Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

Upravo tako! Vataj tamo za gusu i pitaj dal su mu trazili licnu kartu i pitaj ih da li lici na tebe, pod****vaj malo bezobrazni skart. Pitaj u koje je vreme podigao i trazi da vidis snimak mesta gde je podigao novac, zapreti im da neces izaci iz poste dokle god ne dobijes svoj novac.

Prijavi postara da je uzeo pare posta ce ti dati pare a on otkaz , prijavi sa dokazom, sastavi reklamaciju, zalbu sve i kod direktora sve to nemoj na rec nista, direktori su klosari vecinom cast izuzecima.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Nije bitno da li si ti video ili ne, da li si uradio to slučajno ili namerno, prekršaj si učinio i dobio zasluženu kaznu.

Nema veze koliko si bio nervozan, najstrože je zabranjeno i najstrože se kažnjava remećenje oglasa. Takođe, nema nikakve veze koliko si na forumu, pravila su pravila, i da te nije aLx banovao, banovao bi te neko drugi, to ti garantujem, ako ne neko od nas moderatora, onda neko od supermoderatora ili administratora. Budi srećan što je samo 7 dana bio ban. Drugi put obrati pažnju gde šta pišeš.
Takođe, još jednom nekog ovako prozivaj, i lično ću te banovati.

Hocu da kazem nisam ni ja od juce, tu sam od 2010, znam pravila, nisam klinac i znate o kome se radi. Jedna nepaznja sasvim slucajno, ne bih sigurno coveku brljao po oglasu nego sam zurio, svi grese u zivotu i niko nije bezgresan, mogao je da obrise post i da me opomene, opet kao clana koji je dugo ovde a ne odmah BAN i sve da mi sroza ocene i postovanje od strane ostalih clanova koje sam godinama gradio (kad jednom nesto ostetis na nekom mestu, dzabe posle i da krpis, to mesto ce uvek biti ranjivo,to govorim kao masinski inzenjer u vezi lima na primer a tako je i sa BAN-om, jednom kad popijes BAN, posle te samo pecaju i za najmanju sitnicu :frowning: ) i sad cu malo sutra da postanem gold member kad ti tako neko zalepi “etiketu”. No, nije ni vazno, bilo je sta je bilo i idem dalje, sta sad… :frowning:

A u čemu je fora sa gold member?
Isto samo narandžasta slova…
Svi su ovde jednaki.

Fora je u tome sto kada si gold, osim slova imas povlastice neke, ne gledaju te kao poslednjeg i imas neki staz, razlikujes se od drugih na forumu, tvoje misljenje se vise uvazava nego moje kao obicnog clana. Da je ovo sto sam ja uradio, ucinio neki supermoderator na primer, samo bi se obrisao post i nikom nista i u to smem da se kladim ali dobro, necu vise o ovome da pisem, bilo je sta je bilo i sta sad, boze moj jedan BAN koji su meni dodelili nikome nece skoditi. Sve je OK :slight_smile:

Fora je u tome sto supermoderator to ne bi ucinio jer poznaje pravila. Ti si bio banovan zato sto si ih prekrsio nekoliko puta u toku te nedelje. Nemoj sada ovde da pises sve i svasta kada ne znas ni sam koliko smo ti puta progledali kroz prste. I kao sto rece Akiris, pokazi malo postovanja, taj “neki ALX” je zasluzeno postao moderator i jedan je od clanova sa najduzim stazom na XBR-u.

