Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ma 100%… Takvih me i ne bude zao… Koliko god grubo zvuci…

1 Like

Momak je imao problema sa alkoholom tj. konzumirao ga je vrlo cesto i prije koju godinu je imao neku operaciju koja je bila posljedica cestog konzumiranja alkohola.

2 Likes

Ko ce ga na kraju znati… Mnoge te estradne licnosti su umrle a da uzrok smrti nije nikada objavljen. I onda dodju ovaki poput mene i odmah kazu da je to i to i kraj price. Bas ono sto i zele ti koji sve to prekrivaju…

Ulepsalo.

Kup Vojvodine, drugo mesto . Za prvo tekmicenje posle 9 godina lep uspeh za mene. Danas odmor, pa opet priprema do sledece subote i Kupa Srbije.

10 Likes

Ma Miki GAZI! Cime god da se bavis.

3 Likes

Pravda za Davida!

2 Likes

Priveo sam Pakovanje kraju , jedino cekam da mi drugar u ponedeljak donese moju torbu i da odnese komodu i neke stvari sto znaci utorak u 10 sam u autobusu za Srbiju sto znaci imam dva dana da predjem Order :smiley: :smiley: ;D

Mozes i za jedan :grinning:

2 Likes

Znam , ali pokusavam da sto vise istrazim svaki cosak igre, kao da pogledam one slike i novine pokupim one zapise i slicno.

I ja sam tako radio :grinning:

1 Like

Takva je igra da te vuce , kao sad ja imam dilemu , jutros sam je presao ali nisam skonto zavrsetak :cry:.

i od utorka cu da da krenem opet jos jednom pricam pa cu valjda skontati kraj.

Nema sta da skontas igra je teski krs/flops sa potencijalom bila.
Imas 2 boss koji su isti.
Na kraju glavni protagonista bezi, i nastavlja iz ilegale da rusi vukodlake/vampire koji su duboko infiltrirani.
Sta tu ima da se ne shvati?
Tako bi se nastavilo, da se igru odlozili na jedno 1 god da je dovrse, jer vise smrdi nego sto mirise.

1 Like

NIje losa , igra svidja mi se mehanika , naravno cutscene su mogli staviti opciju da se skrate.

ali u sredu cu da je predjem opet , ali cu vec biti svojoj kuci.

Stize veceras PSVR u moje ruke. Jedva cekam. Puca me ogroman hajp :slight_smile:

1 Like

Aj bas pisi utiske - prvi dozivljaj VR-a je priceless. Jos se secam Battlezone kokpita i zastrazujuceg demoa ajkule u VR Worlds-u.

1 Like

Kupim juče iPhone X, vakuum pakovanje i sve, dođem kući, ubacim SIM u njega kad neće da očita?! Tu dobijem manji srčani udar, krenem da brišem, pušem i bacam crnu i bijelu magiju samo da proradi ali ne vrijedi… U neko doba skontam da mi je sječen SIM cutter-om jer tad kad sam kupio prvi iPhone nije bilo Micro SIM-ova nego si se morao snalaziti. Trkom u auto, upadam naglavačke u Telekom u pet do osam (rade do osam), mijenjam SIM, ubacujem i… Očita ga iz prve. :joy:

Elem sva ova priča da se pohvalim da sam kupio iPhone X. :stuck_out_tongue:

14 Likes

Ako si bio na androidu, na njega se ne vracas vise :joy:

Ne mora da znaci, dosta iphone korisnika je preslo na flagshp androide upravo zbog preskupog X-a.

Ali, cestitam na kupovini. Kod nas X koriste samo direktori :smiley:

Nisam na androidu još od iPhone 5. :slightly_smiling_face: Inicijalno X je bio baš preskup, sad me je došao nešto preko 800€ što je prihvatljivo. Telefon je, riječima Čvarkov Đorđa, fantazija!

2 Likes

Ako imaš platu od 3-4k evra onda je prihvatljivo, možda :joy:

3 Likes