Televizori

97 INČA: Iz LG-a stiže najveći OLED na svetu 97 INČA: Iz LG-a stiže najveći OLED na svetu - ITNetwork
via SQUID App https://squidapp.page.link/TRiu
Najveći u selu

Za @stiveq :grin:

1 Like

Jel ima neko noviji samsung tv i probao možda igrati xbox igre sa PS5 džojstikom na samsung TV uz gamepass kupljen preko turske :rofl:

2 Likes

Ne verujem da to radi kod nas, pretpostavljam da je dostupno samo na US modelima.

Ovo moze i u sta vam je ulepsalo dan ali neka bude ovde. Konacno stigao da mogu obe konzole doci do punog izrazaja. 77" mi bilo previse para tako da sam morao da se zadovoljim sa 65" :joy: LG C21.

11 Likes

Hmm …
Sad su me zainteresovali …

1 Like

Isli da uzmemo za drugara, malo falilo da kupim i ja al sta da mi monitor skuplja prasinu. Ako se proda , uzimam sigurno C2 , steta sto nema onaj najmanji model tako da ce 48” pre nego 55” biti opcija

1 Like

Kolko keša c2 55?

1 Like

1165€ :grin:

1 Like

1150€ za mene posto smo jedan vec uzeli :grinning: 950€ je ja mislim 48”

2 Likes

Prodaj @MladenVR monitor i kupi c2. Svi srecni, svi zadovoljni :slightly_smiling_face:

1 Like

Covek vija G5 , plus je uzeo series S za 30k iz aprila , mogao kupiti nov :joy: Ne poznajem coveka vise :grinning::grinning:

Jednostavno nece nov. Voli proverene stvari :grin:

1 Like

Necu nista bre od naturalizovanih Madjara. Kad se bude zvao Istvan mozemo da pregovaramo :joy: posti taj monitor koji necu kupiti? :joy:

500€ za tebe , malo jace od dva meseca star :grinning:

Ja coveku pricam da sam neke radnje u Srbiji dobstavljao Xbox i oni prodaju sa domacom garancijom, pa ako se nesto desi oni meni salju na dalje resavanje, al ne konta da sam ja ta domaca garancija za vise para sto kupi od njih :joy:

1 Like

Ne mogu ja da pohvatam te tvoje kombinacije brate.

2 Likes

Menjamo ti nick u GARANCIJA :slightly_smiling_face:

1 Like

Garancija ŽI’ MI MAJKA!

1 Like

Pisao sam vec o tome, ko ne veruje i to je u redu :blush:

1 Like