Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

Vreme je za novi thread, onaj “stari” ima skoro 300 stranica, :beer:.

Pa idemo dalje za iste pare :slight_smile:

Vec je otvoren vol 4.

Mislis na ovo?(Šta trenutno igrate?) : http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=12411

Jao izvini ja samo video sta… pa sam mislio da je to to.

Ulepsalo mi je ovo malopre kad sam video na trafici. Necu da ih lepim po zidovima, prerastao sam to, ali ih je lepo imati, pogotovo sto su 1.15 m dijagonale. :da: Ne zna se koji je bolji.

Gde ima da se nadje taj casopis ?

Imas po malo boljim trafikama da nadjes sigurno, Reboot se zove, hrvatska tiskovina :lol:. Postoji standardni casopis (tekstovi, reviewovi itd) i ovaj poster specijal. 290 dinara je, dzabe stvarno. :slight_smile:

****š ti to prerastao, onaj Bloodborne bi odmah zalepio :slight_smile: A šta sve imam od Halo… Za ceo zid samo to :smiley:

Pogledacu bas al ne verujem da cu naci to … :frowning: vidim da je iz hrvatske :smiley: stvarno je DZ :slight_smile:

Mene ovaj najvise zanima :slight_smile:

Po jedan poster po broju mesecno ili ?

Ne, svi su u ovom jednom izdanju. :slight_smile:

Od kog broja ovo? Koliko po broju? Jedan poster pretpostavljam jel da?

hahaha do jaja

:slight_smile:

^^ Ne jedan svi su u tom broju napisao je iznad :slight_smile:

Sad cu bas da odem na brzinu da uzmem, pa cu da postavim sliku sta sve ima unutra. Malopre poneo knap para, pa me mrzelo da se vracam. :slight_smile:

Fuck me, a jel ima to negde da se kupi kod nas? Vidim da je to Hrvatski časopis jel da?

Jeste hrvatski nzm i mene zanima posle idem do grada da trazim ovo al ne verujem da cu naci…

Ja sam vec poslao curu da izadje sa posla i proveri na nekoliko mesta :smiley:

Ima kod nas da se uzme Reboot časopis, ja sam ga viđao svud redom, ali ovaj Poster Special dosad nisam video, ako vidim, uzimam sigurno.
Jeftino je, a ima 12 extra postera.

shubi-doo je iz kragujevca (about me - lurker jbg :D)

Ajde 'leba ti uzmi i meni jedan poslaću ti kintu ili mi pošalji sa otkupninom :smiley: a častiću te ako treba…