Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ma koji crni sinteticki testovi. Niti ja niti moj brat nemamo 14god I nismo nalozeni tinejdzeri :slight_smile: bole nas za testove. A niko nije pristrasan, uzeo je jedam nije mu legao uzeo drugi… ne lozimo se na marke. Prosto bolje radi. Ono glatko…
Ko kada je moja zena koju isto bole cosak za te marke presla sa iphone 5s na s7 I smorila se uzas koliko je odziv losiji.
Te stvari najbolje I vide ljudi koji su obicni korisnici koji nisu optereceni lozenjem na kojekakve imaginarne testove u fazonu “moj tata jaci od tvog” prvi osnovne :slight_smile:

1 Like

Ja ne znam gde vi to vidite te razlike u odzivu i brzini izmedju svakako brzih telefona. To je pre onaj fazon da ti se jedno vise svidja pa ti deluje brze, jer tesko da je tu bilo sta uocljivo tek tako. Ja sam poredio moj android od 200 evra sa ujkinim iphoneom 6s plus i sve mi to isto deluje. Samo je ios dosta ruzniji svakako.

1 Like

Ma stvar ukusa…

Oraspolozilo… Jako!
Sestra dosla i rekla da je trudna!
Krenuo sa rakijom i gasim upravo pivom…

10 Likes

7271958634

2 Likes

Ma kojih crnih 800e a ovde sam ja poredio dva podjednako skupa telefona.
A evo ti uzmi SE radi bolje od svakog top android telefona koji je skuplji.
Ne bih ni ja dao 800e za telefon.
Nisam hteo da dam ni kada sam zaradjivao 5x vise nego sad! Suludo 800e tako na svake dve godine. Pa kola mogu da kupim na rate tako I to solidna!

2 Likes

Ma zabluda je da ip se radi bolji od androida za iste pare.Jesi možda koristio xiaomi mi a1 npr da uporediš.Bilo koji android telefon sa vanila androidom radi fluidno i nema tu puno priče.

2 Likes

Pored God of War-a i Ni No Kuni 2, majski Svet Kompjutera za igru meseca ima nekakav Battletech. :smiley: Jel neko uopste cuo za to?!

2 Likes

Ja ih ne citam godinama opao im kvalitet poodavno. Jedino zadjem na forum sa vremena na vreme jer sam samo od 2007-me.

Ma i ja samo otpakujem iz celofana i procitam Kuzminu kolumnu i par njegovih opisa. Pokusavam da se nateram na citanje, ali ne vredi, internet je potpuno ubio papirna izdanja, sve informacije su deplasirane.

2 Likes

Ja pročitam Kuzmanovića, najavu filmskih hitova, opise novih telefona i obavezno probam najinteresantnije Android igre.
Sve u svemu, nikada ne budu bačene pare kada kupim Svet kompjutera.
God of War dobio ocenu 92, ali oni daju prednost PC-u u svemu, pa i u izboru za igru meseca.

2 Likes

Zato se i zove svet kompjutera. Bilo bi cudno i da @robotnjik bude pa fanboy

Od pre 10 godina opisuju igre i za konzole, ne znam da li zapravo pratite casopis ili se zezate, a testiraju sve od tehnike, cak i televizore, samo jos frizideri fale (a verovatno ce i njih ako ih bude odusevio nekim IOT smart karakteristikama). :smiley:

Ja cu zauvek da ih kupujem zbog uspomene na detinjstvo. 200 din danas nisu neke pare zaista. Od '92-3 kupujem.

1 Like

Ja sam skoro prodao prvih 100 brojeva, inače kupujem od prvog broja od 1985. pa sve do danas :slight_smile:

2 Likes

Zasto si prodao?

Jel provaljujeto koliko je mator :smiley: hehe, svaka cast od prvog broja.
Bese Bajaga bio na nekom broju?

Wow @Gallardo ogroman respect.

Ja nekada odem da se podsetim na onu web arhivu, ali stare brojeve ne cuvam, na veliku zalost. Samo u posednjih 7-8 godina imam sve brojeve, ostali su ko zna gde.

Ja sam nekada sakupljao ScreenFun. Imao sam prvih 100-ak brojeva, ali su dosta propali ili bačeni prilikom selidbe iz kuće u kuću, iz sobe u sobu, itd.

Kul je bilo sakupljati sve to, ali se brzo nakupi toliko kartona koji se više neće čitati nakon prvog čitanja.

Takođe sam prestao sa kupovinom knjiga, već sam prešao skroz na digitalnu biblioteku. Ne isplati se zajebancije i zauzetog prostora. Jedino što sam kupio su mange koje izdaje Darkwood, a i to sam prestao nakon nekoliko meseci. Možda dokupim brojeve koji su izašli, ali je to dosta zauzetog prostora u stanu od 30 kvadrata :smiley:

1 Like

Prodao sam za pare :slight_smile: 15.000 rsd :slight_smile:

Ako vec 30 godina skupljas brojeve, iskreno po meni je van pameti prodavati tako nesto pa makar stojalo po kutijama na tavanu/ostavi nekoj il sl