Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

Uljepsalo: Dobio poziv, stize mi Ps4 do kraja iduce sedmice hehehe :beer:

Pa da vas pitam, koja mi se od ovih igara najvise isplati: Metro Redux, Last of Us, SS ili neka druga?

Posto ne planiram nista skoro uzimati do Batman-a i Bloodborne-a, treba mi igra koja ce malo potrajati.

Thanks :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Metro Redux ima dve igre, koje imaju po dva kraja, i obe su zabavne, Infamous takođe kažu da je dobar, i ima dva kraja, Last Of Us je ipak Last Of Us, svi ga dižu u nebo sa pohvalama, ali je meni samo ok. Svaka ima svojih prednosti i različiti su žanrovi u pitanju. Ako ti treba duga igra, onda bi ti preporučio Metro Redux.

E da, to znam. Ali opet, remaster vecina igara sto mi je iskreno malo glupo. Gladao sam Trailer za Redux na Ps4, fenomenalno izgleda nema sta…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Infamous ili last of us, ali obe će malo da te drže, možda 15-tak sati, last of us možda i više ako ideš na 100%.

TLOU ima multiplayer sa aktivnom zajednicom, tako da i to uzmi u obzir.

SS sam mislio jer je exluziva. TLoU imam na Ps3, Metro hmm, to ne mogi racunat na starijom konzolama ne izgleda ni priblizno isto, Diabla takoder imam na x360, Far Cry 4 da je barem izasao dovraga… Ovako moram nesto uzeti jer nemam sta igrat.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

TLoU ce ti trajati 17 sati minimum samo sp, plus mp. Metro Redux je mozda najbolji izbor jer za relativno nisku cijenu dobijas dvije igre. Ja bih uzeo njega prvenstveno zbog 2033, bas dobro izgleda. Oba dijela sam presao po dva puta ali bez obzira na to planiram da ga kupim uskoro, sto znaci da ce mi on biti prva igra na ps4.

Vidi sam sta ti vise odgovara. Ako biras izmedju bas te tri igre onda je mozda najbolji izbor TLoU, jer ce te drzati najduze ako budes igrao mp…
Dakle, sa stanista cijene Metro, a sa stanista duzine igranja TLoU.

Sa druge strane mogao bi recimo da uzmes Unity, a neku od ovih kupis kroz mjesec-dva, kad ce im cijena jos vise pasti…

Metro Redux onda, vjerovatno. MP me bas ni ne zanima pretjerano koliko SP. Unity izlazi sad nekad? Nisam pratio

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Sredinom novembra. Morao bi da sacekas oko 10-15 dana nakon sto ti stigne konzola.

Planiras li digitalnu ili retail kopiju da kupis? (Metro Redux)
Metro mozes i posebno da kupis samo 2033 ili Last Light, a mozes i kao retail gdje ces za 30-35 e dobiti oba dijela

Uzmi sve 3 na guest nalozima.

Retail…

Dok ja to skontam, ****t ga :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Kad ih odigras obavezno napisi detaljno utiske i razlike u odnosu na prvobitne igre (2033 i Last Light), cisto da znam da li da ga narucim

Potrudit cu se. S obzirom da ih nikad nisam igrao na predhodnim konzolama, niti upalio.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Unity ti izlati 11.novembra, onda slag na kraju GTA V i Far Cry4 18.novembra :party:, jedva cekam, a taman pre ta tri naslova novi COD(3.11)…ma di ces bolje ulepsa mi mesec, novembar mesec…:slight_smile:

Auu sinko kupuj to obavezno, ima da se odusevis, pogotovo zato sto si veliki fan F3 a to je taj zanr, vidjeces i sam. Kupi slobodno Redux, neces pogrijesiti :slight_smile:

Eto, a koliko cu tek ja koji sam ogroman Metro fan biti odusevljen. Po meni licno ovo je najbolji Remastered sada, jedva cekam da odigram opet 2033 koji je po meni u top 10 last gen igara. Pregledao sam svaki trailer i gameplay i cini mi se da izgleda fenomenalno, toliko su ga unaprijedili da izgleda kao potpuno nova igra, kao da nije 2033.

Kupujem ga ja 100%, postapokalipticna igra a da je ja nemam, ne moze to tako :slight_smile:
Planiram jos TLoU i to je to sto se tice remastered igara, ostalo me ne zanima.

Will do :wink: :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Što se mene tiče uzmi sve tri, ja ih imam i svaka igra je vrhunska i priča za sebe. TLoU sam prešao četiri puta, Infamous SS dva puta, a Redux ću sigurno više puta preći jer da vredi, vredi. :wink:

E bas sam tebe mislio pitat za Redux. Hvala ti :wink: :slight_smile:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Gledam i ne verujem cega se sve ne sete. Madjarska planira da od 2015. godine uvede neku vrstu naplate internet saobracaja. Za 1GB downloada, naplacivao bi se oko 150Ft, sto je oko 0.50 eura. Upload bi bio besplatan (da se ne remeti ratio kod torrenta :D).Za sada je samo predlog, koji ce se naci u skupstinskoj proceduri.
Samo da se ovi nasi ne sete ovako nesto da urade. :frowning: