray uniformity mnogo veći problem. :man_shrugging: mozda gresim, ko zna :grin:

Za 65 inca samo kombi maj frend :grin:

7:52
Ovde je lik objasnjavao kad se nameste ta podesavanja da je 9ms u 60 fps
Mada manje vise imati ovakvu sliku u 120 fps i mali odziv je nemoguce :slight_smile:

3 Likes