Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Pravda za Davida!

2 Likes

Priveo sam Pakovanje kraju , jedino cekam da mi drugar u ponedeljak donese moju torbu i da odnese komodu i neke stvari sto znaci utorak u 10 sam u autobusu za Srbiju sto znaci imam dva dana da predjem Order :smiley: :smiley: ;D

Mozes i za jedan :grinning:

2 Likes

Znam , ali pokusavam da sto vise istrazim svaki cosak igre, kao da pogledam one slike i novine pokupim one zapise i slicno.

I ja sam tako radio :grinning:

1 Like

Takva je igra da te vuce , kao sad ja imam dilemu , jutros sam je presao ali nisam skonto zavrsetak :cry:.

i od utorka cu da da krenem opet jos jednom pricam pa cu valjda skontati kraj.

Nema sta da skontas igra je teski krs/flops sa potencijalom bila.
Imas 2 boss koji su isti.
Na kraju glavni protagonista bezi, i nastavlja iz ilegale da rusi vukodlake/vampire koji su duboko infiltrirani.
Sta tu ima da se ne shvati?
Tako bi se nastavilo, da se igru odlozili na jedno 1 god da je dovrse, jer vise smrdi nego sto mirise.

1 Like

NIje losa , igra svidja mi se mehanika , naravno cutscene su mogli staviti opciju da se skrate.

ali u sredu cu da je predjem opet , ali cu vec biti svojoj kuci.

Stize veceras PSVR u moje ruke. Jedva cekam. Puca me ogroman hajp :slight_smile:

1 Like

Aj bas pisi utiske - prvi dozivljaj VR-a je priceless. Jos se secam Battlezone kokpita i zastrazujuceg demoa ajkule u VR Worlds-u.

1 Like

Kupim juče iPhone X, vakuum pakovanje i sve, dođem kući, ubacim SIM u njega kad neće da očita?! Tu dobijem manji srčani udar, krenem da brišem, pušem i bacam crnu i bijelu magiju samo da proradi ali ne vrijedi… U neko doba skontam da mi je sječen SIM cutter-om jer tad kad sam kupio prvi iPhone nije bilo Micro SIM-ova nego si se morao snalaziti. Trkom u auto, upadam naglavačke u Telekom u pet do osam (rade do osam), mijenjam SIM, ubacujem i… Očita ga iz prve. :joy:

Elem sva ova priča da se pohvalim da sam kupio iPhone X. :stuck_out_tongue:

14 Likes

Ako si bio na androidu, na njega se ne vracas vise :joy:

Ne mora da znaci, dosta iphone korisnika je preslo na flagshp androide upravo zbog preskupog X-a.

Ali, cestitam na kupovini. Kod nas X koriste samo direktori :smiley:

Nisam na androidu još od iPhone 5. :slightly_smiling_face: Inicijalno X je bio baš preskup, sad me je došao nešto preko 800€ što je prihvatljivo. Telefon je, riječima Čvarkov Đorđa, fantazija!

2 Likes

Uzeo moj brat iphone 8 cim je izasao. Pre toga android.
Prosto se nisu slagali. :slight_smile: kaze on, radi neuporedivo brze od bilo kog androida i ko kaze drugacije laze!
Ali se vratio posle 1mesec na Android. Uzeo je S8

Heh, pa sto se onda vratio ako je iphone toliko bolji? Ko god tvrdi takve stvari, verovatno nije koristio najnovije flagship androide.

Ja furam pristojan android za dz, tako da bi meni X bio bas bacanje para, ali 700-800e jeste neki plafon koji ima smisla izdvojiti za mobilni telefon danas. Drago mi je da Apple-u nije uspeo eksperiment da probiju psiholosku granicu od 1000e i pomere mobilni u luxury kategoriju.

1 Like

Pre 15ak dana uzeo mate 10 pro, dugo sam razmišljao i sabirao šta da uzmem. Tel iz telenora, 2 god garancije, 6gb rama. U svakom smislu telefon je odličan i bez nekih bitnih zamerki. Ono što me je oduševilo je baterija 4000mah, ne poderiva.

4 Likes

Ovde dosad jedan jedini X sam video u divljini, i to kolega koji ga je, kaze, kupio jer je dobio bonus u prethodnoj kompaniji. Mozda ih u torontu vise kupuju, ovde u montrealu izgleda sirotinja.

Dosta tezak telefon u ruci, mozda zbog stakla s obe strane. Svidja mi se sto je prakticno iste velicine ko moja sestica, a ekran daleko veci. Nisam od onih kojima smeta notch.

Al ne dajem 1000 dolara. Do daljnjeg.

1 Like

Ukus, ne lezi mu ios. Ne citas, sve ima top modele. Sa iphone 8 je otisao na samsung s8 I kaze, oseti se razlika, iphone 8 brzi I stabilniji. Ali ne voli covek… bilo bi glupo da svi volimo isto.

Da, A11 ubija sa brzinom i gazi u sintetickim testovima, brzi je i od S9-tke, mada iskreno ne verujem da je toliko uocljiva razlika u nekom realnom i casual koriscenju. Navika je cudo, sto kazes.

1 Like