Televizori

Tako sam i ja došao do mog :grin:

1 Like

Svi smo :joy:

Kada sam olomio QLED rekao sam sebi, debilu za tebe skup TV nije, i zareko se da će sledeći biti maks 500-600€, kad ono…

1 Like

Pogotovo TV od 2mm debljine :grin:

1 Like

Znaš da sam gledao YT tutorijale kako se montira pre nego je stigao, tako da sam imao već spremnu taktiku kako da ga sam sklopim :joy:

Ako mislis na postavljanje na pod i montiranje stalka neka hvala, ne bih to smeo sam da radim :joy:

1 Like

Ja sa kumom kačio na zid, gleda on mene, gledam ja njega a TV nikako da nabodemo na nosač :grin:
Hladan znoj me oblio, reko kume ako pukne ti si kriv :rofl:

2 Likes

Baš to :joy:

1 Like

A od kuma TELEVIZOR :joy:

1 Like

Nikako nikako :joy:

Jbg, rekao sam sebi, ako pukne zabole me, uplatio sam osiguranje :joy:

1 Like

To je ništa u poređenju sa mojim zidnim nosačem, onaj zglobni što se nabada u sredini TVa, usro sam se :rofl:

2 Likes

Realno svi bi, drzis 55 inci debljine 2mm :grin:

1 Like

Hvala na preporukama :rofl:

Ja ti preporučio :joy:. Baš je za tu cenu izbor tanak, a ozbiljne pare su u pitanju. Taj Sony mi deluje kao najbolji izbor, ali ako ga nadjes do 800€.

Ima li neko ovde samsung s95b ili da je bar negde video kakva je slika?

Teško, to je tek izašlo, nisam ga ni u Mediamarktu video. Prema Rtings u pitanju je zver.

Jede Lg oled za dorucak po onome sto sam video. Ali i cenom. Ostaje da vidimo kako ce se pokazati.

Ne bi trebalo, ovo je QD OLED, nova tehnologija za koju svi imaju samo reči hvale.

Ima na sajtu MM.

Samsung je prilično skuplji.

2 Likes

@iNikola Sad sam video da si napisao da je bolji od LG OLED, da trebalo bi, mada je to jako blizu na svim testovima. I novi C2 je najsvetliji OLED do sada, tako da nema greške koji god da se uzme.

1 Like