Star Wars Jedi: Fallen Order

Napokon je igra kliknula, početak je bio prilično dosadnjikav i umalo da se smorim i batalim igru, ali srećom sam izdržao do kraja Zeffo-a i prve grobnice. Od tog trenutka je igra krenula da bude daleko zanimljivija, tako da sada uživam na Wookiie planeti :smiley:

Žao mi samo što nisam krenuo da igram igru na predzanjem nivo-u težine, ispada da je igra baš lagana na normal nivo-u težine, kada se otključaju određene moći. Nisam poginuo ni jednom u borbi sa specijalnim jediniciama, mini boss-ovima i boss-ovima.

2 Likes

Završih igru juče i delim sa svima mišljenje, nažalost ne iskorišćen potencijal.
Celokupan utisak popravlja Kashyyk planeta i sam kraj igre. Da nema njih, igra bi bila daleko lošija.

Ono što je meni smetalo je veštački produženo trajanje igre, nepotrebnim deonicama i načinom da se mora vratiti na planetu, proći odredjena ruta, uraditi nešto i opet vratiti nazad u matični brod. Ako su ciljali daigra ima elemente metroidvannia, mogli su ovo bolje smisliti.

Ako bi morao dati ocenu 7.5 - 8.0, nikako preko toga.

1 Like
2 Likes

Kada stiže ovaj update?

Steta sto je bas zamoran combat sa ogromnom kolicinom backtackinga.

Koliko tesko je napraviti obicnu icinematic gru sa klasicnim nivoima i OP dzedajima?

Ako sam dobro shvatio, X ovde ima nesto malo bolje perfromanse?

Primer da nije sve sjajno i bajno na Series X. Ako ne idem na quit nego ugasim konzolu pa je opet upalim i pustim igru, u cut scenama slika ide brze od tona sve dok ne odem na quit pa ponovo pustim igru. A sve to zbog quick resume. Prva igra kod koje se ovo desava.

Narucio sam danas CD pa cu da vidim kako izgleda na PS5
Kada sam porucivao bila je PS4 i PS5 opcija.
Porucio sam za PS5 ali me zanima da sam porucio za PS4 koja bi razlika bila na PS5 konzoli?
Zar nije isto??

Mozda nema free PS5 upgrade pa bi ti instalirala PS4 verziju i imao bi opciju da digitalno nadogradis na PS5.

2 Likes

Mislim da nije isto. Jer igra ima next gen update. Igra je odlicna.

1 Like

Eno ga Jedi na Argentini deluxe ed. 900 dinži…

2 Likes

Dzabe mi,ja imam ps5
Online je 40usd…
CD kod nas 4000din.
Reko narucicu CD i posle prodati.
Sta god da izvucem posle za CD opet ce da izasje jeftinije nego digitalna.

1 Like

Probaj neki nalog na razmeni. Mada patnja da ga prodas/zamenis.

1 Like

Istina , igra je zaista odlicna, iskreno meni definitivno jedno od najprijatnijih iznenadjenja na PS4 i definitivno jedna od top 4,5 igara 8-me generacije.

1 Like

p.s. evo sad nasao ovo. Dakle juri neki jeftiniji ps4 disk.

Uf, nikako. :rofl:

1 Like

Jok, nema sanse. Pisao sam to. Da se ganjam sa nekom klincima i krelcima za naloge itd… nemam ja zivaca.
Ili kupim digitalnu verziju i neka stoji na nalogu. Ili kupim cd i posle prodam na KP i cao.

2 Likes

Onda ovo drugi definitivno :joy:

1 Like

Ma CD sam narucio samo zato sto je ista cena.
40usd=4000din.
Da je bila digitalna za 30usd to bih uzeo.
Ovako kada predem ide na oglas.

1 Like

Meni licno jeste , sad kako je drugima ja ne znam, ali meni svakako jeste medju top 5,6 igara 8. generacije i zaista mi je savrseno sela , bas onako igra po mom ukusu.

1 Like

Ne slusaj njega. On voli plave kartonizovane seke sa tankim nogama i velikim grudima. Nije merodavan :joy:

1 Like