Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Uvek i sve moze bolje. Bitno da si ti zadovoljan, pa kad imas viska vremena tad cackas. Ja koliko vidim, a nisam ćorav bogu hvala, izgleda fenomenalno.

1 Like

Kalibracije obicno vuku na neku warm nijansu, slika na kraju bude cesto isprana i mracna, ne bih ja to uopste radio na tvom mestu, nadji neka podesavanja koja tebi odgovaraju.

Najbitnije, OLED background osvetljenje ispod 80, nemoj se igrati sa tim, neces imati HDR kao sto treba ali znacajno ces produziti zivotni vek displeja koji je na zalost preosetljiv.

Skala je od 0-100.
Što se tiče tih warm nijansi, mnogo je prirodnija slika kada se tako stavi, uvek sam na ranijim televizorima koristio tu neku default toplinu boja koja je ustvari pogrešna jer su boje suviše plavičaste i vibrant.
I meni je u početku malo smetalo dok se nisam navikao, ali opet sve je do čoveka i ukusa.
Ako ti treba neki savet pitaj, ja sam baš dosta čačkao oko TVa i ima dosta toga da se podesi…

Joj meni su grozne te warm kalibracije, znam da je to najblize kao nekim realnim bojama, onaj movie mode je uvek najblizi tome, ali meni to uvek ocajno izgleda, kao da je daleko losiji tv nego sto jeste, ali valjda ko sta voli sta znam.

Zavisi i od panela, u pravu si negde izgleda tako i naravno ko kako vidi i šta mu se svidja.

@Fabrizio_Tagliano fali Dare u Razgibavanju, samo tako. Inače, poruči zetu da mu je podcast odličan. Redovno ga slušam.

2 Likes

@padawan hahaahahhhaha jesi mi ti promenio username? :joy::joy::joy::joy: ceo dan pokusavam da se logujem danas na PC-u i nece, tek sad vidim da sam
LBJ :joy::joy::joy:

2 Likes

meni su isto promenuli pre godinu dana al ne bunim se :grin:

Mene roknuli sto sam reko da ako je Motorola premium brend onda sam ja LBJ :rofl: kako god, ne smeta mi, bas sam se lepo ismejao :joy:

1 Like

Nisam ja, imam samo moderatorske privilegije, i da hocu ne mogu da menjam atribute clanovima, mora da je neko od admina.

1 Like

Ko god da je, ima pivo od mene :grinning:

1 Like

Da vracam staro? :joy: reko si ako je motorola premium brend onda si ti LBJ. reko okej ako je tako, sta da ti radim. Salimo se malo, evo vracam ti stari.

2 Likes

Počela sezona! :slight_smile:

14 Likes

Grb na kacigi ti je hit.

2 Likes

Bojan Križaj :heart:

6 Likes

This topic was automatically closed after reaching the maximum limit of 10000 replies. Continue discussion at Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 2).