Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

A kada nismo ni imali net , mnoge igre pustali zbog muzike, udjemo u meni i samo soundtrack vrtimo… (crazy taxi, nfs underground…)

1 Like

Jeste i krajnje je zalostan ps4 fps u odnosu na pro.

Tjeram se da započnem Diablo 1 event u Reaper of Souls, al’ nikako… Ima još fore do kraja januara. Fuckin’ time event…

@padawan, nisam mogao izdržati, uzeh ga za XO. Treća platforma na kojoj ga igram… Ako nestane struje, ode sve na cloud :smiley:

Neka, neka, to je virtuelna droga. Dobio je i Pro patch

Poceo AC Syndicate. Jeste svima dosadio Assassin, ali posto sam igrao sve delove do sada, nisam hteo ovaj preskociti. A i volim AC igre. Doduse nije bio day one kao Unity, nego popust.

Bez obzira na sve tehnicke probleme, prvenstveno ocajan frame rate, i bez obzira koliko su ga svi pljuvali, meni se svideo Unity. Za razliku od nekolicinu delova unazad, imao je prilicno otvorene assassination misije, kojima se moglo pristupiti na mnogo nacina. Plus, grafika prelepa i 1:1 skala real world gradjevina je bila impresivna.

Syndicate je zadrzao lepu grafiku, sa manje detalja neog unity, ali zato ima stabilan frama rate. I istorijske gradjevine, tipa Big Ben, St.Paul katedrala su lepse i vece nego ikad, sa neverovatnim detaljima, a poseban je osecaj pentrati se na vrh satne kule, a sada pogotovu jer sa dodatom hook mehanikom sve to ide tecnije i brze.

I konacnu su promenili i ubrzali kruti i clunky kombat koji je bio svojstven svim prethodnim igrama. Sada to vec pruza osecaj i malo lici i na cuveno batman tabanje.

Prica nije posebno zanimljiva, ali su sadasnjost sveli na minimum, jer sve posle Desmondove avanture (koju sam btw bas voleo), je bilo s***nje. Brat i sestra kao glavni heroju donose dobar koncept i zanimljivu hemiju sa svojim razlicitim karakterima i motivacijama.

Sve ostalo, kao i svaka AC igra, gomila side aktivnosti, kraftovanja, chestova i collectiblesa, a od unityija, i kupovine raznovrsne opreme i oruzja.

Za sada prija, teram dalje…

3 Likes

Odlican je Syndicate. Nakon misija sa Charles Dickensom poceo sam da citam njegove knjige. Bas su vjerodostojno prikazali doba industrijske revolucije, toliko su nekih detalja ubacili da ih prosjecan igrac i ne primijeti.

Inace, jedan podatak -i ne pisem ovo da bih ispravio prekanatora, nego cisto onako jer je to bas cesta greska koju prave svi, pa i sami Englezi. Pogresno je reci Big Ben, to nije naziv tornja. Toranj se zove Viktorijin toranj, a Big Ben je naziv zvona koje se nalazi na vrhu tornja.

1 Like

A post was merged into an existing topic: Šta trenutno igrate? 2017

Tema se nastavlja ovde: