Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Nisam izbirljiv, ne pravim razliku između onih sa čipom i onih što izazivaju sterilitet. :slight_smile:

2 Likes

@Son_of_a_gun
Sprema se prvi XBR ustanak ako ovako nastavis :joy:

2 Likes

Prve Astro A40 sam uzeo 2016 godine od tada nisam imao kontakta sa boljim sluskama tako da sam danas pored PS verzije koju koristim isto par godina uzeo i verziju za Xbox

Astro A50


9 Likes

Al se spremio Vucko za izlaganje :joy:

3 Likes

Naoružali smo se igrama, sada samo da se pomolimo bogovima internet konekcije i elektrodistribucije :sweat_smile:

Koliko si platio? :smiley:

*laughs in canadian *

9 Likes

Al stvarno, da se nadovezem sam na sebe, nikad nigde nisam doziveo ovoliko niske temperature ko u Montrealu – svake godine bude barem jedan period kad temperature padnu ispod -20c, ponekad i do -25c.

Bukvalno mi se desilo da skinem rukavicu da pogledam nesto na telefonu 5 minuta, em mi se telefon ugasio jer mu umrla baterija od hladnoce, em me posle par prstiju peklo do te mere da sam se vec malo zabrinuo da su promrzli. Isto tako i sa stopalima, dobre cizme i debele carape (mozda cak dva para) su obavezni, inace ima bolno da mrznu prsti vec posle 15-20 minuta.

To vec budu hladnoce gde moras malo da se pazis sta radis, nije bas svejedno. Posle toga kad se vrati termometar na -10c, tebi dodje ko prolece da je doslo. Potpuno ti se rekalibrise dozivljaj sta je hladno.

Problem je sto do sledece zime zaboravis golgotu, pa bude iznova sok i privikavanje. Ovih dana se vrtimo oko nule, znaci jos nije prava zima ni krenula.

1 Like

U Novom Sadu danas 15. Ko mart lebemekani :joy:

2 Likes

Celih 256e

3 Likes

Nema na čemu buraz :laughing:
https://www.google.com/amp/s/www.nytimes.com/wirecutter/reviews/best-touchscreen-gloves/amp/

1 Like

haha, jasno, al mislim da nijedna od tih rukavica nije dovoljno topla za minus 25 :smiley:

2 Likes

Ove Canada Goose Workman Gloves izgleda da su dorasle izazovu, a i cena im je baš…

Kupio sam jelku… od Ane. Mada ako je verovati reklami, bolje da sam online narucio da mi ona i Švajni licno donesu.

10 Likes

Jbt kako čitam postove o kanadi proradi mi ptsd. Bio jedne zime kod bivše u torontu, naravno kakve sam kurate sreće za sve u životu bila neka ledena oluja a ubrzo nakon i ledena kiša. Pričaju o tome danima, ledena kiša, ledena kiša, ja u fazonu pa šta, kiša ko kiša. Jbt kida i raznosi sve, dalekovode, krovove, kola. I onda sam reko bolje daj neku pustinju, nekih +50 60 lakše ću nego ovo.

1 Like

Tacno, imam ja jedne “lepe” sa kojima mozes da koristis tel. Definitivno nisu za -25 ma da je bolje i to nego nista.

Ah da, nista gore. Imaju specijalne sadnice samo za ovu svrhu. Vidjam ih cesto, veliki biznis.

Meni ovo malo muljavo deluje :rofl:

1 Like

Umesto da uživaš, ti sedni pa čačkaj i to malo vremena sto imas :smiley:

Bolesno izgleda

1 Like