Televizori

Pohvale za lg

Stigao sinoć update za Samsung 2021 televizore.

Očekivano, nema Xbox Cloud Gaminga, ali je tu GeForce Now. Moraću da isprobam, kad uhvatim vremena.

Drugari, šta mi preporučujete od chromecast i sličnih uređaja za EON, htio bih nešto što pokreće EON app u sebi a ne da mi strimuje sa telefona na televizor?

Vidim da Chromecast 4 to može, ima li još neka dobra alternativa?

Imaš i Mi Stick 4K

Ali bih ja lično išao na Chromecast. Ako je to onaj model sa Google TV-om.

1 Like

Da, da, taj je.

Nemam 4k TV pa ne znam da li mi se isplati dati nešto više para za Chromecast, ili je Xiaomi Mi TV stick Android 9.0 dovoljan?

1 Like

Ja sam uzeo mi box S na nekom popustu za 5000 i odlican je. Ne znam ovaj mali kako radi ali bilo bi ok mislim.

Možeš i Fire TV stick, ne znam kakve su cene, ali EON radi na FTV 4K modelu.

1 Like

Ne znam odakle si, imam ja stari FTV, pa ako hoćeš mogu ti dati da vidis kako sljaka?

Sarajevo. :grin:

E jbg :grin: malo je zaguljena logistika :sweat_smile:

Jeftinije može kupiti nego što je dostava :wink:

2 Likes

Naručio sam ovaj Xiaomi 4k preko olxa za 30 eura, valjda će obavljati posao.

1 Like

Isplati se da se ode na burek i odnese fleska :rofl:

1 Like

I ćevape za puta da ponese :wink:

2 Likes

Sinoc sam isao po njega u suboticu, bukvalno od svih samo je ovaj jedan bio na stanju, nisam ga stigao ni povezati ni nista. Ako neko ima ovaj tv neka da podesavanja za gaming i sta vec ima. Znam od prilike al da ne cackam previse :slight_smile:
Verovatno kao i za c1 ima isto da se namesta, pa kratak tutorijal ne bi skodio :slight_smile:

5 Likes

Gora zelena :joy: Oledovci , dajte neka podesavanja. Bice ovo dug dan dok se ne namesti sve :joy:

3 Likes

Hvala, daj sta das pa cu se valjda snaci. Ovo mi je prvi oled i malo su mi neke stvari konfuzne, pogotovo onaj deo za gaming pa bar malo da se olaksa. Hvala :muscle:t2:

Inace tv je toliko lagan da sam mislio da je kutija prazna :joy:

1 Like

Ovo sto ti je profa poslao tako sam ja moj c1 kalibrisao i fenomenalno radi. Tako da, namesti ovako u uzivaj :blush: Naravno javice se i Mario da ti kaze da smanjiš osvetljenje, budi spreman na to :joy:

Ja sam inace podesio prvo ps5 jedan dan pa onda drugi dan series X. Ne moras da zuriš, samo lagano podesavanje korak po korak. Bilo šta da preskočiš znači lošija slika.

1 Like

A da da. Probaj pored mojih klinaca da završiš za 5 minuta :grin:

Hvala, treba mi samo za Xbox :joy::joy: Sony sam odigrao sta sam imao i prodao odmah :grinning: