Televizori

Na tvom mestu bih otvorio sam radnju :grin::grin:

1 Like

Brat coA je covek od poverenja. Uvek bih uzeo od njega :innocent:

1 Like

Dal je realna ovakva razlika u kvalitetu slike za 48 i 55? Bas se primeti i nema mi smisla, veci tv mi ne odgovara uopste pa bi cak uzeo i najmanji model C2.
Sad posto ga nema u ponudi ovo je jedino sto moze da se nabavi.
Bukvalno ljudi pisu da je bolje kupiti C1 za manje pare ( sto kod nas nije slucaj jer je razlika 50-100€ )

2 Likes

E do q

Nisam cuo nikoga da ne preporucuje c2 42”. Cak je pretrpan internet ljudi koji ga koriste kao monitor na stolu.

Cak sta vise, isti panel koriste Asus i Lg u svojim gaming monitor linijama proizvoda.

Ja sam koristio c1 48” na stolu kao monitor i sve je bilo kao sto ocekujes od oleda. Nije bilo razlike meni vidljive od 55” koji mi stoji u dnevnoj sobi.

Mislim da ne treba obracati ovo cepidlacenje, kvalitet slike je najbolji moguci.

1 Like

Ja bih licno 55" stavio i u spajz.

TV umesto monitora ne bih koristio iz milion razloga. Jednom sam to radio… i nikad vise.

1 Like

Da al za 42 nije bilo ponude, sad pitanje je dal ih na stanju imaju uopste. Malo sam gledao i vidim da se svi zale za 42 model jer koristi stari panel , ne znam jel to reseno. Krece se oko 800€ pa na vise. Meni bi iskreno vise 42” odgovarao zbog prostora, 48-55 mi je preveliko.

@padawan sta je razlog?

Edit : ipak niko nema 42” u ponudi :joy:

Nije razlog, nego milion razloga. Na oledu ces dobiti burn in i nepogodan je za staticne elemente kao sto je windows interfejs. Jednostavno ogromno, zauzima nepotrebno mesta na stolu gde ti treba prostor. Problemi sa alternativnim rezolucijama kada ne prikazuje sliku. Nije to napravljeno za PC, jednostavno. Posle sam se vratio na obican monitor i ponovo progledao. Koliko god bila losija slika. Da ne pricam da se manji TV generalno ne isplati - dobijas vise vrednosti sa vecom dijagonalom. Sve u zivotu tako ako oces i jare i pare, ne ide.

Ah nismo se razumeli, ja uzimam za konzolu i gaming :slight_smile: za PC nikad ne bi ni ja uzeo

1 Like

Pa nije ni čudo što je kasko :sweat_smile:
3 Philips-a od 70 inča uzmem sa po 5 godina garancije na sve i jos mi ostane za ćevape :rofl:

1 Like

Stiiiiivek madafakaaaaa :joy:

Ovi su buraz zajebali i scalpere sa cenama za PS5 :laughing:

3000e je danas nista…

:money_mouth_face: :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Toliko @iNikola ima u dva iPhone

Bukvalno :grin:

1 Like

Ili u jednom kvadratu jednog od stanova :smiley:

Salu na stranu, nikad mi nije zao para za TV. Najbolje potrosenih 1000e ikada. Ako izuzmemo burn in sranja.

3 Likes

Najavljujem ti… druga je kriticna :smiley:

Namerno sam odvrnuo pozadinsko na 100 :grin:

Pa samo tako dobijas pravi HDR.

1 Like

To je to. Iscedim najbolje od tv-a :grin: