Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Ekonomska moć se preliva i u svaku drugu. Ova projekcija ide na ruku Americi, neka druga predviđanja vide Kinu i Indiju kao #1 i #2, dok bi Amerika bila #3.
Ako prosečan Kinez ostvari samo 25% onoga što ostvari prosečan Amerikanac, Kina izbija na prvo mesto.
Mesto Amerike kao najjače svetske ekonomije je svojevrsna istorijska aberacija i rezultat toga što je ostatak sveta ostvarivao učinak realno ispod svog kapaciteta.
Inače Amerika predstavlja manje od 5% svetske populacije i na duge staze je svakako neodrživa njena trenutna pozicija gotovo apsolutne ekonomske i političke moći.

edit: eno i nas, na samom južnom polu :slightly_smiling_face:

Jao ljudi moji ynate sta sam primetio , jos jedan primer programiranja uma, recimo primetio sam da u poslednje vreme ljudi prakticno ne mogu da zive bez ubrusa u kuhinji (pa cak i kod nas ukuci je to postalo slucaj) , slusam ljudi ono maltene u panici kao brze bolje idu da kupe ubrus jer zamisli nestalo im ubrusa (kao da je to lek ili ne znam sapun, toalet papir pa ne mogu kao koji dan bez ubrusa, mislim brate uzmi neku krpu ili malo toalet papira i brisni to sto trebas i teraj dalje), kao zamisli nestade ubrusa, a kunem se do pre par godina nisam ni znao sta je ubrus a verujem ni vecina drugih (ono mislio sam da je to neki specijalni brushalter :D) i maltene samo najednom preko noci to postade novi trend, odjednom je zivot nezamisliv bez kuhinjskog ubrusa, ono tacno kao da je neko isprogramirao to, kao da se radi o nekoj vrsti masovne kontrole uma. : D

Što je tebi dobro… :rofl:

1 Like

Sprdaš se?

1 Like

6 Likes

Koliko bata ima vremena :grin:

Da zavaljuje sto su ljudi poceli ubruse da koriste :joy:

5 Likes

E ima tu nesto. Mene zena skoro napusila zbog ubrusa!!
Nije bilo u maxi koji sam hteo i nisam uzeo nista.
Kaze ona pa uzmi neki drugi, sta ima veze hoces cekati da se pojavi taj… bla bla.
Reko bole me dupe jebi te ubrus…
:confused: ima tu nesto oko tog ubrusa.

Pa ako ces iskreno, ja sam kupio bukvalno dzak ubrusa imam 50 komada u podrumu svaki dan koristim jer je korisno i prakticno.

al brate, nikad u zivotu nisam razmisljao ko koliko ubrusa potrosi :joy:

Ulepsalo: nove fotke james webb teleskopa. Peta fotka me malo brine ali sta sad :joy::joy:





15 Likes

Brutalne fotke

1 Like

U prvi mah pomislih za treću sliku da je neka plaža. :slight_smile:

Pusti link za 4K slike :smiley:

2 Likes

Sami smo u univerzumu :slight_smile:

Sad će Fabricio da utrči sa kilometarskim komentarom koji će svi da skroluju sem Mikija :rofl:

2 Likes

Svako ima svojih 5 minuta slave

jel ovo dovoljno za konja poput mene? 195cm
ne mogu da procenim nema eksponat :smiley:

1 Like

To je za čvarkov đorđa ima šampionsko pile logo

Najbitniji deo nema meru. Od dupeta do onog neshvatljivo retardiranog dela za ledja.
Ne znam zasto bi neko imao “recaro” sedista :confused:
Ima li pojas za vezivanje??

Da bi bilo udobno ramena moraju da budu u nivou onog FFF sto pise. Ispod onog prosirenja.
One linije -----53cm

Samo sparco ili momo kadica