Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

Ma *****u misa, znas ono kad se trudis mjesecima da nades neku pristojnu konzolu za pristojnu sumu novca, pa ne nades? Pa neko ko trazi 2 dana, nade to isto? E pa .____.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja vec 2 godine citam SF,cak i moji drugovi.Ali stvarno je postao Se.U reviewima teska zaje**a,a kad ih neko nesto ozbiljno pita oni ga Trolluju.

Opaaaa!

send from my Prangija using Tapatalk

A baš razmišljam sto bi popijo jednu rakijicu, a upravo sam u prolazu kroz Srbobran. Gde da svratim, neki predlog možda?

Znaš gde sam! Svrati na " jednu"!

send from my Prangija using Tapatalk

retko kada nalete, ja sam imao par komada da mi se posrecilo za slicne novce :smiley:

jednu sam uzeo za 25e :smiley: hehehehe (ali mi je trebalo par dana da skontam kako da je sredim, a kao nova bila)

Arturas Gudaitis mi je ulepsao ovu godinu… :smiley:

Prikacio xbox na nov TV sa AV kablom i odmah ga raskacio, i vratio na stari tv…
Slika odvratna, mutna, isprana itd, itd…
Moram odmah uzeti HDMI vreme je… :smiley:

Pa reko da probam… :smiley:
Ali ne vredi dok se dizala konzola nije lose, kad sam usao u Tomb Raider samo sto me kap nije strefila… :smiley:

Edit: Pobedio moj Partizan breeee! :smiley:
Happy do neba… :smiley:

Ulepšao: Drinčić. :slight_smile:

Dobar derbi, otvoren, šteta promašaja s obje strane.

Ulepšalo: svadba svadba svadba svadba! Edemoooo matoreeee!

Prosli put je bilo jao majko primio ga Bajko a veceras jao majko primi ga i Rajko :smiley:

No comment…
Ovo bi i prosecan igrac iz srpske seoske 19-te lige realizovao…

Trener Zvezde izjavljuje, partizan je bio bolji za jedna gol!
Kakvo zapazanje svaka cast, kako je to skontao…
:headbang:

Fudbaleri su inace poznati kao ultra inteligentni likovi. Tako da je ta izjava sasvim na mestu. Mozes samo da zamislis sta je baljezgao kada je bio mladji. :smiley:

Sje*balo: Pre 2 ipo nedelje posaljem coveku rezac sa otkupninom od 2500din preko post expressa. Dobije ga on 2 dana kasnije 7 oktobra, i ja sad ocekujem postara da dodje da mi donese pare. Prodje citava nedelja njemu ni traga ni glasa…u postanskom sanducetu nema nicega…ugrabim malo vremena prosle nedelje da odem do poste da vidim sta se desava. Odem tamo dam im papir koji sam dobio prilikom slanja paketa zena proveri i kaze vi ste podigli te pare. Ja sav u cudu gledam je i kazem da nisam. Ona mene uverava da jesam…Lice koje je podiglo pare je Marko Djuric (ja) 8 oktobra na telepu…tu gde zivim…Zovem roditelje, brata da vidim dal je neko podigao umesto mene…i niko nije…Vratim se ponovo na salter i kazem zeni da proveri jos jednom…proveri ona i kaze podigao je Marko Djuric u posti na telepu…bio kurir nije vas nasao odneo je u postu i vi ste podigli paket. Ja ponovo kazem da nisam…i upise mi ona broj naloga za isplatu ili sta je to vec i kaze mi da odem do te poste da vidim o cemu se radi…odem ja danas tamo pokusam da podignem pare…i zena mi kaze da sam ih ja vec podigao…zamolim je da proveri ko je tacno podigao ciji je potpis…zena mi pokaze neko umesto mene podigao novac i potpisao se…nisam mogao ime da procitam delovalo je kao nikola…ali ni traga od Marka djurica…Pitam je gde je broj licne karte i ona mi kaze da ga nema…ako upisu tamo licno poznat onda nije potreban broj licne karte ? Rekla mi zena da odem sutra ujutru kad bude bio taj postar tu da se licno obracun sa njim…Srbijo kukala ti majka :smiley:

Ulepsalo: Izasao album Billy Idola :slight_smile:

pa to je kad postar majmun ne ubaci u sanduce nego ostavi negde pored i ko te sisa, kakvi pajseri majko mila

a i taj koji je podigao, valjda oni tamo za tako nesto MORAJU da potraze licnu kartu, znaci dobar dan ja sam dosao da uzmem ovo, aha licna molicu, pa znate pa ovo pa cao onda… Kako su tom liku dali meni nije jasno

Ja sam preuzeo svoj Ps3 postom. Niti me je pitao za ime, licnu kartu, apsolutno nista, samo mi dade Ps3 u ruke. Mogao je doci bilo ko. ***** ti ovaj nas ludi mentalitet…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Moraju da traze po zakonu…ali imaju neko svoje “pravilo” ako poznaju coveka ne treba licna karta nego samo ispisu licno poznat. To nije niko drugi preuzeo sem tog postara…Video ovaj mamlaz mali ima 18 godina ko ga **** nece dobiti pare nije sposoban nista da uradi…Sutra ujutru ce tata ici da prica sa njima…ako ne dobijem pare zvace direktora, pa sa njim da razgovara…