Shebalo:
Hebem ti ovaj hotmail raspali poludecu :headbang: .Pre 10-ak dana ja na email aplikaciji na ipod-u udjem na svoj hotmail reko neka mi bude stalno na njemu da ne ulazim svaki cas na komp kad treba samo mail da proverim.I sve je to lepo radilo do pre neki dan kad ja ulazim na ipod i na mail i ono refresuje inbox i samo mi prijavi error neki ja reko nema interneta ne moze da se konektuje pa zato.Ja odma do kompa odem kad internet radi bez problema.Ulazim na hotmail i unesem podatke lepo i enter kad ono kaze izgleda da neku drugi koristi vas nalog i da bismo se uverili da ga samo vi koristite moramo potvrditi da je vas…
Ja kliknuk tu next kad ono me pita da mi posalje neki kod na email koji je naveden kad je pravljen hotmail nalog a fazon nalog sam napravio pre 6 ili 7 godina i tad sam naveo verat.net email koji sad mislim da vise i ne postoji i mozda 2-3 puta sam usao na njega a nemam pojma ni password …
Onda sam kliknuo da ne mogu da potvrdim taj email i pojavi se text kaze i dalje mozete povratiti nalog al treba popuniti odgovore na neka pitanja i ja udjem tu i prvo me pita kontakt email koji mi je ja tu stavim gmail koji koristim ukucam captchu i odem next onda se pojavi prozor trazi ime prezime datum rodjenja mesto ja tu tacno napisem ono sto sam pisao dok sam pravio nalog ima i sigurnosno pitanje koje mi je kako mi se zvao prvi pas i ja i tu znam sta sam pisao pa ukucam onda me pita za prethodne sifre koje sam koristio na nalogu i tu sam ukucao 2-3 sifre koje su mi pre bile.Onda me pita za naslove nedavno poslatih email-ova i tu nisam nista napisao nmg se setim a i uglavnom saljem mail-ove bez subjecta …Onda me pita imena foldera koje sam kreirao i tu nisam nista pisao jer nisam se zahebavao sa tim pa posle trazi email-ove kojima sam slao poruke i tu sam naveo 2-3 email-a i na kraju billing info tu nista nisam pisao jer nisam unosio tu nista za mail…I na kraju odem na submit i sve ok… posle par minuta ulazim na gmail i stize mi poruka nesto u fazonu dobijeni podaci nisu dovoljni da bi vam vratili nalog on ce ostati i dalje neaktivan… wtf :headbang:

Veoma cudno, zbog toga sto recimo google, s vremena na vreme, trazi da azurirate sporedni (secondary) email, i mobilni telefon. Veliki propust MS-a ako te 6 godina nije pitao da li i dalje koristis veratnet email.

Sje.alo: Pocepao sam nogu blizu zgloba strasno malo ali duboko do bola i na sve to od udarca je lepo i otekla! Trapavi debil!!!
Usrecilo: Narucio sam zeni iphone 5S Gold :smiley: ona jos ne zna ali ima da se obraduje bas bas.
Ako se neko pita zasto ne 6 kao sto sam u toj temi rekao definitivno mi se ne svidja ip6 i taj grozni ogromni ekran. :smiley: :smiley:

Ako si jedino prekršio ovu stvar i ako se uopšte ja išta pitam, slobodno nek ti unbanuju nalog.

Nije prekrsio samo tu stvar, progledali smo mu kroz prste jos nekoliko puta te nedelje, vec sam to napisao u prethodnom post-u.

Drzimo se teme, dosta je bilo off-a.

Ulepsalo: Stigao HDMI, e da to ja zovem slikom!
Znaci odlicna slika, jedva cekam veceras da igram do ujutru Tomb Raider-a!
Ovo mi je nedostajalo tako dugoooo… :smiley:

ulepšalo -ćerka dobila dve petica na jednom času iz matiša,manje ulepšalo-sin(2.5 godine) polomo ručku i stalak od frižidera-…kako je to izveo,nisam siguran…
sj.i ulepšalo-krenuo da igram alien iso. na x360 kad ono taman ekran potpuno ne igrivo a pošto igram na ne baš sjajnom crt tv-u,nisam video gamma setings-podešavanje ulepšalo veče…
sj.-najava lošeg vremena a planirao sam da porodično provedem vikend na Zlatiboru…

Ulepsalo otkrio ovaj sajt sa zanimljivim starim brojevima pc casopisa :slight_smile:
http://retrospec.sgn.net/users/tomcat/yu/revije.php

posebno obratiti paznju na software dole levo :stuck_out_tongue:


Mogao si dodati i ovo :stuck_out_tongue: kad te vec to zanima :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

ma znam nego ja video i rekoh gle prvi broj koji imaju, kad ono naslovna odmah rnicipo

Ulepsalo: Zavrsio New Order, i prezadovoljam sam igrom, kraj je po meni extra! :smiley:
Krecem Tomb Raider 2013! Bice super nadam se…