Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

I ja sam sakupljao ranije screenfun imao sam sve brojeve do prije nekih 2-3 mjeseca kada sam i prestao sa sakupljanjem, odlicni su bili ranije ali zadnje 2-3 godine meh.

1 Like

Ma dođe porodica, dete pa ti neke stvari više nisu bitne. Inače sam imao i Mens health od prvog broja i isto prodao. I dan danas kupujem i jedan i drugi, ali nosim kolegama na poslu ili dam klincima iz zgrade kad pročitam, više nemam štek.

Moj cale ima kolekciju preko 1500 stripova…sve je sakupljao…dosla porodica ostavio je u sobi gde je ziveo sa svojima

Ulepsalo.
Razgovor za posao sa HR i Tim liderom sledeci petak, za jednu jaku Nemacku firmu.
Taman dovoljno vremena da se lepo pripremim. :slight_smile:

3 Likes

Ogromno srce velikog Mohameda Salaha http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2018&mm=05&dd=05&nav_id=1389171

1 Like

Igracina a i ljudina, nadam se da ce njegov Egipat uraditi nesto na WC cak i imaju solidne sanse u grupnoj fazi. :smiley:

Svi mi uradimo “nesto” na WC-u :slight_smile:

2 Likes

Je li se prodaju I dalje nalozi sa ps3 digitalnim igrama? Imam ps3 sa crknutim laserom, a malo bi ga obogatio sa igrama.
Naravno neka legit opcija, ne da se zakljuca nalog.
Moze I trade, imam I ja nalog sa par zanimljivih igara.

Video sam da ima ns rameni igara i za ps3 , jeste mnooogo manje ali ima.

1 Like

Pih, ponuda je bas losa, ili ja nisam gledao na odgovarajucem djelu foruma. Cini se da sam zaglavio sa onim sto imam na svom nalogu.

S*ebalo: Stoji mi telefon na carini vec 7 dana. Da mi znati sta cekaju. A maska za isti jos od 26-og proslog meseca. Zoves - ili se ne jave ili ne znaju raditi svoj posao pa pade i taj trud u vodu.

Budi srecan ako nije kod nekog u dzepu.

Na kraju ih ponovo nazvao, hvala bogu ova koja se sad javila zna sta radi pa mi je sve isproveravala. Kaze u toku ove nedelje ili sledece da ce stici, sad je na carinskom pregledu. Vec me pece carina i PDV kada se ovi nasi “zaracunaju”.

1 Like

Na carini kod nas ti se gotovo uvek čeka po 2-3 nedelje, osim kada je paket male vrednosti pa prođe ispod radara. Generalno računaj da će ti ako normalno procene cenu uređaja tražiti 32% od procenjene cene da platiš na račun carine i PDV-a.

Znam, plus jos otvaranje i provera paketa sto mu dodje oko 200-300 dinara ili tako nesto. Do sad su mi stajali na carini mozda dan dva, ali sto ti kazes to su bili manji paketi.

Eh kod nas bi od gazdarice samo otkaz dobio… Odigraj taj GOW i uzivaj malo u SPu. :smiley:

2 Likes

Poklonu se u zube ne gleda.

1 Like

Mora da si bio veoma dobar podstanar, if you know what I mean… :slight_smile:

Ili radnik, nisam baš siguran šta se tu dešava. Što bi rekao pleja - level 5. :smiley:

6 Likes

Blago tebi sa takvom gazdaricom :blush:.

Boze.

1 Like