Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Mislio sam na FPS kao First Person Shooter, da ne bude zabune. :smiley:

1 Like

Najbolje da mi je shjebalo dan - Mega Ulepsalo : Upravo dobio meil za GOW da je stigla igra u dostavni centar - posta, sutra mi stize, hajp, hajp, hajp, GOW :star::star::star::star:…tako to rade ozbiljne firme koje znaju sta je preorder, ma da nisam sumnjao…

Btw. reda radi :slight_smile: evo najlepsi deo meila, ostalo nisam niti citao :smiley:

4 Likes

Jujuju ovo je pobeda
https://m.kupujemprodajem.com/stare-serpe-br-3-60002939-oglas.htm#mhs0-1524168037292

4 Likes

Ulepšalo: Arsene Wenger najavio da se povlači sa mesta trenera Arsenala nakon ove sezone
Sjebalo: Arsene Wenger najavio da se povlači sa mesta trenera Arsenala nakon ove sezone

Iskreno, želeo sam ovo dugo. Čovek je jednostavno izgubio svoju igru u okeanu arapskog novca i basnoslovnih suma za par posebnih igrača. Njegova je igra bila čista, ideja jednostavna - mlad, perspektivan igrač kojeg ću ja oblikovati za potrebe tima, za potrebe moje vizije igre. I to je bilo veličanstveno za gledati. Jebeni Wengerball. Čudo jedno! Iznedrio je neke od najboljih igrača sveta za nikakve pare. Svakom je bio otac. Do kraja džentlmen. Sada kada napokon ide, bojim se budućnosti i čoveka koji će sve ovo da nasledi. Iako ophrvan, posramljen i ismejan Arsenal je moj klub, a samim je tim i najbolji klub. Želim ga na vrhu, želim da sija logo topdžija kao nekad, ali mi se trenutno čini da je to nemoguće bez ovog čoveka. Možda je ovo stokholmski sindrom, a možda i realizacija da je ovo kraj jedne ere, jedne magične priče, jedne bajke. Merci pour tout Arsene.

9 Likes


Ulepšalo :smiley:

6 Likes

Vala danasnji dan je za godinu i par meseci najlepsi konacno idem kuci tj dolazi mza Srbiju

2 Likes

Fali mi jedna slicica za digitalni Panini album, i NEMOGUCE je doci do nje.

Ne znam da li je bag, ili su namerno tako napravili? Do tog trenutka bez ikakvih problema sam popunio 99% albuma.

1 Like

Ja sam ga popunio do kraja, a pretpostavljam da ti fali fan sticker, ja sam to dobijao razmjenom za slicicu iz te reprezentacije.

Ne, neki glupi Marokanac!

Spamuj razmjenu i good luck, sta da ti kazem. :smiley:

Ili direkt Panini… . Kad pogledas nis ne kosta pokusati - poslati mail :slight_smile:

1 Like

Ja sam već na drugom albumu popunio skoro 80%, nisam imao nikakvih problema sa prvim. Ostalo mi i pedesetak neotvorenih kesica, kucao sam one kodove k’o nenormalan, ne znam koji će mi uopšte… :smiley:

1 Like

Sjebalo malopre kad pročitah da je umro Avicci :open_mouth:

1 Like

Od cega je umor?

Ne zna se…ali garantujem na overdose…cim uzrok nije za javnost

Ma 100%… Takvih me i ne bude zao… Koliko god grubo zvuci…

1 Like

Momak je imao problema sa alkoholom tj. konzumirao ga je vrlo cesto i prije koju godinu je imao neku operaciju koja je bila posljedica cestog konzumiranja alkohola.

2 Likes

Ko ce ga na kraju znati… Mnoge te estradne licnosti su umrle a da uzrok smrti nije nikada objavljen. I onda dodju ovaki poput mene i odmah kazu da je to i to i kraj price. Bas ono sto i zele ti koji sve to prekrivaju…

Ulepsalo.

Kup Vojvodine, drugo mesto . Za prvo tekmicenje posle 9 godina lep uspeh za mene. Danas odmor, pa opet priprema do sledece subote i Kupa Srbije.

10 Likes

Ma Miki GAZI! Cime god da se bavis.

3 Likes