Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan?/ Vol.2 /

Danas sam se čuo sa školskim drugom iz srednje škole. Nismo se čuli jedno 17-18 godina a videli 20 godina!!!
E kako sam se obradovao…sve mi kez na licu…

Sa poštarinom me je izašlo 2000. Zadovoljan sam, malo se oštetila kutija u transportu, ali nema veze. :slight_smile: Koliko ti je bio DB?

A pa to je ok cena toliko sam i ja platio ff x.Dobio sam tri broja ali kao poklon ,mada mislim da je oko 16e broj,oko 250 stranica full kolor i dosta je veci format od regularnog izdanja,kao graficke novele od beli put -taj format.

Našao sam časopis u Nišu, sa posterima ofc :smiley: sada imam šta da čitam dok ****am xD

Taj Rebbot casopis to vam je bivci Gameplay casopis…Inace ovo je njihov forum…imate sve vezano, prijedlozi, kada izlazi novi, sta ce se nalaziti u novom casopisu, nagrade, itd. itd… pod trecu sekciju se nalazi Reboot sekcija a ima i pod prvom, evo link: http://reboot.hr/community/

Bug, Pc Play, Hacker, Gameplay Vidi, Playzone, Pc Chip… Otkad znam za sebe, citao sam aktivno neki hrvatski casopis i tu su neprevazidjeni, to priznajem. :slight_smile: Od nasih, poceo sam davno, jos u osnovnoj tadasnji Bonus za konzole i The Gamer za PC gaming. Eeeee, ne jedem uzinu u skoli samo da bih kupio i video sta ima novo. :slight_smile:

Problem sa hrvatskom stampom kod nas je sto kasni i po 2, 3 meseca za aktuelnim brojem, sto je, u slucaju gaminga i previse. :slight_smile: Desavalo mi se da odigram Batmana (ne secam se koji je bese deo bio konkretno), posle 2 meseca citam review. :slight_smile:

Mi smo od gamerskih casopisa spali na onu slikovnicu ScreenFun. :ne:

Isto sam i ja radio :D, odvajao bi od marende ili uopste ne bi marendao samo da bi kupio neki…gaming casopis i video sta ima novo :slight_smile:

Jel ima sad Srbija neki gaming časopis osim onog buđavog Screenfuna?

Poslednjih 20 strana SK-a sa review-ovima? :smiley:

Ma to ne računam. Nešto hardcore kao Hrvati?

Nema nijedan ko zna od kad.

Ja neki put bacim pogled na ovaj, s obzirom da je besplatan, nije los. :slight_smile:

http://www.novinarnica.net/play_zine

Znam za ovo, ali papir je ipak papir za nas kolekcionare. :slight_smile:

Nemoj da mi diras Screenfun :stuck_out_tongue: Evo u poslednjem broju objavili sa kojom konfiguracijom ( sa nultom tolerancijom na seckanje) igraju Destiny na PC-u :smiley:

Ti to ozbiljno, ili se za****vaš? Mada, od njih je sve moguće :smiley:

Evo kupih ga i ja, hbg ne sviđa mi se ali nema ništa drugo na trafici sem Lepota i Zdravlje i Svet Sapunica…

Sent from my Nokia 3310 using golub pismonoša.

Ili ne kupiš ništa :stuck_out_tongue: ja sam prestao screenfun da kupujem već jedno 2-3 godine, iskreno zao mi tih 100 dinara ili koliko već što košta, bolje burek da kupim.

Da, stvarno su stavili na kojoj konfi su igrali Destiny. Verujem da je u pitanju greška, ali je to ipak veliki propust. Takođe stavili da je AC: Rogue 2D igra koja stiže u Januaru i da će biti žensko glavni lik. OMG.

ScreenFun je daleko od ozbiljnog gaming casopisa i vise je kao neka slikovnica za decu, to im je ciljna grupa. Pa kod njih u svakom drugom broju pismo meseca pocinje sa “Dragi SF, naredjao sam 3 keca u skoli i majka mi je sakrila naponski kabl, ne da mi da igram. Mozete li vi ovim putem da je ubedite…”. Ne zezam se, mrtav sam ozbiljan. :lol: Smejurija jedna na 50 strana.

20% celuloza, 80% nebuloza :lol:

Ulepsalo: Bio sam na Uefa Trophy Tour-u, kod Konja. Sutirao sam malo loptu, prijavio sam se za kviz, milina jedna. Svima preporucujem.

Sebalo; Definitivno sebalo… Upravo sam bio svjedok kupovine novog, ponavljam, novog Ps3 Slim-a za 125€. Prijatelj ga kupio od nekoga lika koji ga je dobio na poklon, vjerovatno stajao u izlogu. Drago mi je za njega, ali da sam znao, prije bi ga klepio… To se ovde nade rijetko, jako jako rijetko. A i kako mene to ne potrefi, da mi je znat samo…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”