Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Pronadji HP OMEN pasace ti bez greske ili bar uporedi mere.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_hp-omen-by-hp-citadel-2615208.html?storeId=&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=RT_shopping_na_nsp_na_PLA+-+bluePortal+1+PMax&gclid=CjwKCAiApvebBhAvEiwAe7mHSKZVtRf5uc5eGXSc-hvaKSkVc3kb_6BSF1VtZFd4PBm9GZGB05bBCBoCtecQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

1 Like

Ma samo ovo :smile:

2 Likes

Meni ova radi posao.

image

5 Likes

bio sam u mm juce ali nemaju, nasao sam neku trust gaming nije losa za pocetak, nju cu uzeti a kasnije cu da kupim neku profi.

Hvala ti :wink:

Nisu lose sto se udobnosti tice te “gamerske” racer stolice, ako mozes estetiku da progutas.

Mislim nije lose za mlade neiskusne, za pocetak. :grin: Ove fotelje su za gerijatriju, mada takodje udobne verujem.

Videcemo da ti dogodine nabavimo Herman Miller, za gospodu. :wink:

1 Like

Počela sezona!


12 Likes

Mnogo je ovo ravno Vaske :rofl:

P.s. dje je Sfrj helmet? :joy:

1 Like

9 Likes

Motorola i JNA :grinning:

3 Likes

Izdrži :stuck_out_tongue:

Ali pogled piksija… :smile::smile:

Nego ipak smo mi pobedili :smile:

2 Likes

Bas smo jadno odigrali, lakse bi mi bilo da smo igrali muški pa makar izgubili 5 nula nego ovako

6 Likes

Slazem se. Ali mislim da ce poraz malo uticati na igrace da krenu da igraju pravi fudbal.

1 Like

3 Likes

Svaki put kažem neću da se ložim na srpski fudbal i opet se zahebem.

4 Likes

Iskreno, to je naš fudbal. Kvalifikacije za SP su najveći domet. Fudbal u Srbiji je isuviše upropašćen da bi se digao na više od kvalifikacija.

1 Like

A sta ste ocekivali protiv Brazila? Kakve su sve reprezentacije kiksnule do sad, sto da ne izgubimo i mi? Slazem se da smo odigrali lose, ali Kostic koji je nosio nase napade nije bio tu, takodje Vlahovic nije bio tu od pocetka, verovatno zbog taktike za ovu utakmicu. Ovo nije isti tim sa kvalifikacija. Po mom misljenju, ovom Brazilu tesko ko moze da parira. Pogledajte startni tim i klupu Brazila. Jednostavno morate da razumete da je ovo ogromna razlika u kvalitetu, i da se nasim igracima nista ne moze zameriti. Na stranu to sto smo delovali losije nego u kvalifikacijama, Brazil je odlicno odigrao i mislim da bi svakako dobili ovu utakmicu.

3 Likes

Fudbal je jos odlican kako je u ostalim sportovima gde je jos i bilo kvaliteta. Ne bi verovao koliko je propao omladinski sport u svim segmentima. Nije propa nego ga NEMA.
Bila je odlicna emisija gde je Grbic bas o tome pricao. A bio je i rukometni trener Zvezde.
Sve su odlicno opisali i rekli u 30min price.

1 Like

Nije poenta u porazu nego u pristupu.

Jel si gledao belgija kanada? S kojim mudima i zeljom su izasli kanadjani na teren.
Nasi su izasli da cekaju da mocni brazil ne da gol.

1 Like

Alo alo, imate temu za soccer. :point_up: :slightly_smiling_face: